Бесплатен Превозот 362MXL 025 должина 920.50 mm заби 453 ширина 0.25=6.35 mm 362 MXL Т заби Индустриски Гума времето појас 10pcs/многу

Бесплатен Превозот 362MXL 025 должина 920.50 mm заби 453 ширина 0.25=6.35 mm 362 MXL Т заби Индустриски Гума времето појас 10pcs/многу

DEN 1440.00

Свеж

Во магацинот

цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм.

Материјал: Гума
Standard or Nonstandard: Стандард
Број На Модел На: MXL
Тип: времето појас
Број На Модел На: 362MXL025
Теренот: 2.032 mm
Теренот Должина: 920.50 mm
Појас За Висина: 1.14 mm
Забот Висина: 0.51
Ширина: 025 или 6.35 mm
Maetrial: Гума, Neoprene со fiberglass
Заб: 453
is_customized: Yes

Додатоци на производи

14mm Силикон Нитрид Керамички Топката Si3N4 Одделение G20 10PCS/Многу се користи во Имајќи,Пумпи,Вентили топката,линеарна лизгачот, Свеж Со попуст
Висок квалитет 1pc HTD3M 30 заби Времето Макара понесе 5/6.35/8/10/12/14mm одговара за ширина 10мм времето појас на HTD 3M S3M Свеж
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов Свеж Со попуст
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов

Карактеристики : Вратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завр

DEN 82.00 96.00
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск Свеж Со попуст
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск

LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 35 / 36 / 37 / 38 / 39 подвижна Лента за инду

DEN 285.00 379.20
LUPULLEY V-Појас Б Машина Пренос Појас B1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400/1450/1500/1550 Дебелина Црна Гума Вози Појаси Свеж Со попуст
LUPULLEY V-Појас Б Машина Пренос Појас B1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400/1450/1500/1550 Дебелина Црна Гума Вози Појаси

LUPULLEY VПојас Б Машина Пренос Појас B1100 / 1150 / 1200 / 1250 / 1300 / 1350 / 1400 / 1450 / 1500 / 1550 Дебелина Црна Гума Вози ПојасиИм

DEN 522.00 600.00
Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор 7.5 - 60 :1 за 9mm Текст Вратило и Излез 11mm Свеж
Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор 7.5 - 60 :1 за 9mm Текст Вратило и Излез 11mm

90 степени Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор за 9mm текст окноAnswer : ___________________________ Note : Со cid 5 : 1, 7.5 : 1, 10 :

DEN 1789.44
HTD 3M-100T Времето Макара 8/10/12/14/20mm Внатрешна Понесе Заби Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиум 100Teeth Тркала Опрема Свеж Со попуст
1 Мувла поттикне опрема поттикне ремени со 38 заби за cnc машина 10pcs пакет Свеж
1 Мувла поттикне опрема поттикне ремени со 38 заби за cnc машина 10pcs пакет

производи слика : специјалност : 1.0 Мо поттикне опремаоблик : се покренемувла : 1теренот : 1mmзаби : 38teethприт

DEN 1612.80
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 2/3/3.175/4/5/6mm Дупка понесе Алуминиум Легура Сина Вратило Моторни Спојка Спојка Должина 20mm Хоби Рака Свеж Со попуст
Заеднички 85 Видови Пластични Опрема Рек Макара Појас Црв Опрема, Еден Двоен Опрема Заби Свеж Со попуст
Заеднички 85 Видови Пластични Опрема Рек Макара Појас Црв Опрема, Еден Двоен Опрема Заби

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис на Пр

DEN 148.00 168.48
10pcs OD30mm YL292B Трансмисиони Ремени Заби Појас Посветен Повеќенаменски Машина Моторни Додатоци Свеж Со попуст
10pcs OD30mm YL292B Трансмисиони Ремени Заби Појас Посветен Повеќенаменски Машина Моторни Додатоци

Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Па ве молиме ко

DEN 60.00 62.88
Сооднос 9:1-50:1 може да се избере 80mm круг страната серво мотор редуктор должината 76 mm Свеж
Сооднос 9:1-50:1 може да се избере 80mm круг страната серво мотор редуктор должината 76 mm

сад{ширина : 1200px9}}.логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.сад{со

DEN 8842.08
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден Свеж
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден

Опис На ПроизводотT5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm понесе : Кружни теренот систем синхрони макараMXL

DEN 4608.00
Дијаметар:9.6 mm Минимум 0.3 М-30T Бакар Црв Опрема+Црв Род Минијатурни Комбинација Електрични Мотори Далечински Управувач Модел Свеж Со попуст
4PCS/МНОГУ Воланот D:50mm (2inch) V Ритам Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Тркала Свеж Со попуст
LUPULLEY 4/5/6/7/8мм Внатрешна Понесе Дијаметар Месинг Вратило Моторни Крути Цевки Спојка Ширина 14mm Должина 22mm Хоби Рака Свеж Со попуст