Висок квалитет 1.5 М Нерѓосувачки Челик Флексибилни Туш Цевка цевка Двојно Заклучување со EPDM Внатрешна Цевки Бесплатен Превозот,трговија на Големо YT-5155

Висок квалитет 1.5 М Нерѓосувачки Челик Флексибилни Туш Цевка цевка Двојно Заклучување со EPDM Внатрешна Цевки Бесплатен Превозот,трговија

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот

Туш црево Големина : 150cm Модел бр. : YT-5155 Боја : Злато Материјал : не ' Рѓосувачки челик+месинг+EPDM стандард за квалитет ISO 9001
1. Издржливи солидна : Нерѓосувачки челик+месинг+материјал EPDM Бања Туш црево
2. Три-годишна гаранција против производство дефекти Бања Прибор Бања Туш црево
3. ISO9002 квалитетен стандард за време на manufaturing Бања Туш црево
4. Висок квалитет на хром позлата Бања Туш црево
5. Инсталација на ѕидот е многу лесно Бања Туш црево
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Тип: Водовод Црева
Бренд Име: HOTAAN
Број На Модел На: YT-5155

Додатоци на производи

Новиот Машки 1/4 Инчи 8мм Директно им Помогнам Во Фитинг Пневматски Притисни за Да се Поврзете на Воздухот VE500 P0.11 Свеж Со попуст
5PCS 6MM Пневматски Bulkhead Директно им Помогнам Во Брзо Монтирање Конектор Унија ЧАСОТ-06 Свеж Со попуст
5PCS 6MM Пневматски Bulkhead Директно им Помогнам Во Брзо Монтирање Конектор Унија ЧАСОТ-06

Метрички Цевка (mm)Точка Бр Цевка ΦD ЧАСОТ 04 4mm ЧАСОТ 06 6mm ЧАСОТ 08 8мм ЧАСОТ 10 10мм ЧАСОТ 12 12mm ЧАСОТ 14 14mm ЧАСОТ 1

DEN 242.00 254.40
1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут Свеж
1/4 OD Цевка * 1/8 Машки Брзо се Поврзете Лактот Машки BSP Цевка RO Вода Систем Без проблеми На Нут

Големина : 1 / 4" OD Цевка * 1 / 8"МашкиПредмет : Машки Лактот Брзо Се Поврзете Монтирање.Материјал : ПОМ(Polyoxymethyl

DEN 2.88
2 парчиња G1 DN25 20cm-200cm за вашиот избор Нерѓосувачки Челик Брановидни Вода Тешко Цевка Цевка Свеж Со попуст
2 парчиња G1 DN25 20cm-200cm за вашиот избор Нерѓосувачки Челик Брановидни Вода Тешко Цевка Цевка

2 парчиња 20cm да 200cm G1" DN25 Нерѓосувачки Челик Брановидни водовод ЦревоВодоводни цевки производи се корист

DEN 523.68
1/4 Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови вода за Пиење Отпад филтер RO систем Свеж
1/4 Цевка за Одвод на Менгеме Седло Вентил Клипови вода за Пиење Отпад филтер RO систем

Односот на производот вода да брак водата е околу 1 : 3,тоа не е точно ,зависи од работен притисок и квалит

DEN 26.88
BQLZR 10x Пластика, Алуминиум Легура 2.5 cm Крајот Капа Покрие Plug Цевки Внесува Plug Сребро. Свеж Со попуст
BQLZR 10x Пластика, Алуминиум Легура 2.5 cm Крајот Капа Покрие Plug Цевки Внесува Plug Сребро.

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

DEN 241.00 321.12
6PCS Круг СПА БАЊА Масажа Sprayer ТУШ МИКСЕР МАСАЖА на ТЕЛОТО АВИОНИ, Масажа Sprayer Млазницата Месинг Тело 1/2 03-031b Свеж Со попуст
6PCS Круг СПА БАЊА Масажа Sprayer ТУШ МИКСЕР МАСАЖА на ТЕЛОТО АВИОНИ, Масажа Sprayer Млазницата Месинг Тело 1/2 03-031b

