КУКЛЕНА КУЌА ПАРИЧНА КАЗНА 1/12 SCALME МИНИЈАТУРНИ МЕБЕЛ ПРЕКРАСНА ДНЕВНА СОБА СЕТ

КУКЛЕНА КУЌА ПАРИЧНА КАЗНА 1/12 SCALME МИНИЈАТУРНИ МЕБЕЛ ПРЕКРАСНА ДНЕВНА СОБА СЕТ

5 %

DEN 1374.00

DEN 1446.24

Свеж

Во магацинот

детали за производот
Име на производ : куклена куќа парична КАЗНА 1/12 SCALME МИНИЈАТУРНИ МЕБЕЛ ПРЕКРАСНА ДНЕВНА СОБА СЕТ
Материјали : Дрво
Скала пропорции : 1 : 12
Троседот :
Heigh : 7.5 cm
Ширина : 13.5 cm
должина : 6.5 см
Фотелја :
Heigh : 15.5 cm
Ширина : 9cm
должина : 4cm
Чај маса :
Heigh : 8.6 cm
Ширина : 4.5 cm
Длабочина : 4.2 cm
подложка за нозе :
Heigh : 6 cm
Ширина : 4 cm
Длабочина : 7cm
Answer : ___________________________ Note :
1. ова не е детето играчка;
2.производот е кревка. се справи со внимание.
Услуга стандарди :
24 часа на ден
(Ќе добиете одговор, обично во рок од еден час, не повеќе од 6 часа)
Ние ќе го организира испорака и испрати во рок од 2 работни дена.
(Имаме Услуги на Клиентите за да ги реши сите прашања)
Начин на плаќање
1.Зачувам
2.Т/T (Банкарски)
3.Paypal
4.Western Union
5.Други начини на плаќање алатки
(Во секој случај, ние прифаќаме многу видови на методи за плаќање)
За превозот :
Специјален Потсетник : Превозот надомест може да се плаќа заедно, ако купат многу на стоки
Преглед на товарни Содржина :
За Пакување :
1 : Ние ги користиме дополнителни системот за сопирање како заштитник внатре
2 : 5-слој дебел картонска кутија надвор (На стоки ќе биде примен во добра состојба)
Враќање политики :
1. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
2. Доколку купувачот сака да ја врати стоката за своите субјективни причини, ние ќе рефундирање на купувачот, меѓутоа, купувачот мора да плати за испорака.
За нас :
1. Ние сме биле производство на Минијатурни мебел за повеќе од 20 години.
2. Ние имаме искусни дизајнери, engravers, packers и столари. Во иднина ќе им понуди 1 : 3, 1 : 6, 1 : 12, 1 : 24 и 1 : 48 намалени мебел и dollhouses
за хобисти целиот свет.
Postscript :
На високо-квалитетни производи, Исклучителна пакување, Висока ефикасност меѓународен превозот. Имаме внимателен
услуга за клиенти од целиот свет.
Ние ви посакам добредојде да контактирате со нас, без разлика дали сте поединец купувачот, веледрогерија, или ОЕМ.
Уживајте во вашата шопинг!

Предупредување: Се справи со нега
Број На Модел На: 1/12
Пол: Унисекс
Тип: Готови Производи
Материјал: Дрво
Возраст Опсег: > 14 години
Скала: 1

Додатоци на производи

32PCS DIY Претендираат Игра Овошје Сечење Роденденска Торта Кујна Храна Играчки Cocina Де Juguete Играчка Macaron Крофни Подарок Свеж Со попуст
6pcs/set Дете Играчки Симулација Крофни колекционерски предмети Мека Squishy Џамбо Мини Крофна Детска Игра Куќа Squishy Кујна Свеж Со попуст
1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни Украсување, Конзервирано овошје Свеж Со попуст
1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни Украсување, Конзервирано овошје

Материјал : глина и стаклоДимензии : Висина од околу 2,5 СМ дното дијаметар 0.5 CM Предмети : случајни боја на

DEN 185.00 185.28
10pcs/многу Симулација Зелена зелена салата Лисја ПВЦ Материјал Лажни Зеленчук Модел Реквизити Деца Претендираат Игра Кујна Свеж Со попуст
Кукла куќа минијатурни furniture1 : микро мини 12 јадење автомобил Свеж Со попуст
Кукла куќа минијатурни furniture1 : микро мини 12 јадење автомобил

