Ustar UA1601 Модел Полирање Сандер & Sandpaper Постави Алатка за Моделирање Хоби Завршувањето Алатки Додаток

Ustar UA1601 Модел Полирање Сандер & Sandpaper Постави Алатка за Моделирање Хоби Завршувањето Алатки Додаток

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот

не се продава готови производи! ! ! Производот Сликата е на готовиот производ како референца. Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2. (околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4. Вкупниот Износ што се Должи, вклучува конечната цена плус S&H (на Превозот и
Ракување).2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3. Јас користење на методот опишан погоре и сите можат да се санираат. Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени. ПЛАЌАЊЕ
1.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ви благодариме.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Стоката се продава unassembled компоненти.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Сите проблеми може да се решат.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма. Двете ве Молиме наведете ги вашите посебни барања во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛОТ кога ќе се направи исплата. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот. Постојат пријави се на купувачот одговорност.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. ПРЕВОЗОТ 1.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ви благодариме.
Почитувани купувачот сакам уште еднаш да прогласи дека сите смола модели може да постојат мали пропусти.Нарачки обработени во рок од 2-3day на плаќање проверка.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Време На Испорака
1.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Здраво, драги клиент! Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! ! Сите стоки се unassembled смола делови.5 CM Со седум sandpaper : 400 # 600 # 600 # 1000 # 1500 # 2000 # 2500 #
Рачно со мини лак полирање машина за radian Агол модел на пластични резба за ликовни уметности и занаети како што површината брусење и полирање.Песок хартија големина : 6.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА
. Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, QIWI и Банкарски Трансфер. Треба да се соберат свој, боење. Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.

Пол: Унисекс
Количината на Предмети во Собата: 20
Број На Модел На: UA1601
Предупредување: Мали употреба под надзор на старател
Тип: Модел
Возраст Опсег: > 14 години
Пластични Тип: PC
Материјал: Пластични
Скала: UA1601
Тема: UA1601

Додатоци на производи

28277 Pinup-Кошмар Ram Меморија Оклоп Свеж
28277 Pinup-Кошмар Ram Меморија Оклоп

Скала : 30ммПочитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Т�

DEN 287.52
Компатибилен со Лего Принцезата Бела Маѓепсана Замокот Градежни Блокови За Девојка Пријатели Деца Модел Играчки 41067 Свеж Со попуст
Градење на Блок Декорација Дрвени Играчки Модел Креативни Бебе Дете Соба Член IN Роденден на Божиќ Подарок Нордиските Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 322 Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 322

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см

DEN 336.00 479.52
RealTS Војаџер TEZ061 Четвртина Круг Scraper алатка w/Ореви Создателот /Scraper Собира Прстени Свеж
RealTS Војаџер TEZ061 Четвртина Круг Scraper алатка w/Ореви Создателот /Scraper Собира Прстени

Real TS Војаџер TEZ061 Четвртина Круг Scraper алатка w / Ореви Создателот / Scraper Собира Прстени ве молиме имајте во

DEN 191.52
Шарени Пластични DIY Вметнете Монистра Играчка 3D Игри Загатка Топката Магија Бисери Играчка Рано Учење Образование Играчки Свеж Со попуст
4000PCS/МНОГУ,5cm дрвени стапчиња.Природни натпревар стапови,Дрвени играчки,Рано едукативни играчки,Дрвна блок,Монтажа блокови.Учат Свеж Со попуст
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1 Свеж
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 239.52
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019 Свеж Со попуст
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019

Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mailКина пост воздух mail : Во Украина,

DEN 1958.00 2448.00
1:35 втората Светска Војна германската 327 Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна германската 327

Скала : 1 : 35Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Т�

DEN 168.00 239.52
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08 Свеж Со попуст
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 168.00 239.52