Бесплатни shippig 100pcs бои 125KHZ TK4100 чип картичка footstags / гулаби прстен tag/кокошка нога RFID тагови

Бесплатни shippig 100pcs бои 125KHZ TK4100 чип картичка footstags / гулаби прстен tag/кокошка нога RFID тагови

5 %

DEN 1778.00

DEN 1872.00

Свеж

Во магацинот


Оваа цел :
100pcs TK4100chips(125 KHZ) на овој чип само читаат, не пишува.
125 KHZ Hitag S256 чипови : $89.00
13.56 MHZ чипови : $69.00
RFID Електронски животинско Нога Прстен Ознака
Спецификации :
1. Големина : 10*12mm(inner9.0mm)
2. Тежина : 1g
3. Материјал : ABS
4. Боја : црна,зелена,црвена,сина,прилагодени
5. Користете Умерена : -45 - 80
6. Вода-доказ, влага-доказ,шок-доказ, висока температура отпор.
7. Широко се користи за да се Идентификуваат птици (Кокошка,Патка,Goose,Зајакот,Гулаб),електроника,идентификација на Производот, Животински менаџмент,Храна за следење,Живина одгледување,Карантин и сл.
8. Работата Фреквенција : (РС)125 KHz
9. Протокол : ID64
10. Прочитајте Растојание : 2.0-20cm(во однос на читателот)
11. Чипови се Достапни : available : EM4001,TK4100
12. Пишување Циклус : 100,000 пати
13. Производство : 10000pcs/ден
14. Пакување : 100pcs/пакет
15. Гаранција : 1 Year
16. ОЕМ,ODM се снабдува(од калапи за производство)

Прочитајте Опсег: 1-5cm
Фреквенција: 125KHz
Бренд Име: ZOCORFID
Контури: Туѓо Картичка
моќност: Пасивни Картичка
Големина: 0.9-12mm
Чип Вид: Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање: Само За Читање
Чип Капацитет: 256
Број На Модел На: TK4100
боја: Црвено Црн Зелена
Фреквенција: 125KHz
is_customized: Yes

Додатоци на производи

10pcs Двојно работна фреквенција UID Rewritable Композитни Копче Ознаки Keyfob (125KHZ EM5200 RFID+13.56 MHZ UID Променливи Свеж Со попуст
10pcs Двојно работна фреквенција UID Rewritable Композитни Копче Ознаки Keyfob (125KHZ EM5200 RFID+13.56 MHZ UID Променливи

10 PCS Двојно работна фреквенција keyfobs(EM5200&13.56 MHZ UID)Карактеристики : 1.100% сосема нов и Висок квалитет,Водоотп

DEN 456.00 479.52
ESP Flasher R4 CP2104 Програмирање ESP8266/ESP32 Модул за Arduino Свеж
ESP Flasher R4 CP2104 Програмирање ESP8266/ESP32 Модул за Arduino

ESP Flasher R4 CP2104 Програмирање ESP8266 / ESP32 Модул за Arduino НА CP2104 3.3 V USBTo UART конвертор поддршка 400m A+ струја Програма

DEN 480.00
RFID Стап Reader, bluetooth или USB рачен пренослив скенер за добиток идентификација Свеж
RFID Стап Reader, bluetooth или USB рачен пренослив скенер за добиток идентификација

Производ воведFRD5200 стап читателот е електронски запис читателот задоволување на потребата на домашнит�

DEN 19152.00
Настанот Паричникот За RFID Guard Турнеја Патрола Стапче Систем Свеж
Настанот Паричникот За RFID Guard Турнеја Патрола Стапче Систем

она што се користат за?Тоа се користи за ознака на специјален настан за време на патрола тогаш тоа ќе се �

DEN 816.00
SLE 4428 Инкџет Празно Картичка Со Здраво КО Magstripe Бела Инкџет ПВЦ Картичка 10pcs Свеж
SLE 4428 Инкџет Празно Картичка Со Здраво КО Magstripe Бела Инкџет ПВЦ Картичка 10pcs

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Ние ќе ре�

DEN 360.00
Промет на големо со 10pcs/многу RFID Близина Контрола на Пристап Картичка rfid таг 13.56 MHZ ic CARD ( Кожа keychain) Свеж Со попуст
Промет на големо со 10pcs/многу RFID Близина Контрола на Пристап Картичка rfid таг 13.56 MHZ ic CARD ( Кожа keychain)

Оваа цел е 10 компјутери 13.56 MHZ IC card Оваа цел е случаен дистрибуција of10pcsАко треба да се стил, ве молиме каж�

DEN 501.00 527.52