6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Училиште материјали EM664

6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија

15 %

DEN 245.00

DEN 288.00

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Училиште материјали EM664
Функција :
Инспирација : бојата на животот
Боја : 6 различни.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 140*67mm, 30 парчиња X 5 дизајн за секој парчиња .
Тежина : 10g.
Функција : Memo pad / Лепливи белешки / Училиште резерви.
Совет : Ова е 6 парчиња/многу, се меша со 6 различни.

Стил: Мемо Влошки
кориснички: No
Функција: Декорација
Функција: Самолепливи
Лепило Или Не: Yes
Магнетизам: No
Бренд Име: VALIOSOPA
Број На Модел На: мемо подлога

Додатоци на производи

Lovelovedoki Нова Мода Златна Боја на Хартија Клипови Додатоци за Dokibook Лаптоп Излет Bookend Клип Училиште Канцелариски Материјали Свеж Со попуст
CJP Гроздобер Лаптоп Врежан Лозинка за Заклучување на Лаптоп Дневник Notebook1PCS Свеж Со попуст
CJP Гроздобер Лаптоп Врежан Лозинка за Заклучување на Лаптоп Дневник Notebook1PCS

Бренд : CJPПотекло : КинаГолемина на : 230*170*34 ММ 160 ЛистовиТежина : 0.95 KGКоличина : 1 BucБоја : 4Материјал : ХАРТИ

DEN 274.00 288.00
Одличен Извор А5 Излет Прстен Врзивно Лаптоп 2018 Дневник Организатор Со Календарот Kawaii Канцелариски Училиштето Обезбедува Свеж Со попуст
Новина Мемо Подлога Леплива Забелешка Знамиња Индекс Ознака Налепници Свеж Со попуст
Новина Мемо Подлога Леплива Забелешка Знамиња Индекс Ознака Налепници

Состојба : 100% Нови И Високо Квалитетни Материјали : Хартија Стил : 4 Стилови како Вашиот chioce Големина : 6 M*5

DEN 84.00 93.12
Бесплатен превозот нови пристигнување 6 дупки лабава-лист лаптоп рефил стандард A5 A6 A7 рефил секојдневни потсетници неделно Свеж Со попуст
Животно Мачка Панда Симпатична Kawaii Лепливи Белешки За Да Ја Објавите На Мемо Подлога Училиште Материјали Излет Налепници Свеж Со попуст
A6 Опремени Лаптоп Notepad СТП Кожа Обоени Со Дневни & Годишен План Дневник Journel Книга Училиште Канцеларија Снабдување Papelari Свеж Со попуст
Птица градина PP одбор Индекс Divider за DIY лаптоп излет дневник 5 листови refills лабава лист спирала врзивно додатоци coloful Свеж Со попуст
Патник е лаптоп Папка за Midori Излет рефил внатрешна страница додатен трудови Складирање Папка office & училиште Канцелариски Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029 Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029

Маска материјал : вистинска кожа (carzy коњ кожа) Покрие Боја : сива, темно кафена,жолта,црна Обврзувачки : ј

DEN 588.00 619.20
Одличен Извор 2018 Излет А5 Лаптоп Агенда Рефил 6 Прстени Врзивно Notepad 2019-2020 Календар Kawaii Канцелариски Училиште Материјали Свеж Со попуст
Креативни Недостасува Хартија за Белешки Налепници Scrapbooking Дневник Налепници Излет Мемо Влошки за Статистика Канцелариски Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок

Спецификации : Едноставно нула исклучување на црна слој со вклучени дрвени цртање стап да се открие бои

DEN 46.00 62.88
B5/A5/A6/О7 hardcover PP пластичен капак списание со 80 листови хартија, еластична бенд лаптоп вклучуваат хартија refills Свеж Со попуст
B5/A5/A6/О7 hardcover PP пластичен капак списание со 80 листови хартија, еластична бенд лаптоп вклучуваат хартија refills

Ова пластични весник опфаќаат околу 80 листови хартија шарени хартија е 120 листови вкупно.Корисникот мо

DEN 327.00 327.36
Врзивно Индекс Dividers Б5 А5 А6 Внатрешна Страница организатор Лаптоп Индекс на Хартија за да ги Одвоите Divider Страници 5 Свеж Со попуст