Одличен Меч Фитинг Црни Сјајни Лакирани Scabbard Дрвени Saya Обвивка Scabbard за Самурајски Меч Јапонски Катана SYQ4

Одличен Меч Фитинг Црни Сјајни Лакирани Scabbard Дрвени Saya Обвивка Scabbard за Самурајски Меч Јапонски Катана SYQ4

DEN 1439.52

Свеж

Во магацинот


Спецификација Тежина : околу 230 g Материјали : Дрво Должина : 7 6 cm(30 инчи) Sori : 2,2 см(0.86 инчи) 1.Оваа saya е, за сите катана мечеви (нож должина помеѓу 70-72 cm, 27.6-28.3 инчен). Ако вашиот меч е обичај прави, може да се советуваат пред да ја купите . 2.Тоа е само saya без sageo . Преглед на Превозот и плаќање 1.Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress, и јас ќе бидат испратени до вас, како е можно плаќање примени. 2.Превозот време ќе е потребно околу 25 дена,значи, ако не го примите пакетот за 1 месец, во најголем дел,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот со пратката. 3.Контакт со нас ако сакате да ја примите saya побрзо,ние може да ви испрати по EMS,но ќе треба да плаќаат за превозот,за $25.(Знам дека превозот е на високо ниво,што е причината зошто не можеме да испратите saya од EMS,се надевам, ќе може да се разбере,ви благодарам!) 4.Ве молиме не ни остави негативни повратни информации или netural оние.(тоа не може да го реши секој проблем),ние ќе се обидеме потрудиме да се направи нешто во ред со вас,мислам дека сè може да се реши и да се добие точка со комуникацијата. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања,ви благодарам многу! Имајте пријатен ден!

Тема: Спорт
Регионален Функција: Јапонија
Материјал: Дрво
Стил: Народната Уметност
Број На Модел На: SYQ4
Тип: Saya (Обвивка)
Употреба: Меч фитинг & Art & Колекционерски
Техника: Рачно изработени
боја: Црна
Тежина: 230g
Должина: 76cm
Sori: 2,2 см
Состојба: Нови

Додатоци на производи

Природни Conch Школка Scallop Боја Школка Quahog Пурпурна фан Шарени Seashell Божиќ Украси за Homw Свадба Декорација Свеж Со попуст
Природни Conch Школка Scallop Боја Школка Quahog Пурпурна фан Шарени Seashell Божиќ Украси за Homw Свадба Декорација

Природни Conch Школка Scallop Боја Школка Quahog Пурпурна фан Шарени Seashell Божиќ Украси за Homw Свадба ДекорацијаПр

DEN 535.00 581.28
САД Патување Магнети Подароци ,Њујорк Цртан филм Илустрација NY,USA Сувенири Фрижидер Магнет 5697 Свеж
САД Патување Магнети Подароци ,Њујорк Цртан филм Илустрација NY,USA Сувенири Фрижидер Магнет 5697

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Це

DEN 143.04
Сувенири Магнети ,Че Гевара Сувенири Фрижидер Магнет 5657 Свеж
Сувенири Магнети ,Че Гевара Сувенири Фрижидер Магнет 5657

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Це

DEN 143.04
САД Патување Магнети Подароци ,Лос Анџелес Град Знак CA,USA Сувенири Фрижидер Магнет 5659 Свеж
САД Патување Магнети Подароци ,Лос Анџелес Град Знак CA,USA Сувенири Фрижидер Магнет 5659

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Це

DEN 143.04
уникатен дизајн древните руски монети. Rouble монети чанта годишнината метал занает подарок. реплика руската монети collectables Свеж Со попуст
Орден За одличната работа на имплементација на општа мобилизација Nikolay II Копија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
Орден За одличната работа на имплементација на општа мобилизација Nikolay II Копија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да

DEN 74.00 115.20
За медал:Русија позлатен Сребрен Медал Копија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 17 Свеж Со попуст
За медал:Русија позлатен Сребрен Медал Копија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 17

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2...

DEN 74.00 115.20
Кинески Месинг Монети Фенг Шуи Пет Цареви Монета 28mm со Црвена Торба Y1088 Свеж
Кинески Месинг Монети Фенг Шуи Пет Цареви Монета 28mm со Црвена Торба Y1088

Кинески Месинг Монети Фенг Шуи Пет Цареви Монета 28mm со Црвена Торба Y1088 монета дијаметар : 2.8 cm Тежина : 30.7

DEN 191.52
Декоративни Забава Магнети , Исус Благослови Христијанството Тема Метал Верски Фрижидер Магнет 5398 Свеж
Декоративни Забава Магнети , Исус Благослови Христијанството Тема Метал Верски Фрижидер Магнет 5398

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Це

DEN 143.04
1839 година германски копија монети БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
1839 година германски копија монети БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да

DEN 86.00 134.40
1PC 9.11 Сребро Позлатен Почит Монета Обединети Стоиме Комеморативна Монета Колекција Свеж Со попуст
1PC 9.11 Сребро Позлатен Почит Монета Обединети Стоиме Комеморативна Монета Колекција

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Железо Боја : Како што е прикажано како слики Сувенири умет

DEN 73.00 76.80
За медал:Русија позлатен Сребрен Медал Копија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
За медал:Русија позлатен Сребрен Медал Копија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2...

DEN 74.00 115.20
1836 германски копија монети БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
1836 германски копија монети БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да

DEN 86.00 134.40
САД Патување Магнети Подароци ,Њујорк Панорама,САД Сувенири Фрижидер Магнет 5698 Свеж
САД Патување Магнети Подароци ,Њујорк Панорама,САД Сувенири Фрижидер Магнет 5698

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Це

DEN 143.04