Изолирани Задник Wire Конектор 50pcs BV1.25 BV2 BV5.5 Електрични Crimp Терминали Блок Премиум Solderless Месинг Црвена Сина, Жолта

Изолирани Задник Wire Конектор 50pcs BV1.25 BV2 BV5.5 Електрични Crimp Терминали Блок Премиум Solderless Месинг Црвена Сина,

25 %

DEN 72.00

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот
50 PCS BV1.25 или BV2 или BV5.5
Тип:Изолирани Задник Конектор
Материјал:Бакар
Изолационен материјал:ПВЦ
Кабел големина:0.5-6mm⊃2;
А. В. Г:22-10
Боја:Црвена Сина, Жолта
Imax:19-48 A
Објектот Нема Кабел големина Димензии(мм) Imax Боја A. W. G mm⊃2; Б
dΦ L BV 1.25 22-16 0.5-1.5 15 1.7 26 19НА Црвено BV 2 16-14 1.5-2.5 15 2.3 26 27 A Сина BV 5.5 12-10 4-6 15 3.4 26 48 A Жолта BV 8 #8 6-10 21 4.5 32 62 A Црвено BV 14 #6 10-16 26 5.8 42 88 A Сина BV 22 #4 16-25 29 7.7 50 115 A Жолта BV 38 #2
35-50 32 9.4 55 160 A Црвена
Производот Се Покаже
1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи нарачка.Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата. 2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во рамките 15-45 работни дена. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 60 ден s.И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем,Ние ќе рефундирање на пари за вас.
1 : да ја прифатиме Alipay,paypal,Western Union,TT тука. 2 : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1 : целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2 : Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3 : Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга,ви благодариме однапред! 2 : Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне. 3 : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации вашиот може да има,и ќе се потрудиме да се реши issies. 4 : ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

боја: Црвена, Сина, Жолта
Тип: Crimp Терминал
Број На Модел На: BV1.25/2/5.5
is_customized: Yes
Модел: изолирани задник конектор
Материјал: Бакар
изолационен материјал: ПВЦ
Кабел Големина: 0.5-6mm2
А. В. Г: 22-10
боја: црвена сина, жолта
Imax: 19-48A

Додатоци на производи

10Pcs 10mm2 Жица Електрични Бакар Поврзување на Терминалот Кабел Повлечи GT-10 Свеж Со попуст
10Pcs 10mm2 Жица Електрични Бакар Поврзување на Терминалот Кабел Повлечи GT-10

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ТОЧКА БР : GT10Жица : 10mm2Должина : 60mmПакет : 10 PcsПроизвод Цртање : Технички ПараметарЕдиница : mm

DEN 205.00 216.00
100pcs/многу 6.3 mm Crimp Терминал Машки Splice Лопата Конектор Бакар Splice Со Случајот Свеж
100pcs/многу 6.3 mm Crimp Терминал Машки Splice Лопата Конектор Бакар Splice Со Случајот

Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.

DEN 177.12
10pcs CH-2 CH-3 Пролет Жица Брз Полнач 2p 3p Г-7 Електрични Crimp Терминали Блок Splice Кабел Менгеме Лесно се Вклопуваат Led Свеж Со попуст
Напојување Тест Доведе Кабел За Полнење 2 Алигатор Клипови 2 Банана Приклучоци 4 Кука Клипови H02 Свеж
Напојување Тест Доведе Кабел За Полнење 2 Алигатор Клипови 2 Банана Приклучоци 4 Кука Клипови H02

Опис : Материјал : Пластични +Алуминиумски Боја : Видете слики Погодна за секој видиме поправка неопходн

DEN 126.24
FreeShipping SN-02C во 0.25-2.5mm2 crimping plier раце алатка со 1 кутија од 4.8 мм Женски/Машки Изолирана Жица Терминал Конектори Свеж
5pcs/многу Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел 100CM 1M Црвена + Црна Свеж Со попуст
5pcs/многу Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел 100CM 1M Црвена + Црна

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете д

DEN 184.00 204.48
E0506 Цевка изолациони Изолирани терминали 0.5MM2 Кабел Wire Конектор 100PCS/Пакет Изолациони Crimp Терминал Конектори E- Свеж
1000 парови 1703013-1/929989-1 Машки&женски Crimp терминал Конектори,ЗАСИЛУВАЧ автомобил терминали за германски автомобил светилка Свеж Со попуст
CC60C Цврст меч Крокодил Алигатор Клипови со ПВЦ изолатор 10A Тековната 4mm Приклучок connction Свеж
CC60C Цврст меч Крокодил Алигатор Клипови со ПВЦ изолатор 10A Тековната 4mm Приклучок connction

Ќе добиете 10pcs Црвено 10pcs Црна, освен ако не ни порака и да го одредите боја , avaiable боја Црвено Црно Жолто

DEN 959.52
1000 x 4mm Кол Прстен Не се Изолирани Терминал Кабел Повлечи RNB1.25-4S Свеж
1000 x 4mm Кол Прстен Не се Изолирани Терминал Кабел Повлечи RNB1.25-4S

Име на производ НеИзолирани Прстен Терминал Прстен Терминали Изградба на НеИзолирани Тип RNB1.254 S Дизајн

DEN 708.96
10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plug-in Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо NO: UMSTBVK 2.5/ 16-G-5.08 Свеж
10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plug-in Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо NO: UMSTBVK 2.5/ 16-G-5.08

10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plugin Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо на Феникс Контактира

DEN 1943.04
PCB Завртка Терминал Блок ELT128-3.5-2P, 3.5 мм Теренот 2P 300V/10A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs/многу Слободни Брод! Свеж Со попуст
PCB Завртка Терминал Блок ELT128-3.5-2P, 3.5 мм Теренот 2P 300V/10A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs/многу Слободни Брод!

