Нов Оглас Играчки Воена Gundam Собранието Минијатурни Спреј Бои Граница Црна Пламен Airbrush Модел Хоби Алатки За Сликање

Нов Оглас Играчки Воена Gundam Собранието Минијатурни Спреј Бои Граница Црна Пламен Airbrush Модел Хоби Алатки За Сликање

20 %

DEN 1920.00

DEN 2400.00

Свеж

Во магацинот


Алатки : Дренажа Клешти, Молив Острилка, Пинцети, Sandpaper, Чепкалки За Заби, Протокот На Шиење, Додатен,502 Лепак.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Нарачки обработени во рок од 2-3day на плаќање проверка.
Користи истиот метод за да се намали други делови. Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, QIWI и Банкарски Трансфер. Користете toothpick да Додатен да се пополни дупката, почекајте за сува по употребата sandpaper чисти може. Ние НЕ бродот до исплата е расчисти. Ви благодариме. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Двете ве Молиме наведете ги вашите посебни барања во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛОТ кога ќе се направи исплата.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА
. ПРЕВОЗОТ 1.
Прво, користете клешти да се отстранат некои од вишокот дел.
Потоа користете Молив Острилка префинетост.
Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма.Сите проблеми може да се решат.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.3 Тежина на 132 g Смола Модел Собранието Упатство
Подготвени за материјалот што собранието модел и алатки. Време На Испорака
1. Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот. Користете sandpaper за полирање да се пополни местото Ако нешто не е во ред со други делови, користејќи го истиот начин може да се поправи.ЦРНА ПЛАМЕН Airbrush Калибар 0.Ние брод во СВЕТОТ.
Работата Демонстрација
Ова е модел на 1/35 смола војник.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. (околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4. Океј, па ние може да ви даде моделот применуваат боја.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
ПЛАЌАЊЕ
1.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Вкупниот Износ што се Должи, вклучува конечната цена плус S&H (на Превозот и
Ракување). Потоа користете лепило да лепак сите делови. Постојат пријави се на купувачот одговорност.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
На тој начин нашиот модел може да се заврши.
Следниот, ние ги користиме Додатен од моделот на дефект поправка, како што се дупки во рака.

Пол: Унисекс
Предупредување: Мали употреба под надзор на старател
Тип: Airbrush
Скала: 1
Возраст Опсег: > 14 години
Материјал: Метал
Тема: Роботи
Број На Модел На: BD0201
Количината на Предмети во Собата: 1-5

Додатоци на производи

Gundam Сепаратор Модел Мувла Алатка Модел Хоби Алатки За Сликање Додаток Свеж
Gundam Сепаратор Модел Мувла Алатка Модел Хоби Алатки За Сликање Додаток

(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, мо

DEN 52.80
Градење на Блок Декорација Дрвени Играчки Модел Креативни Бебе Дете Соба Член IN Роденден на Божиќ Подарок Нордиските Свеж Со попуст
година 3D Метал Загатка Ѕвезда Занает Опсада Издание Резервоарот Модел YM-N025-D DIY 3Д Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Свеж Со попуст
RCtown Мали Биплан Модел Албатрос влез за Dv 3D Дрвена Сложувалка Одлична за Деца Загатка Играчка zk15 Свеж Со попуст
RCtown Мали Биплан Модел Албатрос влез за Dv 3D Дрвена Сложувалка Одлична за Деца Загатка Играчка zk15

Мали Биплан Модел Албатрос влез за Dv 3 D Дрвена Сложувалка Одлична за Деца Загатка Играчка Загатка се сос

DEN 140.00 186.72
RealTS HobbyBoss 1:35 83874 Советскиот Т-18 Светлината Резервоар (Mod. 1930) - хоби шеф Свеж
RealTS HobbyBoss 1:35 83874 Советскиот Т-18 Светлината Резервоар (Mod. 1930) - хоби шеф

Real TS Hobby Boss 1 : 35 83874 Советскиот Т18 Светлината Резервоар (Mod 1930) хоби шефДраг Пријател,Ви благодариме за пос

DEN 1103.52
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019 Свеж Со попуст
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019

Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mailКина пост воздух mail : Во Украина,

DEN 1958.00 2448.00
1:35 втората Светска Војна, германските војници 322 Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 322

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см

DEN 336.00 479.52
Maisto 1:18 1968 Camaro Z/28 Мускулите Стар Автомобил модел Diecast Модел на Автомобил Играчка Нови Во Кутија Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Шарени Пластични DIY Вметнете Монистра Играчка 3D Игри Загатка Топката Магија Бисери Играчка Рано Учење Образование Играчки Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 326 Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 326

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см

DEN 336.00 479.52
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца

KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За

DEN 384.00 547.68
BRONCO CB35119 1/35 германски StuG III Ausf E Sd.Kfz 142/1 (Источниот Фронт 1942) Свеж
BRONCO CB35119 1/35 германски StuG III Ausf E Sd.Kfz 142/1 (Источниот Фронт 1942)

BRONCO CB35119 1 / 35 германски Stu G III Ausf E Sd.Kfz 142 / 1 (Источниот Фронт 1942)Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на

DEN 1432.80
1015pcs technic серија делови автомобил модел градежни блокови компатибилен со лего за деца момчиња играчка градење на цигли Свеж Со попуст
Геометрија Beaded Блокови Деца Раното Детство Провира Јаже 3-7 Години Детска Градинка Десктоп Играчки 350g/set Свеж
KAZI Град Изгради градежен 3D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Изгради градежен 3D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Деца

KAZI Град Изгради градежен 3 D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Де

DEN 859.00 1226.40
7PCS Дрвени Виножито Блок Поставите Играчки За Деца Шарени дрво oyuncak Учење Образование Motessori Игра За Деца, Момчиња и Свеж Со попуст
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08 Свеж Со попуст
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 168.00 239.52
RealTS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm FlaK Екипажот w/Sd Ах 51 приколка 4 Фигури Свеж
RealTS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm FlaK Екипажот w/Sd Ах 51 приколка 4 Фигури

Real TS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm Fla K Екипажот w / Sd Ах 51 приколка 4 ФигуриДраг Пријател,Ви благодариме

DEN 648.00
LNO Јапонија Аниме Gudetama 3D Модели Дијамант Градење на Цигли Мрзливи Јајца Жолчка Деца Игра Играчки Собранието Нано Блокови Свеж Со попуст
Bronco модел AB3528 1/35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет Свеж
Bronco модел AB3528 1/35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет

Bronco модел AB3528 1 / 35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет ве Молиме имајте во п

DEN 456.00