Gundam Сепаратор Модел Мувла Алатка Модел Хоби Алатки За Сликање Додаток

Gundam Сепаратор Модел Мувла Алатка Модел Хоби Алатки За Сликање Додаток

DEN 52.80

Свеж

Во магацинот

(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.
Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма. Постојат пријави се на купувачот одговорност. S&H ќе биде определено -се заснова врз БРОДОТ ДА се ОБРАТИ. Користете sandpaper за полирање да се пополни местото Ако нешто не е во ред со други делови, користејќи го истиот начин може да се поправи. Ние НЕ бродот до исплата е расчисти. Ви благодариме. Двете ве Молиме наведете ги вашите посебни барања во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛОТ кога ќе се направи исплата. Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2. Океј, па ние може да ви даде моделот применуваат боја. Треба да се соберат свој, боење.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање. За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Стоката се продава unassembled компоненти. Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, QIWI и Банкарски Трансфер.
Користи истиот метод за да се намали други делови. ПРЕВОЗОТ 1.
Следниот, ние ги користиме Додатен од моделот на дефект поправка, како што се дупки во рака.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Користете toothpick да Додатен да се пополни дупката, почекајте за сува по употребата sandpaper чисти може.
На тој начин нашиот модел може да се заврши.Нарачки обработени во рок од 2-3day на плаќање проверка.Сите проблеми може да се решат.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА
.
Потоа користете Молив Острилка префинетост. Јас користење на методот опишан погоре и сите можат да се санираат.
Почитувани купувачот сакам уште еднаш да прогласи дека сите смола модели може да постојат мали пропусти. Вкупниот Износ што се Должи, вклучува конечната цена плус S&H (на Превозот и
Ракување). Ве молиме picky купувачи претпазливи купи.
Работата Демонстрација
Ова е модел на 1/35 смола војник. не се продава готови производи! ! ! Производот Сликата е на готовиот производ како референца.
Прво, користете клешти да се отстранат некои од вишокот дел.
Алатки : Дренажа Клешти, Молив Острилка, Пинцети, Sandpaper, Чепкалки За Заби, Протокот На Шиење, Додатен,502 Лепак. Време На Испорака
1. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.

Пол: Унисекс
Предупредување: Мали употреба под надзор на старател
Возраст Опсег: > 14 години
Пластични Тип: PC
Број На Модел На: separator
Материјал: Пластични
Тип: separator
Количината на Предмети во Собата: 1-2
Скала: separator
Тема: separator

Додатоци на производи

1:35 германски DAK Panzer членови на Екипажот Сет (2 бројки) Свеж Со попуст
1:35 германски DAK Panzer членови на Екипажот Сет (2 бројки)

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 336.00 479.52
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019 Свеж Со попуст
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019

Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mailКина пост воздух mail : Во Украина,

DEN 1958.00 2448.00
1124pcs Пријатели Нов 10563 Девојки Забавен Парк тобоганот DIY 3D Блокови AlanWhale Играчка Подарок Компатибилен Со Лего Свеж
DHL бесплатен превозот Lepin 16005 Симпсонови Куќа 2575Pcs Модел на Градење на Блок Тули Компатибилен legoing 71006 за деца Свеж
Шарени Пластични DIY Вметнете Монистра Играчка 3D Игри Загатка Топката Магија Бисери Играчка Рано Учење Образование Играчки Свеж Со попуст
KAZI 544PCS Градежни Блокови Воена Играчка Возило 16 Собраа 1 Супер Резервоар Војска Играчки за Деца Хоби Компатибилен со лего Свеж Со попуст
Компатибилен со Лего Принцезата Бела Маѓепсана Замокот Градежни Блокови За Девојка Пријатели Деца Модел Играчки 41067 Свеж Со попуст
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца

KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За

DEN 384.00 547.68
4000PCS/МНОГУ,5cm дрвени стапчиња.Природни натпревар стапови,Дрвени играчки,Рано едукативни играчки,Дрвна блок,Монтажа блокови.Учат Свеж Со попуст
1015pcs technic серија делови автомобил модел градежни блокови компатибилен со лего за деца момчиња играчка градење на цигли Свеж Со попуст
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1 Свеж
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 239.52