Чиста Синусна Бран 2000W Автомобил Моќ Инвертер Dc 12V НА Ac напон 220v Автомобил Конвертор Со USB Со USB За Соларна/ветрот/гас електрична Енергија

Чиста Синусна Бран 2000W Автомобил Моќ Инвертер Dc 12V НА Ac напон 220v Автомобил Конвертор Со USB Со USB За Соларна/ветрот/гас

5 %

DEN 6156.00

DEN 6480.00

Свеж

Во магацинот

Answer : ___________________________ Note :
имаме DC12v/24v/48v да AC110 V/220 V,ако сакате другите,pls остави messsage,или ние ќе ги испрати DC12v. Номинална Моќност 2000 W
Врв Моќ 4000 W(Мин) (2~3)пати Влезен Напон DC12 V DC24 V DC48 V DC12 V DC24 V DC48 V
Излезен Напон DC100 V/110/120+-5% AC220 V/230 V/240 ± 5% Фреквенција 50+-0.5 HZ/60+-0.5 50 Hz ± 0.5 Hz
AC Регулатива THD USB Излез 500 MA 5 V
Излез Ефикасност Од 95% Се Исклучи Тековната 0.2 На
DC Напон Спектар 10-15.5 VDC 21-30 VDC 42-61 VDC 10-15.5 VDC 21-30 VDC 42-61 VDC Низок Напон Аларм 10.5 +- 0.5 V 21 +- 0.5 V 42 +- 1 V 10.5 ± 0.5 V 21 ± 0.5 V 42 ± 1 V
Низок Напон Затвори 10 +- 0.5 V 20 +- 0.5 V 40 +- 1 V 10 ± 0.5 V 20 ± 0.5 V 40 ± 1 V Над Напон Затвори 15.5 +- 0.5 V 31 +- 0.5 V 61 +- 1 V 15.5 ± 0.5 V 31 ± 0.5 V 61 ± 1 V
Низок Напон за Обновување на 13 +- 0.5 V 24 +- 0.5 V 48 +- 1 V 13 ± 0.5 V 24 ± 0.5 V 48 ± 1 V Над Напон Обновување 14.8 +- 0.5 V 29.5 +- 0.5 V 59 +- 1v 14.8 ± 0.5 V 29.5 ± 0.5 V 59 ± 1v Заштита Низок Напон/Над Напон ЛЕР ЦРВЕНО СВЕТЛО, ИСКЛУЧУВАЊЕ И ALRM во Текот Вчитај LED REDLIGHT,ИСКЛУЧЕТЕ, се ЗАКЛУЧИ ДО И ALRM Над Temp LED ЦРВЕНО СВЕТЛО, ИСКЛУЧУВАЊЕ И ALRM Краток Ciruit LED ЦРВЕНО СВЕТЛО, ИСКЛУЧУВАЊЕ И ALRM Текст се Противат на ДИОДИ ИЛИ MOS FET Работа Темп -10ºC~ +50 ºC
Складирање Temp -12ºC~ +70ºC Заштита Низок Напон/Текот на Напон Над Товарот Над Temp Краток Ciruit Текст му се Спротивстави
Статус Индикатор Нормално Зелена
Не-нормална Црвена
Ние брод во светот. Цената ќе се разликува за различни земји. Ве молиме проверете ја цената пред наддавање. Ако ви треба било какви посебни превозот метод, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку порака. Ние нудиме превозот попуст ако купите големо количество. Ве молиме да проверите на нашата есконтната стапка или се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се прими целосната уплата од страна на купувачот. Ве молиме да забележите дека Sat, Сонцето и Јавни Празник НЕ се брои како работни дена Меѓународни купувачот може да бара да се плати oversea должност даноци, ние нема да се одговорни за овој предлог.

