3 Ролни Мешани 1.5 mm/2mm/3мм* 3M Висока Јачина Акрилик Две-страна Лепак Налепница Лепило Налепница Лента За телефон LCD Екран Поправка

3 Ролни Мешани 1.5 mm/2mm/3мм* 3M Висока Јачина Акрилик Две-страна Лепак Налепница Лепило Налепница Лента За телефон LCD Екран

DEN 369.12

Свеж

Во магацинот

(0.2 мм Дебел) (1.5 мм+2mm+3мм) *25 M Силна Акрилик Лепило Јасно Двојно Двострано Лента, Без Трага, на Телефонскиот Дисплеј, Батерија, Леќа се Соберат
Повеќе од 2 многу во 1 купат се повеќе од 10% попуст Бесплатен превозот со онлајн следење Бр.
Боја : Јасно Дебелина : 0.2 мм Тежина : 1.5 mm ширина * 25 метри Состојба : Сосема Нов Материјал : акрилна киселина лепило Temp Отпорни : 100 centi-степен Водоотпорен : Да Почетна Лепило (mm) Adhenion (kg/во) : >=15 Задржи Adhension (часови) >= 48 часа Податоци само за референца, не може да се примени на конкретната употреба.
Водоотпорен Високи-температура се спротивстави на Широко се користат за нерамна површина. силна adhension.
1 × 1.5mm 1x 2mm 1x 3мм

Тип: Лента
is_customized: Yes
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: Двојно Двострано Селотејп

Додатоци на производи

ZHANLIDA 10 КОМПЈУТЕРИ B7000 50мл мулти-цел Лепило Лепак се Држиме за Накит Нокти, Мобилен Телефон Стакло Свеж
ZHANLIDA 10 КОМПЈУТЕРИ B7000 50мл мулти-цел Лепило Лепак се Држиме за Накит Нокти, Мобилен Телефон Стакло

Pls не прифаќаме било каква наплата илиспорот,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи про

DEN 959.52
2017 Нови 3m Чиста Ni Плоча Никел Лента Лента За Li Батерија 18650 Место Заварување Преносни Отворено Алатки NG4S Свеж Со попуст
2017 Нови 3m Чиста Ni Плоча Никел Лента Лента За Li Батерија 18650 Место Заварување Преносни Отворено Алатки NG4S

Карактеристики : Материјал : МеталБоја : СребренаАко имате само три или четири стотини мали место завару

DEN 96.00 100.80
1pc 30m Должина 3/4/6/8/10/12/15/Ширина 30мм Злато BGA Лента Термичка Изолација Ленти,Висока Температура Отпорни Лента Свеж Со попуст
1pc 30m Должина 3/4/6/8/10/12/15/Ширина 30мм Злато BGA Лента Термичка Изолација Ленти,Висока Температура Отпорни Лента

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка

DEN 38.00 48.96
најпродавани пластика шприц совет, 100pcs 25G ЦРВЕНО 0.5 цевки должина Лепак Издавање Совети висока прецизност млазницата Свеж Со попуст
100ml Корозија-отпорни Алкохол шишиња ESD Пластични Алкохол Фармацевт/ESD Алкохол Шише бесплатен превозот Свеж Со попуст
100ml Корозија-отпорни Алкохол шишиња ESD Пластични Алкохол Фармацевт/ESD Алкохол Шише бесплатен превозот

Материјал на шишето : HDPE меша со антистатички соединение, идеален за употреба во EPA и чисти соба средини

DEN 79.00 90.72
YIKAA 10mmx10m и 12mmx10m Дома Декор самолепливи Светат Во Темница Безбедност Фаза Налепница Прозрачна Лента За Скалило и пешачки Свеж Со попуст
33M Единствен лик Лепило Електрична Спроводливост Бакарна Фолија Лента Оклопна Гитара Голтка Полжав Бариера трговија на Големо Свеж Со попуст
0.25 Цевки Должина 100 КОМПЈУТЕРИ ТЕ Премиер Лепак Издавање Совет издавање игла Свеж Со попуст
0.25 Цевки Должина 100 КОМПЈУТЕРИ ТЕ Премиер Лепак Издавање Совет издавање игла

Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски

DEN 333.00 349.92
Бесплатен превозот Супериорна Сила Kafuter AB 70g Модифицирани Акрилни Лепак Лепило за Метал Пластика Дрво Кристално Стакло Свеж Со попуст
Пластични 10cc/ml Издавање Шприц Пиштол Барел Свеж Со попуст
Пластични 10cc/ml Издавање Шприц Пиштол Барел

Промет на големо со Пластични 10cc / ml Лепило Лепак Допир Издавање Игла Течни Епоксидна Шприц Пиштол Барел

DEN 1076.00 1132.80
B6000 Лепак 25ml Индустриска Сила Супер Лепило Јасна Течност Б-6000 Лепак Diy Телефон Случај Занаети Бисери Rhinestones Свеж Со попуст
B6000 Лепак 25ml Индустриска Сила Супер Лепило Јасна Течност Б-6000 Лепак Diy Телефон Случај Занаети Бисери Rhinestones

Категорија : ИглиСтил Лепак Производство Датум : Видете На Надворешното Пакување Рок На Траење : 2 Години

DEN 69.00 86.40
1pcs 0.13 mm х5/8/10/13/15/19/20/25/30/38/40/50/60/100/200/300мм x10Meter PTFE Тефлон селотејп Nonstick Бесплатен Превозот Кафе Свеж
1pcs 0.13 mm х5/8/10/13/15/19/20/25/30/38/40/50/60/100/200/300мм x10Meter PTFE Тефлон селотејп Nonstick Бесплатен Превозот Кафе

Големина : 0.13 mm (дебелина) х5 / 8 / 10 / 13 / 15 / 19 / 20 / 25 / 30 / 38 / 40 / 50 / 60 mm (ширина)× 10 метри (должина) Температура отп

DEN 264.00
100PCS Слободни Брод 25G Црвено 0.5цевки, 45degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање Совети Тапи Крајот од не' Рѓосувачки Свеж Со попуст
3.4 m*38mm DIY Само лепило Водоотпорен Бела Mildewproof Запечатување Пломби Лента Лента Мозаик ПВЦ Ѕид налепница за тоалет и Свеж Со попуст
1pc DS205 селотејп Ширина 4cm Сребро Сива Боја Тепих Лента Свадбена Прослава Лента Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
1pc DS205 селотејп Ширина 4cm Сребро Сива Боја Тепих Лента Свадбена Прослава Лента Бесплатен Превозот

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.)3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест

DEN 157.00 165.60
2X118 3M Ноќ Рефлексивни Безбедност Предупредување Conspicuity Лента Лента Стрелка Налепница R06 Капка Брод Свеж Со попуст
2X118 3M Ноќ Рефлексивни Безбедност Предупредување Conspicuity Лента Лента Стрелка Налепница R06 Капка Брод

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ Боја : Бела & Црвена / Црвено & Флуоресцентни / Жолт

DEN 76.00 91.20
1pcs 50M Лепило Мрежа Fiberglass Лента Лента Сила Високо-Viscose Појас Ширина 10/15/20/25/30/35/40/45/50/60/80/100mm Играчка Свеж Со попуст
1pcs 50M Лепило Мрежа Fiberglass Лента Лента Сила Високо-Viscose Појас Ширина 10/15/20/25/30/35/40/45/50/60/80/100mm Играчка

Имаме ширина : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm 60mm 80mm 100mm кога ќе понудата,ве молиме изберете ширина што треба.

DEN 309.60
Водоотпорен Печат Ленти Црна Супер Rubberized селотејп Запира Протекување Поправка на Лента Сврзување Спасување Спојување Хардвер Свеж Со попуст