Нови Bling Дијамант Метал USB Флеш Драјвови У Диск за Складирање на Пенкало Диск, USB 2.0 Memory Stick Диск 2GB 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Pendrive

Нови Bling Дијамант Метал USB Флеш Драјвови У Диск за Складирање на Пенкало Диск, USB 2.0 Memory Stick Диск 2GB 4GB 8GB 16GB

0 %

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот


Капацитет: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB
боја: Зелена, Сина, Розова, Сребро, Злато
Интерфејс Тип: usb 2.0
Бренд Име: AISHOW
Енкрипција: No
Времето на пазарот: Септември 2016 година
Број На Модел На: 15SM-415
Стил: Ѓердан,Нараквица,Куршум,Шише/Може,Прст,Карти,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап,Lanyard,Робот
Материјал: Кристално
Пакет: Yes
Тип На Производ: Креативните
производ тежина: 36g
Складирање Траење: повеќе од 10 години
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes
Производи Статус: Акции

Додатоци на производи

9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци Свеж Со попуст
9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци

Карактеристики : 1 Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со пре

DEN 185.00 219.84
DIY прилагодено ЛОГО.Слика.Фото лого!Новиот Албум Јавор кутија Со Јавор usb stick 2.0 меморија флеш држи пенкало диск Свеж Со попуст
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп Свеж Со попуст
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп

На Seagate Проширување пренослив диск обезбедува дополнителен простор за вашите постојано расте колекциј

DEN 2520.00 2831.52
година Нови Модни Реалниот Капацитет на Накит Кристал Ѓердан Срцето 8GB 16GB 32GB Пенкало Диск Pendrive USB Флеш Диск Свеж Со попуст
Слободен испорака На Продажба 2.5 ACASIS Оригинални 80GB Складирање USB2.0 HDD Мобилни Хард Диск Надворешен Тврд Диск Се префрлате Свеж Со попуст
GUANHE Дигитални Додатоци Патување Складирање Торба За HDD Торба флеш диск SD Картичката преку USB Кабел за Податоци за Моќ Свеж Со попуст
Toshiba Хард Диск Преносни 1TB 2TB Бесплатен превозот лап-топ компјутери Надворешен Хард Диск од 1 TB Диско Duro hd Externo Свеж
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD Свеж Со попуст
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD

Усвојување SATA 3 Plug & Play2 Двоен LED Индикатор : Моќ / Работа LED8 2 Хард Диск Caddy / Адаптер за да ви донесе нови ма

DEN 547.00 575.52
Проф. д-р Меморија Метал USB ОД 4 GB Диск На Клучните Мини USB Флеш Диск 32 GB Кул Pendrive 8 GB Пенкало Диск 16 GB USB Стик Свеж Со попуст
Топ Продажба на Цртан филм USB Флеш Диск Цвет Чевли USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Влечки Пенкало Свеж Со попуст
Топ Продажба на Цртан филм USB Флеш Диск Цвет Чевли USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Влечки Пенкало

2 GB 30 GB64 GB = приближно 58 GB 60 GB128 GB = приближно 110 GB 120 GBПлаќање · 1.0 Flash Memory Stick Pendrive 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB 64 GBСпецификац

DEN 285.00 327.84
цвет шема Голема Брзина 2. 5 SATA USB 3.0 Надворешни HDD Хард Диск Куќиште Случај Caddy Свеж
цвет шема Голема Брзина 2. 5 SATA USB 3.0 Надворешни HDD Хард Диск Куќиште Случај Caddy

цвет шема Голема Брзина 2 5" SATA USB 3.0 Надворешни HDD Хард Диск Куќиште Случај CaddyСите ние вид на стока се пука

DEN 431.52
ORICO Алуминиум 3.5 Инчен 5bay HDD Докинг Станица USB3.Од 0 до SATA Со RAID Функција HDD 5bay Комплет 5 Bay HDD Случај - Црна Свеж Со попуст
ORICO Алуминиум 3.5 Инчен 5bay HDD Докинг Станица USB3.Од 0 до SATA Со RAID Функција HDD 5bay Комплет 5 Bay HDD Случај - Црна

ORICO Алуминиум 3.5 Инчен 5bay HDD Докинг Станица USB3.Од 0 до SATA Со RAID Функција HDD 5bay Комплет 5 Bay HDD Случај ЦрнаВкло

DEN 11059.00 13824.00
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел Свеж Со попуст
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел

Wateeproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со КабелИме на производ : USB3.0 надворешен х

DEN 745.00 1020.96
GUANHE Дигитални Додатоци Патување Складирање Торба за HDD, Моќ Банка, У Диск, SD Картичка, USB Кабел за Податоци, Електронски Свеж Со попуст
Usb Стик Дрвени гитара+Кутија USB Flash Memory Stick 2.0 Пенкало/Палецот/Автомобил usb флеш драјвови 4gb 8gb 16gb 32gb 64gb Свеж Со попуст
Usb Стик Дрвени гитара+Кутија USB Flash Memory Stick 2.0 Пенкало/Палецот/Автомобил usb флеш драјвови 4gb 8gb 16gb 32gb 64gb

2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GB128 GB = приближно 115 GB123 GB R eal производ детални слики : Акцент: ве Молиме да не 't leave

DEN 357.60
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само Свеж Со попуст
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 214.00 225.12
9 стилови Музички Инструменти Модел на USB флеш диск виолина/пијано/гитара Пенкало диск 64gb 8gb 16gb 32gb flash memory stick Свеж Со попуст
Нови пристигнување сите стилови на Лекар, медицинска Сестра модели USB 2.0 Flash Memory Stick Пенкало Диск 4G 8GB 16GB 32GB Свеж
GUANHE 3.5 инчен Големи Димензии Multilayer Дигитални Направа за Складирање Торба Neoprene Патувањето Организаторот Случај За Свеж Со попуст
Ingelon Cle usb 3.0 стик 32 gb 64gb 128gb Пенкало Диск Метал Молња usb стик 32gb usb c тип В за iPhone 6 7 8 Pendrive Свеж Со попуст
Дами brooch 16gb usb флеш диск кристал цвеќиња Меморија за складирање подароци diamond rose brooch 8gb usb флеш диск пенкало Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc

Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro PcКарактеристики : 1.OTG

DEN 806.00 1680.00
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск Свеж Со попуст
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна ис

DEN 249.60
Клиентите на ЛОГОТО USB Флеш Диск минатото desgin шипки злато бар USB Флеш Диск У Диск до 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB флеш диск Свеж Со попуст
Клиентите на ЛОГОТО USB Флеш Диск минатото desgin шипки злато бар USB Флеш Диск У Диск до 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB флеш диск

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако овој производ останува во ва

DEN 122.00 144.00