AMUMIU Мода ѓердани за жените 2017 Срцето Сребро Златен Накит поставите Кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик Earring Хривнија HZTZ026

AMUMIU Мода ѓердани за жените 2017 Срцето Сребро Златен Накит поставите Кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик Earring Хривнија

5 %

DEN 364.00

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот


име на производ : Мода Накит во Собата За Жените вклучуваат : 1 pendant ѓердан и 1 пар обетки и 1 хривнија како на сликата поставува тежина : 48g/set/pc(приближно) pendant големина : 53.5 cm*2mm хривнија големина : 21cm*5mm earring големина : 36mm*15mm синџир е должина : 60cm(19.5 инчи) главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик камен : никој пакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за карти
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Повод: Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Pendant 1 Ѓердан + 1 Пар Обетки + 1 Хривнија
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил: Тренди
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: HZTZ026
Материјал: Метал
Бренд Име: AMUMIU
Стил: Моден
квалитет: Врвот
боја: СРЕБРО ЗЛАТО

Додатоци на производи

Панк Гроздобер Ножици Форма Keychain Shears Копче Синџир Прстен Држачот За Мажи Торба Шарм Pendant Автомобил Keyring Креативен Свеж Со попуст
Julie Ванг 14pcs Легура Позлатен Шарм Симулирани Мешани Морска Школка Starfishes Суспензија Приврзоци Хривнија Ѓердан Додаток Свеж Со попуст
10 Бои, Меки Rayon Snood Коса Нето Капчиња Headwear Капа Домот Жени Секси Hairband Накит Додатоци Свеж Со попуст
10 Бои, Меки Rayon Snood Коса Нето Капчиња Headwear Капа Домот Жени Секси Hairband Накит Додатоци

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Мека RayonБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : НикојСтил :

DEN 90.00 131.04
Жешка ! 9 компјутери Антички сребрен Алуминиум Микс Був Шарм Со hummer затворач Одговара Шарм Нараквици DIY Накит (nm216) Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Популарните Ретро Легура Триаголен Синџир Brooch За Жените И Мажите Гроздобер Brooch Панк Триаголник Свеж Со попуст
AMUMIU Мода Пеперутка Срцето Сребро Злато Боја Накит поставите 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Earring Женска Нараквица Бренд Свеж Со попуст
MOONROCY Нови Зголеми Златна Боја Бесплатен Превозот Мода Кристал Ѓердан Обетки и Прстен Накит Сетови за жените Подарок Свеж Со попуст
Моден Топла Меки Bunny Keychain на Жените торба Вистински Trinket Зајакот Крзно копче синџир Pompom Харе Копче Прстен За Автомобил Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Мода Накит Овална 30x40MM Природни Црвени Вени Carnelian КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1699 Свеж
Бесплатен Превозот Мода Накит Овална 30x40MM Природни Црвени Вени Carnelian КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1699

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 30x40 MM* Тежина(Приближно) : 15g* Количина : 1 Pcsза објектитеБојата мож

DEN 138.72
10pcs Masonic Бог со Меч Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin Свеж
10pcs Masonic Бог со Меч Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 1103.52