детали за производотИме на производ : Dollhouses 1 : 12 Минијатурни мебелМатеријали : ДрвоСкала пропорции : 1 : 12H

DEN 1960.00 2063.52
8Pcs Мини DIY Минијатурни Вештачки Лажни Храна Торта Смола Декоративен Занает Игра Кукла Куќа Играчка Храна Деца Девојки Подарок Свеж Со попуст
[Играчка Ву] Играчки Детска Кујна Образовни Дрвена Куќа Симулација Риба, Месо, Морска Храна Montessori Образование Кујна Играчки, Свеж Со попуст
20pcs Бесплатен Превозот на Децата Злато Пластични Добитниците на Медали Спортски Ден Партија Торба Награда Награди Играчки Свеж Со попуст
1 : 12 Минијатурни Дрво 11 стрингови Кинески Zither Инструмент за 1/12 куклена куќа Класичните Играчки Претендираат Игра Мебел Свеж Со попуст
1pc Вештачки Лажни Леб Крофни Doughnuts Симулација Модел Украси Торта Пекарница Соба Дома Декорација Занает Играчки Свеж Со попуст
МАХ 1/12 куклена куќа Минијатурни 3 слој на Метал Десерти Снек Стои Багажник Свеж
МАХ 1/12 куклена куќа Минијатурни 3 слој на Метал Десерти Снек Стои Багажник

ABWE 1 / 12 куклена куќа Минијатурни 3 слој на Метал Десерти Снек Стои Багажник3слој десерт метал се залагаме

DEN 85.44
DIY куклена куќа поставува Образовни Претендираат Игра Мебел играчки Мини 3D Стерео загатка куќа кукла Домаќинство специјални Свеж Со попуст
1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни кујнски нож го поставите 3pcs Свеж
1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни кујнски нож го поставите 3pcs

Опис : Објектот вклучуваат : Кујна knift сет, 3pcs.Испорака : Со цел да им понудиме на нашите најдобри цена, ние

DEN 143.52
LCLL-куклена куќа Минијатурни 1: 12 Играчка Мебел во Бела ТВ Кабинет L11.9cm Свеж Со попуст
LCLL-куклена куќа Минијатурни 1: 12 Играчка Мебел во Бела ТВ Кабинет L11.9cm

Материјал : Смолабоја : БелаСтил : ТВ кабинетголемина : 11.9*3.8 cmПакет Содржина : 1 X Мини ТВ кабинет моделAnswer

DEN 195.00 211.68
1:12 Златна Пластична Рамка Цвет Масло Сликари Минијатурни Куклена Куќа Мебел Свеж
1:12 Златна Пластична Рамка Цвет Масло Сликари Минијатурни Куклена Куќа Мебел

Погоден за бесење внатре во својата куклена куќа Уникатна колекција за кукли Одличен додаток за вашиот

DEN 79.20
100pcs ХО Размер 1:100 Микс Насликани Модел Воз Парк Улица Патникот Луѓе Фигури Свеж
100pcs ХО Размер 1:100 Микс Насликани Модел Воз Парк Улица Патникот Луѓе Фигури

Пакет на 100pcs машки и женски модел патнички воз личности со различни пози.Го насликал и е подготвен да се

DEN 94.08
100g Сушени Mealworms за Аквариум Риби се Хранат Рептил Желка Хрчак Дива Птица Храна за Миленичиња Хранење играчка Свеж Со попуст
100g Сушени Mealworms за Аквариум Риби се Хранат Рептил Желка Хрчак Дива Птица Храна за Миленичиња Хранење играчка

Сушени Mealworms Риби се Хранат Храна за Миленичиња ве Молиме имајте на ум дека за време на транспортот, неко

DEN 329.00 346.56
Бебе Играчки Лекар Сет се Игра Дрвени Стоматолошки Алатки за Симулација Медицина Кутија 6PCS/SET J05 Свеж Со попуст
Бебе Играчки Лекар Сет се Игра Дрвени Стоматолошки Алатки за Симулација Медицина Кутија 6PCS/SET J05

Карактеристики : 【Се намали Стравот】се Преправам како лекар, наместо на пациентот со овој медицински с

DEN 321.00 352.32