Teleyi Жените Велосипедизам Џерси Поставува Лето MTB Велосипед Џерси Облека Maillot Брз Сува Велосипед возење Велосипед Облека Ropa Ciclismo

Teleyi Жените Велосипедизам Џерси Поставува Лето MTB Велосипед Џерси Облека Maillot Брз Сува Велосипед возење Велосипед Облека

11 %

DEN 1238.00

DEN 1391.04

Свеж

Во магацинот


Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина
Ви благодариме за вашето внимание !
Teleyi Жените Велосипедизам Џерси Поставува Лето MTB Велосипед Џерси Облека Maillot Ciclismo Брз Сува Велосипед возење Велосипед Облека Ropa Ciclismo
Џерси Материјал : 100% Полиестер
Pants Material : 80% Полиестер и 20%Spandex
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба
Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
3 D намали силикони поместена
1 Парче x Велосипед Јакна
1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлога
Answer : ___________________________ Note :
ние може да се меша со големина од себе
но, треба да оставите коментар во вашата нарачка
Како "дресови XXL и Панталони XL"
Детална Слика :
1. Превозот време : 15-25 работни дена бесплатен превозот по Пошта пост
7 - 15 работни дена од Експрес испорака (Вклучувајќи DHL,UPS-от,ЕМС..)
2. Се надеваме дека доаѓањето на вашиот објект е навремено, Но, бидејќи тоа е меѓународен испорака, превозот времето е високо зависна од курир компании и локалните Царински Давачки (ако е применливо) и целосно надвор од нашата контрола откако објавување. Треба да има било какви прашања или проблеми што произлегуваат од овој пратката, ве молиме да бидат слободни да контакт. Како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции
3. Превозот вклучува поштарина, ракување.
4. следење на број ќе се обезбедува само за Регистрација на Превозот
5. Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празници.
6. Пакети обично брод 1 до 3 работни дена и може да се провери онлајн (исклучува сабота и празници) по добивањето на плаќање. Ретки предмети и големи нарачки може да потрае малку подолго.
1. Доколку ставката што сте ја примиле е unacceptably неисправни, расипан, или на ред, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. Во случај на овие непријатни работи се случуваат, се надеваме дека купувачот и продавачот може да комуницира активно да се реши спорот на флексибилен начин. Ние ви ветувам дека ќе работиме надвор задоволително решение.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт .така што не можеме да се потрудиме да го реши било каков проблем што може да дојде до веднаш, и ние го цениме можност да имаат фер трансакцијата. Само отворен ум!
Сите прашања во врска со еден од нашите предмети ќе се одговори што е можно поскоро.Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Големина: 3XL, XXL, XL, L, M, S
Пол: Жените
Број На Модел На: CC6336
Sleeve Големина: Кратко Sleeve
Сезоната: Лето
Бренд Име: TELEYI
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина: Целосна
Тип: Џерси Поставува
Материјал: полиестер ,spandex
Велосипедизам Џерси Подлога Стил: ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба: фабриката за директна продажба
Панталони Материјал: 80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал: 100% Полиестер
is_customized: Yes

Додатоци на производи

BXIO Про Турнеја Велосипедизам Џерси Поставува Облека Долг Ракав Спортски Анти-Смалуваат Дише Спуст Equipamentos Ciclismo 013 Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Полиестер Долг Ракав Велосипедизам Џерси/MTB Велосипед Облека Велосипед Носат Tinkoff 2017 Saxo Банка Свеж Со попуст
Xintown Екран На Допир За Велосипедизам Ракавици Зима Windproof Целосна Прст Велосипед Велосипед Ракавици Мажи Жени Спортски Свеж Со попуст
Racmmer 2018 Брз Сува Велосипедизам Џерси Лето Мажите Mtb Велосипед Краток Облека Ropa Bicicleta Maillot Ciclismo Велосипед Свеж Со попуст
Racmmer 2018 Брз Сува Велосипедизам Џерси Лето Мажите Mtb Велосипед Краток Облека Ropa Bicicleta Maillot Ciclismo Велосипед

Следење На Број Ќе Се Обезбедува Само За Регистрација На Превозот 5 Ние Ви Ветувам Дека Ќе Работиме Надв

DEN 696.00 1199.52
2017 TELEYI Зелена Про Велосипедизам џерси Поставите Мажите Велосипед облека облека Ropa Ciclismo MTB велосипед џерси Врвот Свеж Со попуст
Против пролизгување Велосипед Дише Велосипед Велосипед Ракавици Мажи Жени Целосна Прст на возење Велосипед возење Велосипед Свеж Со попуст
Мажите Лето Велосипедизам Џерси Одговараат 2017 Црн Краток Ракав Про Тим Рок Трки Велосипедизам Облека Поставите Bbigliamento Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Панталони Велосипедизам Ciclismo Јава Панталони Велосипед Панталони Лето Велосипед Брзо Сушење Спортски Свеж Со попуст
Darevie брз сува четири сезона одговара на велосипед 3/4 панталони ув заштита на велосипед 3/4 панталони Свеж Со попуст
Darevie брз сува четири сезона одговара на велосипед 3/4 панталони ув заштита на велосипед 3/4 панталони

1.Висока еластичност Lycra & chequer стил ткаенина, Wicking, Брзо сушење; 2.3 Г подлога со екстра дебели ГЕЛ Про; Тоа е

DEN 1449.00 2040.00
До 2015 HERBALIFE 3D gelpad ropa dela bicicleta Анти sudor maillot ciclismo велосипед носат Свеж Со попуст
До 2015 HERBALIFE 3D gelpad ropa dela bicicleta Анти sudor maillot ciclismo велосипед носат

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајДо 2015 HERBALIFE 3 D gelpad ropa dela bicicleta Анти sudor mail

DEN 816.00 1073.76
Racmmer 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Комплет Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre Свеж Со попуст
Racmmer 2018 Велосипедизам Џерси Mtb Велосипед Облека Велосипед Носат Облека Краток Комплет Maillot Roupa Ropa Де Ciclismo Hombre

КОНТАКТ Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно, Можете да Ни Порака Во Tra

DEN 629.00 1103.52
INBIKE Дише Велосипедизам Ракавици Човек Жените Sprot Фитнес Ракавици Велосипеди Ракавици Качување Мотоцикл Ракавици Велосипед Свеж Со попуст
Нови Мажите Велосипедизам Ракавици Велосипед Спортски Половина Прст Гел Подлога Мотоцикл Против пролизгување MTB Патот Велосипед Свеж Со попуст
Жените Велосипедизам Џерси Велосипед Ciclismo bicicleta mtb Велосипед Облека Велосипед Велосипед Џерси Велосипедизам Кошула Свеж Со попуст
Најновите!!! 4 Бои 2017 Tinkoff Про Тим Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси/Лето Дише MTB Велосипед Велосипед Облека Ropa Ciclismo Свеж Со попуст
Најновите!!! 4 Бои 2017 Tinkoff Про Тим Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси/Лето Дише MTB Велосипед Велосипед Облека Ropa Ciclismo

СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕНајновите!!! 4 Бои 2017 Tinkoff Про Тим Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси / Лето Дише MTB Велосипед

DEN 1200.00 2399.52
PHTXOLUE Долг Ракав Про Велосипедизам Поставено 2017 Maillot Ciclismo Mtb Џерси Велосипед Носат Облека Лето Велосипедизам Облека Свеж Со попуст
Нов бренд Зима Топлинска Руно велосипедизам џерси долги ракави зимски Велосипед Облека на Жените велосипедизам облека велосипед Свеж Со попуст