TPE Кожата Hi-OFC Аудио Кабел За Б&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки Слушалка

TPE Кожата Hi-OFC Аудио Кабел За Б&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки Слушалка

DEN 633.60

Свеж

Во магацинот


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Овој кабел е наменета за : B&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки
270 степен 3,5 mm Приклучок, 2,5 mm директно 2,5 mm приклучок.
Овој кабел е мека TPE Кожа (Најголем дел од оригиналната кабел користете го овој видови на materies), лесна тежина, Hi-OFC ( Висока Класа Кислород-Бесплатни Бакар ) жици, Вашиот подобар избор.. Должина : 1.2 м.
Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Сите наши објектот ќе биде предаден од страна на ЕМС да се изречни или да се регистрирате парцела.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 10 дена откако ќе се плати.
Обично тоа ќе потрае околу 7 до 15 дена за да повеќето земји за примање.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури, како што и двете земји на царинската управа . тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Значи, ако ред оваа точка ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за превозот и ракувањето време не ние брод на вашиот предмет во рок од 3 дена .
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас Ние ќе ви ги даде одговор во рок од 1 работен ден
Ако објектот е неисправен молам да ме известите во рок од 5 дена по добиете предмети .Објектот ќе се врати првобитната состојба, со цел да се добие вратени и да се замени . Купувачот е одговорен за трошоците за превозот кога превозот производи.
Ќе повратни информации е многу важна за нас. ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која спорови да ми даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Бренд Име: EachDIY
Пакет: Yes
Број На Модел На: кабел
боја: Злато
Големина: cable
Тип На Објект: Слушалка Кабли

Додатоци на производи

Ново 1 до 2 Двокреветни Слушалка Слушалки Y Splitter Кабел Кабелот Адаптер Приклучок За компјутерот за Мобилен телефон за MP3 Свеж Со попуст
12pcs/6pairs 3.8 mm Earbuds Меки Силиконски Во Уво Слушалка Опфаќа Eartips Двојна Боја Уво Совети Перница за Слушалки, Слушалки Свеж Со попуст
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ Свеж
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ

Earmax SE silvering линии : зајакнување на шприцоване процес, мултиканал топлина се смалуваат цевки за полнење, в

DEN 815.52
Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел CSR8635 Водоотпорен Надградба на Спортски Линија за SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка Свеж
Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел CSR8635 Водоотпорен Надградба на Спортски Линија за SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка

Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка Слушалки CSR8635 Чип Надградба на Жица со Микроф

DEN 1967.04
Глувчето над сликата за да зумирате Црна слушалки Earpads Уво Влошки Перници за Чудовиште Победи од Страна на д-Р Дес студио Свеж Со попуст
DUNU Оригинални мемориска пена совети за Во уво Слушалки DN1000 Свеж Со попуст
DUNU Оригинални мемориска пена совети за Во уво Слушалки DN1000

wyприклучокstartЖешка Стока$219$493.05 $519$128.25 $135$360.05 $379$5.5$29.45 $31$11.12 $13.9$53.20 $56wyприклучоккрајDUNU Оригинални меморис

DEN 239.00 331.20
Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена Жица Свеж Со попуст
Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена Жица

Tiandirenhe Нова Надградена Слушалка Кабел за Зајнхајзер IE80 IE8 IE8 I Слушалки MMCX за Shure SE215 SE535 SE846 Замена ЖицаВов

DEN 1086.00 1487.04
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ Свеж
B140-13-F B140 НЕ-214 ДИОДИ SCHOTTKY 40V 1А Оригинални 20PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме ко

DEN 88.80
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305 Свеж Со попуст
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса...

DEN 3725.00 4656.00
1pair Висок Квалитет Замена Уво Влошки Нови Слушалки Перници Пена Опфаќа Поддршка за Philips SHD 8600 Mayitr Свеж Со попуст
1pair Висок Квалитет Замена Уво Влошки Нови Слушалки Перници Пена Опфаќа Поддршка за Philips SHD 8600 Mayitr

EA0001651Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетСовршено Се ВклопуваатТрајни и мека, Висока еластич

DEN 201.00 287.52
2018 мода Преносни 4GB 8GB 16GB MP5 музички плеер со LCD екранот на FM радио, Видео, филм може да биде картичка вградениот звучник Свеж Со попуст
6ft Замена надградба Сребро Аудио Кабел Жица За Зајнхајзер HD 4.30 јас HD 4.30 g HD 4.40 HD 4.50 BT Слушалки Свеж
6ft Замена надградба Сребро Аудио Кабел Жица За Зајнхајзер HD 4.30 јас HD 4.30 g HD 4.40 HD 4.50 BT Слушалки

6ft ≈ 1.8 m 6ft Замена надградба Сребро Аудио Кабел Жица За Зајнхајзер HD 4.30 јас HD 4.30 g HD 4.40 HD 4.50 BT Слушалки опис

DEN 815.52
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот Свеж Со попуст
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот

Bluetooth Музички Приемник Aptx Безжична Bluetooth4.0 аудио адаптер Дигитален оптички коаксијален аналоген 3,5 мм из

DEN 1143.00 1545.12
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез Свеж
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез

Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, ние внимателно да ви кажам : овие специфики произ

DEN 117600.00
TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна + Далечински Свеж Со попуст
Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за iPhone xiaomi Свеж Со попуст
Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за iPhone xiaomi

Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за i Phone xiaom

DEN 500.00 684.96
EDAL 12V Автомобил Bluetooth MP3 Декодерот Одбор Декодирање Играч Модул Поддршка FM Радио USB/ТФ LCD Екран Со Далечински Контролер Свеж Со попуст