Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51

24 %

DEN 948.00

DEN 1248.00

Свеж

Во магацинот


Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.

Број На Модел На: ELPLP54 / V13H010L54
Бренд Име: Inmoul
Функција: Замена На Проектор Светилка
Светилка Модул: ELPLP54 / V13H010L54
Светилка Живот: 2000h/3000h
Гаранција: 150days
Wattage: 175W

Додатоци на производи

311-8943 / 725-10120 замена Проектор гола сијалица За Dell 1209S 1409X 1609WX 1609X со 180 дена гаранција Свеж
311-8943 / 725-10120 замена Проектор гола сијалица За Dell 1209S 1409X 1609WX 1609X со 180 дена гаранција

Опис : 1.Дел No : 3118943 / 725101202 Тип : Компатибилни Голи Светилка3 Време на испорака : рок од 23 дена4 Минимална Ц

DEN 938.40
проектор светилка VLT-HC5000LP за МИЦУБИШИ HC4900 HC4900W HC5000 HC5000BL HC5500 HC6000 HC6000BL NSH180W Свеж
проектор светилка VLT-HC5000LP за МИЦУБИШИ HC4900 HC4900W HC5000 HC5000BL HC5500 HC6000 HC6000BL NSH180W

светилка модел : VLTHC5000 LPмоќност : NSH180 Wсе работи за МИЦУБИШИ : HC4900 HC4900 W HC5000 HC5000 HC5000 BLHC5500 HC6000 HC6000 HC6000 BLживоте

DEN 2400.00
Бренд НОВИ Компатибилни 680i6 / 600i6 Интерактивни ПАМЕТНИ Табли Систем за Проектирање UF70 UF70w светилка P-VIP 280/0.9 E20.9n Свеж
Starlight на замена на светилки за ELPLP58 за Epson EB-S9 ИО-S92 ИО-W10 ИО-W9 ИО-X10 ИО-X9 ИО-X92 ИО-S10 EX3200 EX5200 EX7200 Свеж
Starlight на замена на светилки за ELPLP58 за Epson EB-S9 ИО-S92 ИО-W10 ИО-W9 ИО-X10 ИО-X9 ИО-X92 ИО-S10 EX3200 EX5200 EX7200

http : / / www.aliexpress.com / store / product / projectorlampwithhousingELPLP58forEpsonEBS10EBS9EBW10EBW9EB / 402699_518227207.htmlсветилка модел : за ELPLP58 / V13 H010

DEN 1344.00
Автоматски се Повлече Надолу Beamer Проектор Екран 120 Инчен 3D Кино Електрични Проекција на Екран 4:3 Најдобра Цена За на Училиште, Свеж Со попуст
100piece/многу Кореја lg 3030 SMD Led диоди 6V бела LED емитуваат светлина диоди Свеж Со попуст
100piece/многу Кореја lg 3030 SMD Led диоди 6V бела LED емитуваат светлина диоди

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
POA-LMP143 / 610-351-3744 Замена проектор сијалица Со Станбен За SANYO PDG-DWL2500 /PDG-DXL2000/PLC-DWL2500 СРЕЌЕН BATE Свеж Со попуст
POA-LMP143 / 610-351-3744 Замена проектор сијалица Со Станбен За SANYO PDG-DWL2500 /PDG-DXL2000/PLC-DWL2500 СРЕЌЕН BATE

Тип : Компатибилни проектор светилка (CWH)Дел Број : POALMP143Компатибилен со : PDGDWL2500 / PDGDXL2000 / PLCDWL2500Wattage : 275 WПро

DEN 1365.00 1606.08
DT01022 Замена Проектор Светилки Сијалица за HITACHI CP-RX80W / CP-RX78 / ED-X24 / CP-RX78W / CP-RX80 / ED-X24Z Happybate Свеж Со попуст
DT01022 Замена Проектор Светилки Сијалица за HITACHI CP-RX80W / CP-RX78 / ED-X24 / CP-RX78W / CP-RX80 / ED-X24Z Happybate

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : DT01022Компатибилен со : CPRX80 W / CPRX78 / EDX24 / CPRX78 W / CPRX80 / EDX24 ZWattage

DEN 937.00 1103.04
SHP137 5811116310-S Замена Проектор голи Светилка за Vivitek D508 / D509 / D510 за LG BS254 Свеж Со попуст
Thinyou оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино pantalla proyector 120inch pulgadas 16:9 Проекција HD LCD LED DLP Свеж Со попуст
Thinyou оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино pantalla proyector 120inch pulgadas 16:9 Проекција HD LCD LED DLP

оем проектор екрани Фабрика продажба на Домашна Кино 120inch 16 : 9 Проекција HD LCD LED DLP Проектор ЕкранотPS120169 Ф

DEN 727.00 1118.40
1 парче 160*90*2mm Мини Проектор diy Рефлектор Проектор Огледало додаток за проектор diy Свеж Со попуст
1 парче 160*90*2mm Мини Проектор diy Рефлектор Проектор Огледало додаток за проектор diy

1 парче 160*90*2mm Мини Проектор diy Рефлектор Проектор Огледало додаток за проектор diyСпецификација:Мини Пр

DEN 638.00 672.00
Компатибилен Проектор Светилка за Proxima L26 UltraLight LS1 Свеж
Компатибилен Проектор Светилка за Proxima L26 UltraLight LS1

светилка модел : за PROXIMA Ultra Light LS1моќност : 120 Wработа со : за Proxima L26 Ultra Light LS1животен век : прибл...

DEN 1104.00
Проектор Светилка со станбен POA-LMP137 NSHA275SAC за PLC-XM100 / XM100L / XM5000 / PLC-XM80 / PLC-XM80L EIKI LC-XL100 XL100C Свеж
Проектор Светилка со станбен POA-LMP137 NSHA275SAC за PLC-XM100 / XM100L / XM5000 / PLC-XM80 / PLC-XM80L EIKI LC-XL100 XL100C

Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи го и следново : го исклучите машина

DEN 1631.52
Snlamp висок квалитет 15R 300W Светилка MSD Platinum 15R Електронски Баласт Ignitor Баласт за 15R Фаза Светлина Движи Главата Свеж Со попуст
Snlamp висок квалитет 15R 300W Светилка MSD Platinum 15R Електронски Баласт Ignitor Баласт за 15R Фаза Светлина Движи Главата

Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период Уште еден совет да се направи вашиот

DEN 2376.00 4752.00
XIM Компатибилен Проектор Сијалица со станбен POA-LMP54 ЗА Sanyo PLV-Z1 / Sanyo PLV-Z1BL / Sanyo PLV-Z1C / Студио Искуство ЕКСТЕНЗИИ. Свеж
MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинални проектор крушка светилка Свеж
MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинални проектор крушка светилка

ако не можете да потврдите дали е тоа право светилка, совети ни ја вашата проектор модел : )моќност : UHP 19016

DEN 1824.00
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала Свеж Со попуст
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала

Опис Проектор Боја Боја Тркала Модел P1166 P1266 P1266i P1166 P P1266 P боја тркала Тип : Проектор Боја Тркала Замена пр

DEN 1878.00 2063.52
Висок квалитет на ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 проектор светилка ELPLP54 V13H010L54 Свеж Со попуст
Висок квалитет на ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 проектор светилка ELPLP54 V13H010L54

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

DEN 1192.00 1296.00