конверзија ефикасност: 0.8
Бренд Име: Hcool
Влезен Напон: DC 12V
Излезниот Напон: 140 до 249 Volts
Фрекфенција: 60Hz
Номинална моќност: 2000W
Големина: 286*145*69mm
Тежина: 2.8kg
Гаранција: 2years

Додатоци на производи

24V DC да DC 12V 10A Автомобил Моќ Конвертор Моќност Чекор Надолу Модул 120W DC BUCK Регулаторот Модул Адаптер за во автомобил Свеж Со попуст
Biurlink е Радио за Автомобил ISO 20-Pin ПОМОШЕН USB Адаптер Кабел За Hyundai за Kia Sportage Akihabara Свеж Со попуст
Biurlink е Радио за Автомобил ISO 20-Pin ПОМОШЕН USB Адаптер Кабел За Hyundai за Kia Sportage Akihabara

Е Радио за автомобил ISO 20Pin ПОМОШЕН USB Адаптер Кабел За Hyundai за Kia Sportage AkihabaraКарактеристики На Производот :

DEN 180.00 191.52
VODOOL Автомобил Авто Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор Индикатор Кабел за БМВ Х5 E53 00-06 34351165579 Свеж Со попуст
VODOOL Автомобил Авто Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор Индикатор Кабел за БМВ Х5 E53 00-06 34351165579

Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор Индикатор Кабел за БМВ Х5 E53 0006 34351165579Предна Оска Кочница Подло

DEN 145.00 168.96
FA026A DC 7.2 V 8A FA026A-6/2 Jlevel електрични вежба switch FA026A-3011 Свеж
FA026A DC 7.2 V 8A FA026A-6/2 Jlevel електрични вежба switch FA026A-3011

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн По потврдувањето на

DEN 124.80
Biurlink Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507 Свеж Со попуст
Biurlink Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507

Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507Карактеристики : 1.Состојба

DEN 135.00 143.52
Vehemo 8.5 * 5.5 * 0.5 см Оддалечена Контрола на Единицата за Далечинска Контрола на Автомобилот IR Контрола Smart Преносни Свеж Со попуст
150W DC-DC Напон Зголеми Модул DC 10-32V до 12-35V Прилагодливи Напонски Регулатор на Чекор до Напојување на Модулот Автомобил Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Стерео Аудио Жици се Подигнат Адаптер Приклучок За Тојота/Scion Фабрика ОЕМ Радио CD/DVD Стерео CA1816 Свеж Со попуст
LEEWA Автомобил Стерео Аудио Жици се Подигнат Адаптер Приклучок За Тојота/Scion Фабрика ОЕМ Радио CD/DVD Стерео CA1816

Карактеристики : Овој автомобил стерео жици се подигнат приклучоци во ОЕМ фабрика Радио CD / DVD за преинст

DEN 103.00 120.00
3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4 Свеж
3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4

3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4Карактеристики : 1.Состојба : 100%

DEN 162.72
Црна Стерео Adaptateur Peritel SCART Машки Адаптер за Излез од 3,5 мм Femelle Конвертор Конектор Кабел Свеж Со попуст
Црна Стерео Adaptateur Peritel SCART Машки Адаптер за Излез од 3,5 мм Femelle Конвертор Конектор Кабел

Стерео Adaptateur Peritel SCART Машки Адаптер за Излез од 3,5 мм Femelle Црна НовиОпис : Состојба : 100% Сосема нов Тип : SCART

DEN 126.00 153.12
LEEWA Универзална Женски ISO Радио Жица Жици се Подигнат Адаптер за Полнач за во Автомобил Адаптер Приклучок За Фолксваген /Citroen/Audi Свеж Со попуст
Y-Кабел Splitter Адаптер 6+6 Приклучок за Аудио Navi ПОМОШЕН CDC Подесување за Toyota, Lexus Свеж Со попуст
Y-Кабел Splitter Адаптер 6+6 Приклучок за Аудио Navi ПОМОШЕН CDC Подесување за Toyota, Lexus

YКабел Splitter Адаптер 6+6 Приклучок за Аудио Navi ПОМОШЕН CDC Подесување за Toyota, LexusКомпатибилност : Погоден за

DEN 305.00 324.00