Myopia Собере во Текот на Возењето Поларизирани очила за сонце мажи жени велосипедизам Очила nearsighted Eyewear UV400 мала тежина

Myopia Собере во Текот на Возењето Поларизирани очила за сонце мажи жени велосипедизам Очила nearsighted Eyewear UV400 мала

22 %

DEN 669.00

DEN 857.28

Свеж

Во магацинот


Рамка Боја : Сјајна Црна, Мат Црна Леќа Боја : Поларизирана Сива Поларизирана Опис : Поларизирани Леќи на камерата Леќи на Материјал : Поларизирана Рамка Материјал : Поликарбонат(PC) Погодни За Местата : Коњи, Качување, Возење, Патување, Риболов, Outdoor Спортови. Пакет содржи : 1 x очила за сонце,1 x Исклучителна Очила Случај,1 x Преносни Очила Торба,1 x Ткаенина за Чистење,1 x Тест Картичка,1 x Прашка. Цел ќе бидат испратени во 3 работни денови .
Бидете внимателни
>>За Хроматските Аберации
Нашата продавница е 100% вистински слики , поради лични разбирање на различни бои и различни прилагодувања на екранот ќе се појави мала боја е нормален феномен, ве молиме примил стоката ќе преовладува , ви благодариме за вашето разбирање.
>>За Превозот ве Молиме внимателно потполнете ја вашата АДРЕСА кога ќе закажете пред , за да се осигура дека ќе може успешно да ја прими стоката. Откако вашата уплата е успешна, ние ќе ја испорача производи за да можете во рок од 7 дена. Предмети се испраќаат форма Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20-39 работни дена(Посебен случај : 40-60 дена за да стигне до дестинацијата , вклучувајќи ги на посебен случај : празници , политика на вредноста , оддалечените области и др.)
>>Врати & Наплата Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив , за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини , ние ќе рефундирање на дека веднаш.
>>Повеќе Услуги
Ние прифаќаме големо трговија на големо,ако имате потреба добредојдовте mail нас.Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена.И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.
>>Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сакате да имате среќен шопинг! Ви благодарам многу!!!

Тип На Објект: eyewear
Спорт Тип: Велосипедизам
Рамка Материјал: Ацетат
Леќа Ширина: 6.5 см
Пол: Унисекс
Оптички Леќи Атрибут: Поларизирана
Леќи Материјал: Поликарбонат
Број На Модел На: 201 Собере Во Текот Очила За Сонце
Бренд Име: TOPSPORTS
рамка боја: Повеќе
Леќа Висина: 4.6 cm
Леќа clor : сива
Рамка боја : Сјајна Црна, Мат Црна
За публиката : Возрасни, За Myopie
Функција: Поларизирана UV400 УВА UVB големо Влијание Анти-нула
Употреба: Возење Риболов Голф Работи Качување за Myopie
Квалитетот увери: ФДУ CE Сертификат ANSI
време на испорака: 1-3 дена
Стил: Се Вклопи Во Текот На Очила За Сонце За Возрасни Унисекс
Додатоци: Тежок случај, удар, крпа, тест картичка и јаже

Додатоци на производи

2018 нов Бренд Велосипедизам очила за сонце Мажите Отворено Спорт Велосипед Очила Велосипед очила за сонце Велосипедизам Очила Свеж Со попуст
TOPSPORTS Спортски мажите Велосипедизам Сонце Очила очила жените поларизирана велосипед велосипед очила за сонце Возење риболов Свеж Со попуст
INBIKE Спорт Photochromic Поларизирана Велосипедизам Очила 5 Леќа Јасно MTB Велосипед Очила Eyewear Отворено Спортски очила Свеж Со попуст
Бренд Дизајнер Mens Поларизирана Bycicle Велосипед Eyewear Отворено Windproof очила за сонце Возачот Очила Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
2018 Велосипедизам Очила Велосипедизам очила за сонце Мажи Жени Патот MTB Велосипед Велосипед Очила Спортски Велосипедизам Eyewear Свеж Со попуст
Jiepolly Мотокрос Windproof Очила Ретро Лице Прашина Маска За Очила Кој Се Одвојува Гроздобер Dustproof Мото Мото Очила За Сонце Свеж Со попуст
TOPSPOR Велосипедизам Сонце Очила Поларизирани Очила Отворено Спорт Возење мажи жени очила за сонце со UV400 заштита Eyewear Свеж Со попуст
Jiepolly Велосипедизам очила за сонце Phochromic Поларизирана UV400 3 во 1 Леќа Спортски очила за сонце Мажи Жени MTB Планина Свеж Со попуст
Велосипедизам Велосипед Поларизирани Очила за Јава Заштита Очила Возење Eyewear Отворено Спортски очила за сонце HD ноќенпоглед Свеж Со попуст
TOPSPORTS Спортски Велосипедизам мажите Очила Поларизирани очила за сонце со UV400 Ал-Mg рамка возење риболов велосипед Eyewear Свеж Со попуст
Поларизирана C5 Војска Очила Воена очила за сонце 4 Леќа Комплет Мажите Пустината Тактички Очила Спортски Eyewear ciclismo Велосипедизам Свеж Со попуст
Велосипедизам очила за сонце Велосипед Поларизирани Очила UV400 Патот Велосипед Очила 5 Леќи HD MTB Риболов Возење Заштита Eyewear Свеж Со попуст
Безбедност Лаб Очила Eyewear Очила Око за Заштита Заштитни Очила JUN13 Свеж Со попуст
Безбедност Лаб Очила Eyewear Очила Око за Заштита Заштитни Очила JUN13

Ергономски дизајн, лесна тежина, удобно носење на Екранот е отворена, може да го блокира силен ветер, сне

DEN 80.00 80.16
TOPSPORTS мажи жени се Вклопуваат во текот Очила myopia поларизирани очила за сонце рецепт рамка Eyewear за Возење Анти UV400 Свеж Со попуст
RockBros Поларизирана 5 Леќа Отворено Спортски Пешачење се Искачи на Велосипед Велосипед Сонце Очила Велосипед очила за сонце Свеж Со попуст
LongKeeper Бренд Дизајн Велосипед Возење очила за сонце Велосипедизам Очила за Мажи Жени Eyewears ноќенпоглед Очила Возење Очила Свеж Со попуст
Заштитни Очила Ласерски Безбедност Очила Зелено, Сино, Црвено Око, Очила Заштитни Eyewear Црвена Боја Свеж Со попуст
Заштитни Очила Ласерски Безбедност Очила Зелено, Сино, Црвено Око, Очила Заштитни Eyewear Црвена Боја

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!!Видлива Светлина : >55%.Заштита Карактеристики : Сите круг

DEN 63.00 80.16
NEWBOLER Топла Човек/Жени Поларизирана Велосипедизам Спортски Очила на Сонцето MTB Велосипед Отворено Eyewear Тркачки Велосипед Свеж Со попуст