PCB Завртка Терминал Блок ELT1283.52 P, 3.5 мм Теренот 2 P 300 V / 10 A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs / многу Слободни Брод!Пред

DEN 912.00 959.52
Изградба на универзална wire конектор за AWG 28-12 терминал блок Жици конектор 3-жица Свеж
Изградба на универзална wire конектор за AWG 28-12 терминал блок Жици конектор 3-жица

Компактен Полнач со КАФЕЗ CLAMPR КОМПАКТЕН фитинг да се поврзете со 3 одземени парична казна верижен прово

DEN 432.00
Бесплатен Превозот TE4012 2 x12 AWG Сива Близнак и Двоен Влез Жица & Bootlace Ferrules За 2 X 4.0mm2, 12.0 mm Игла Должина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот TE4012 2 x12 AWG Сива Близнак и Двоен Влез Жица & Bootlace Ferrules За 2 X 4.0mm2, 12.0 mm Игла Должина

започнетекрајотДобредојдовте на Indusman терминалCrimp Терминали за електрични кабли Ние снабдување со полн

DEN 907.00 1008.00
100PCS RV2-3 Изолирани прстен терминал електрична жица crimp конектор AWG 16-14 Свеж
100PCS RV2-3 Изолирани прстен терминал електрична жица crimp конектор AWG 16-14

Кабел големина : 0.5~1.5 mm 2 (А В Г 22~16) max струја : Imax=19НА материјал : Калај позлатен бакар Точка Бр САД завртк

DEN 62.40
20 Компјутери Терминали Carburetor Главна Џет сетот Поставите Бавно/Пилот Авион за PWK Keihin ОКО CVK ALI88 Свеж Со попуст
20 Компјутери Терминали Carburetor Главна Џет сетот Поставите Бавно/Пилот Авион за PWK Keihin ОКО CVK ALI88

20 Компјутери Терминали Carburetor Главна Џет сетот Поставите Бавно / Пилот Авион за PWK Keihin ОКО CVK ALI88 Функција :

DEN 317.00 372.96
FDFD2-250*50 MDD2-250*50 16-14AWG СИНА Изолирани Лопата Crimp Wire Кабел Терминал Конектори Машки/Женски Комплет 100PCS 50pair Свеж
FDFD2-250*50 MDD2-250*50 16-14AWG СИНА Изолирани Лопата Crimp Wire Кабел Терминал Конектори Машки/Женски Комплет 100PCS 50pair

Конектор материјал : БакарБоја : СинаШирина : 6.8 mmДебелина : 0.8 mmТерминал вид : женски / машкиЖица пресек : 1.

DEN 128.64
Pin терминал Crimping Алатка Високо-Јаглероден Челик Crimping Plier 0.5-1/1.5-2.5/4-6mm Плоштадот Crimpe За Dupont Свеж Со попуст
Pin терминал Crimping Алатка Високо-Јаглероден Челик Crimping Plier 0.5-1/1.5-2.5/4-6mm Плоштадот Crimpe За Dupont

Pin терминал Crimping Алатка ВисокоЈаглероден Челик Crimping Plier 0.51 / 1.52.5 / 46mm Плоштадот Crimpe За DupontАко сакате повеќ

DEN 311.52
8ММ О-тип терминал Конектори,автомобил земјата терминал,8mm Сечилото терминал за Автомобил, мотор и слично.1.5-2.5mm2 Свеж Со попуст
Еден Ред 4 Pin 4 Позиција Говорникот Терминал Одбор Конектори 5 Компјутери Свеж
Еден Ред 4 Pin 4 Позиција Говорникот Терминал Одбор Конектори 5 Компјутери

Име На Производ : Говорникот Терминал Одбор;Тип : Push Тип;Позиции : 4Pin Количина : 4 Игли;Вкупната Големина : 6

DEN 73.44
1000pcs/пакет TE2510 2 X 14 AWG Близнак и Двоен Влез Жица & Bootlace Ferrules За 2 X 2.5mm2, 10.0 mm на Игла Должина Свеж
1000pcs/пакет TE2510 2 X 14 AWG Близнак и Двоен Влез Жица & Bootlace Ferrules За 2 X 2.5mm2, 10.0 mm на Игла Должина

Совршено прилагоден за инсталации на системи за домашна електроника како аларм жици Особено погодна за

DEN 409.44
ESD Прстен Терминал Кабел Анти-Статички Штекер Земјата за врвка за околу Рака Свеж
ESD Прстен Терминал Кабел Анти-Статички Штекер Земјата за врвка за околу Рака

Име На Производ : Врвка За Околу Рака Земјата;Главен Материјал : Метал, ПластикаБоја : Црна, Зелена;Вкупна

DEN 97.92