12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

DEN 1218.24

Свеж

Во магацинот

Dreamlee Нерѓосувачки Челик CZ Гем Јазик Пирсинг на Тело Накит
*Бренд : SHUIMEI *100% Сосема Нов *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : 316l Хируршки Челик, имплант одделение *Гем : ААА+Гем
*Мерач : 14g/1.6 mm *Должина : Choosable(14mm,16mm,18mm) *Топка : 5mm+5mmgem топката *Пакување : Избрани 6color Многу 12pcs, 2 парчиња секоја боја *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети
*12 месеци гаранција, купи со доверба!

Метална боја: 1.6x14x5x5mm, 1.6x16x5x5mm, 1.6x18x5x5mm
Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип: Јазик Прстени
Број На Модел На: ET0414-03
Метална боја: Сребро.
Гем Боја: Избрани 6color
Мерач: 14g/1.6 mm
Должина: Choosable(14mm,16mm,18mm)
Топката: 5mm+5mm кристална топка
Гем: ААА+CZ

Додатоци на производи

Трендовски Накит Сетови Ѓердан Обетки За Жени Со Dangle Приврзоци Златна Боја Булчински Партија Бижутерија Bijouterie Свеж Со попуст
Снегулка Сребро Позлатен Brooch Кристал и Имитација Бисери Брошеви За Женски Иглички Lapel Pin Жените Јака Совети Hajib Pin Свеж Со попуст
36piece 316l не ' Рѓосувачки Челик Уво Проширувач Пирсинг Коси & Приклучоци Тунелот Комплет Носила Мерачи Тело Накит 14g--00g Свеж Со попуст
1 Парче со Висок Квалитет Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Висок Квалитет Партија Подарок Дубаи кристал Parure Ѓердан Обетки Прстен Накит Сетови Мода Гроздобер Легура Свеж Со попуст
6pcs Мешани Бои PTFE Bioplast Опал Усна Прстени Пирсинг Внатрешната Нишка Опал Labret Прстени Уво Пирсинг Tragus Секси Тело Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Исклучителна Мода Лист Јака Pin Brooch, Европа И Америка Остава Ретро Кошула Креативни Златна Brooch Свеж Со попуст
Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
WYSIWYG 2 парчиња 66*30мм Гроздобер Антички Сребрена Боја Конекции Шарм Свеж
WYSIWYG 2 парчиња 66*30мм Гроздобер Антички Сребрена Боја Конекции Шарм

П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не

DEN 57.12
Шик Модни 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит Свеж Со попуст
Шик Модни 50pcs трговија на Големо Тело Накит Многу Црни Прстени Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит

ВИ БЛАГОДАРИМЕ!Најчесто поставувани ПРАШАЊА1.2 mm,матични внатрешна кол : 10мм(+)1mm,Топката големина : 4*4mmКол

DEN 252.00 297.12
Новата мода кај жените накит трговија на големо девојки роденден убава прилагодливи подарок прстен агент превозот ПОСТАВУВА Свеж Со попуст
Idealway Ноќта На Вештерките Ретро Панк Готик Метал Черепот На Коса И Вратоврска Мода Птици Врана Черепот Еластична Венчиња Свеж Со попуст