FOTGA Електронски БОЛЕСТ Авто Фокус Леќа Адаптер за Canon EF EF-S Sony E NEX О7 A7R Целосна Рамка

FOTGA Електронски БОЛЕСТ Авто Фокус Леќа Адаптер за Canon EF EF-S Sony E NEX О7 A7R Целосна Рамка

49 %

DEN 2178.00

DEN 4271.52

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ Note :
"а" значи можете да ја промените на отворот, но не може да се прикаже точното најголемиот отворот
"f" значи можете да ја промените на отворот но леќа БОЛЕСТ не работат Правилно
"јас," значи "iffy". Некои тоа го рече работат правилно, но некои извештај не може, одговорот е јасно во овој момент.
"s" значи дека треба исклучување на камерата, додека промените на МФ да БОЛЕСТ
Пакетот Вклучува :
Fotga EOS-NEX БОЛЕСТ авто фокус адаптер x 1

Бренд Име: FOTGA
Компатибилен Бренд: CANON
Број На Модел На: AF Авто Фокус Леќа Адаптер
is_customized: Yes

Додатоци на производи

10 Парчиња Метал M42 на камерата Леќи на Камерата Адаптер M39 Тема Објективот на M42 Камера Тема Планината (m39-m42) Свеж
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 60.00 73.44
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-49mm 58-49mm 58 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-49mm 58-49mm 58 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 56.00 67.68
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 49mm-52mm 49-52mm 49 до 52 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 49mm-62mm 49-62mm 49 до 62 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-49mm 52-49mm 52 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-49mm 52-49mm 52 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 51.00 61.92
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина Свеж
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина

FOTGA 40.5 мм Тенок Fader ND (W) Филтер Променлива Прилагодлива Неутрален Густина Од ND2 ND8 ND16 ND32 да ND400Вовед : 100% Сос

DEN 689.28
T2 T Планината Објектив За Sony Алфа Еден Minolta МА БОЛЕСТ планината адаптер прстен A55 A35 A65 A99 A58 A77 A57 A37 A560 A500 Свеж Со попуст
T2 T Планината Објектив За Sony Алфа Еден Minolta МА БОЛЕСТ планината адаптер прстен A55 A35 A65 A99 A58 A77 A57 A37 A560 A500

T2 T Планината Објектив За Sony Алфа Еден Minolta МА БОЛЕСТ планината адаптер прстен A55 A35 A65 A99 A58 A77 A57 A37 A500 A550 A700 A

DEN 192.00 239.52
НОВИ Оригинал, За Нико 24-70 F2.8G Лист Единица Филтер Маска Со лента (1B002-587) Леќа Замена Единица Поправка Делови Свеж
Нови Snap-на Нуркање Домување Макро Леќа Стакло Филтер За Gopro HD Херој 3+ 4 GO PRO Жолта/Сива/Red/розова 4pcs боја, како да Свеж
ZOMEI 77mm ПРО II (PROII) тенок MC Неутрален Густина Леќа ND Филтер 3.0 ND1000 1000X 10 Стоп Свеж Со попуст
ZOMEI 77mm ПРО II (PROII) тенок MC Неутрален Густина Леќа ND Филтер 3.0 ND1000 1000X 10 Стоп

ZOMEI 77mm ПРО II (PROII) тенок MC Неутрален Густина Леќа ND Филтер 3.0 ND1000 1000 X 10 СтопВоведПРО II спектар се произведе�

DEN 2088.00 2399.52
10pcs/многу Нови ES68 ES-68 Леќи на Камерата Хауба за да Може да&n-EOS EF 50mm f/1.8 STM 49mm леќа заштитник со следење на број Свеж Со попуст
10pcs/многу Нови ES68 ES-68 Леќи на Камерата Хауба за да Може да&n-EOS EF 50mm f/1.8 STM 49mm леќа заштитник со следење на број

Карактеристики : Производ Моменти Блокови скитници светлина од внесување на леќа е Реверзибилна за лес�

DEN 554.00 792.00
Gopro Додатоци се Нурне Филтер црвен/портокал/жолта/сива/виолетова Подводни Нуркање Леќа Filtro за GoPro Херој 3+/ 4 бесплатен Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm-43mm 46-43mm 46 на 43 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm-43mm 46-43mm 46 на 43 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 54.00 65.76
Zomei Професионални Воздухопловство Алуминиум Плоштадот Филтер Држач со прстен за камерата Леќи на камерата 67 72 77 82 86mm Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 мм-37mm 40.5-37 мм 40.5 до 37 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 мм-37mm 40.5-37 мм 40.5 до 37 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 54.00 65.76
FOTGA 37/40.5/ 43/46/49/55/58/ 62/67/72/77/82/86/95 mmDigital Супер-Тенок MCUV Мулти-Обложени MC УВ Филтер Заштитник Свеж Со попуст
FOTGA 37/40.5/ 43/46/49/55/58/ 62/67/72/77/82/86/95 mmDigital Супер-Тенок MCUV Мулти-Обложени MC УВ Филтер Заштитник

FOTGA 37 / 40.5 / 43 / 46 / 49 / 55 / 58 / 62 / 67 / 72 / 77 / 82 / 86 / 95 мм Дигитални СуперТенок MCUV МултиОбложени MC УВ Филтер Заштитн

DEN 164.00 186.72
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-72mm 52-72mm 52 72 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-72mm 52-72mm 52 72 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 66.00 80.64