6 PCS ХРОМ КРУГ БАЊА ТУШ МИКСЕР МАСАЖА на ТЕЛОТО АВИОНИ Туш Масажа Авиони Тело Sprayer АвиониСтилски, голема в

DEN 2801.00 4309.44
1.5 m PVC Водовод Црево Експлозија-доказ Сребро Сива Туш водовод spirally-рана Свеж Со попуст
1.5 m PVC Водовод Црево Експлозија-доказ Сребро Сива Туш водовод spirally-рана

Име : туш цревоМатеријал : ПВЦДимензии : 1.5 мПакет : 1 x црево1 Купувачот може да платите преку Кредитна кар

DEN 470.00 528.00
3PCS 1/4 инчи OD Цевка * 3/8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Нут Свеж
3PCS 1/4 инчи OD Цевка * 3/8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Нут

3 PCS 1 / 4 инчи OD Цевка * 3 / 8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Ну

DEN 180.00
5PCS 12MM Пневматски Bulkhead Директно им Помогнам Во Брзо Монтирање Конектор Унија ЧАСОТ-12 Свеж Со попуст
5PCS 12MM Пневматски Bulkhead Директно им Помогнам Во Брзо Монтирање Конектор Унија ЧАСОТ-12

Метрички Цевка (mm)Точка Бр Цевка ΦD ЧАСОТ 04 4mm ЧАСОТ 06 6mm ЧАСОТ 08 8мм ЧАСОТ 10 10мм ЧАСОТ 12 12mm ЧАСОТ 14 14mm ЧАСОТ 1

DEN 661.00 696.00
59 (150CM) Гроздобер Антички Црвено Бакар Бања Фитинг рака туш Црево 1/2 Конекција Бања Додаток aba699 Свеж Со попуст
59 (150CM) Гроздобер Антички Црвено Бакар Бања Фитинг рака туш Црево 1/2 Конекција Бања Додаток aba699

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

DEN 643.00 959.52
RO Вода Лактот Брзо Спојување Фитинг 1/4 3/8 OD Црево X 1/4 3/8 1/2 BSP Машки Реверзна Осмоза Систем Пластична Цевка Конектор Свеж Со попуст
1set 25ММ 1 1 Инчен OD SS304 SS316 Фитинг 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Цевка Заварување Ferrule + Три Менгеме Свеж Со попуст
1set 25ММ 1 1 Инчен OD SS304 SS316 Фитинг 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Цевка Заварување Ferrule + Три Менгеме

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Карактеристик

DEN 553.92
Нов Тип 3(76mm)OD91 Џин Кошница во Собата За Дестилација,2*Несакани Пристаништа 2(51mm)OD64 Со Филтер Од V-680ml,Должина 300мм Свеж
Бесплатен Превозот пар од 40cm/50cm/60см Флексибилни ладно/топла миксер Тапа водоводна цевка Црева Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот пар од 40cm/50cm/60см Флексибилни ладно/топла миксер Тапа водоводна цевка Црева

EPDM Материјал : Светлина, Животната срединаПријателски, Трајни, НЕМА Загадување,Експлозијадоказ : вода п

DEN 383.52
MEGAIRON 1.5 38MM Три Детелина Санитарни Гајтанот Цевка W/ 50.5 MM Ferrule Страната 6 Должина Свеж Со попуст
MEGAIRON 1.5 38MM Три Детелина Санитарни Гајтанот Цевка W/ 50.5 MM Ferrule Страната 6 Должина

Други големина е avaliable, премногу PLS кликнете тука за да ги најдете Карактеристики : Brand NewМатеријал : Не ' Р

DEN 475.00 527.52
Доведе Слободни Месинг PEX Crimp Фитинг 3/4 PEX Спојка Свеж Со попуст
Доведе Слободни Месинг PEX Crimp Фитинг 3/4 PEX Спојка

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или

DEN 479.52
Пакет од 10 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Притисни Во Поврзете Фитинг Пневматски Воздух Брз Полнач Свеж
Пакет од 10 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Притисни Во Поврзете Фитинг Пневматски Воздух Брз Полнач

4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Притисни Во Поврзете Фитинг Пневматски Воздух Брз ПолначМатеријал : ПластикаГолемина : в

DEN 216.00
1.2 M/1.5 М Бања Туш Црево Водовод 1/2 Инчи Флексибилни Нерѓосувачки Челик Chrome За Бања Додатоци На Вода Црево Алатки Свеж Со попуст