TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна + Далечински Управувач F9203M

TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна + Далечински

27 %

DEN 865.00

DEN 1185.60

Свеж

Во магацинот

Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.6 W x 2
Поддршка формат
MP3 / WMA
Моќност
800m A BL-5 C литиум батерија (вклучени)
Полнење напон
DC 5 V
Производ Големина
200 x 78 x 85mm / 7. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.6 W Супер Бас звучникот, гласно и јасно FM стерео радио, Фреквенција : 87.
Карактеристики : Најновиот дизајн : Телескоп форма & Маскирна боја Двојна 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна F9203 M
Преносни Дигитални Говорникот кој е популарен и стилски во дизајнот е компактен и лесен. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ Трансфер/ Western Union/webmoney/ TT / Qiwi паричникот /Boleto! 2. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .5-108 MHz Автоматско пребарување и чување на FM радио станица функција на Поддршка на USB диск, Micro SD картичка за репродукција на MP3 песни Брз станица / песна за избор : директно внесување на радио фреквенција или песната број 3,5 мм ПОМОШЕН текст : игра музика од вашиот паметен телефон, компјутер, MP3 или CD player Опремени со отстранлив BL-5 C литиум батерија Со 8 рунда дупки и две овален облик на дупки во грбот, може да висат на ѕидот на спалната соба или кујна Со далечински контролер и рака лента, лесен за употреба
Спецификација :
FM фреквенција
87. Повратни информации : Пет ѕвездички искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добра оценка. Превозот : 1.3 во
Тежина
460g / 1lb
Пакетот Вклучува 1 x Радио говорник 1 x Далечински управувач 1 x ПОМОШЕН аудио кабел 1 x полнење преку USB кабел 1 x англиски упатство
Плаќање : 1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ако имате проблем кога ќе го добие или за време на употреба. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Враќање : 1. Ве молиме контактирајте со нас во времето. Ви благодариме за вашето разбирање. Во денешно време, тоа е навистина кул и тренди за да уживате во музиката со овој мулти-функционални Дигитални Стерео Звучници.5-108 MHz
Радио чувствителност
Јачина на Бучава Сооднос
>40d B
Излезна Моќност
1.

Стил: Преносни
Пакет: Yes
Bluetooth: No
Функција: Вградениот Звучник
Тип: FM
Димензии (WxHxD): 200 x 78 x 85mm / 7.8 x 3 x 3.3 во
Број На Модел На: F9203M
WIFI: No
Екранот: Yes
Бренд Име: TIVDIO
Тело Материјал: дигитален радио приемник
Напојување: Вграден-во 650mA Литиум полимер батерија батеријата BL-5C батерија(не се вклучени)
Излезна Моќност: 1.6 W x 2
FM Радио: Стерео радио
FM радио приемник: радио станицата
Далечинска Контрола: радио говорникот

Додатоци на производи

SCLS 14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна. Свеж
SCLS 14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна.

14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна.Нето

DEN 56.16
10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони Свеж Со попуст
Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за iPhone xiaomi Свеж Со попуст
Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за iPhone xiaomi

Замена на Кабел за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 Слушалки Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Жица за i Phone xiaom

DEN 500.00 684.96
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305 Свеж Со попуст
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса Ние

DEN 3725.00 4656.00
2018 мода Преносни 4GB 8GB 16GB MP5 музички плеер со LCD екранот на FM радио, Видео, филм може да биде картичка вградениот звучник Свеж Со попуст
2 парчиња/пара Кожа Слушалки Пена За BOSE Авијација Слушалки X A10 уво влошки пупки Сунѓерот перница Earbud Опфаќа Замена Свеж Со попуст
Замена Генерал Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Earpads на Големината 85MM Свеж
Замена Генерал Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Earpads на Големината 85MM

Замена Генерал Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Earpads на Големината 85 MM1 Бренд Fistar, 1

DEN 159.84
Finlemho 2 ПАРЧИЊА говорникот прашина капа поправка за woofer и subwoofer говорникот 90mm-150mm DIY поправка бесплатен превозот Свеж Со попуст
1 пар слушалка подлога Замена Уво Влошки Перница Earpads За Зајнхајзер Urbanite XL Над-Уво приклучок за Слушалки Свеж Со попуст
1 пар слушалка подлога Замена Уво Влошки Перница Earpads За Зајнхајзер Urbanite XL Над-Уво приклучок за Слушалки

Ние само брод да се потврди цел адреси.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклуч

DEN 223.00 239.52
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone Свеж Со попуст
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone

2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Слушалки Слушалките 60 MMПакетот вклучува : 2 Пара(4 Pcs) X Слуша

DEN 48.00 57.12
Lavalier Микрофон Пена ветробранското стакло, Беж боја WS-0212 2mm внатрешен дијаметар & 12mm внатрешна должина , 10 компјутери Свеж Со попуст
LEORY Трајни 4pcs Црна Големи Случај Говорникот Кабинети Гума Нога Амортизерите Подлога База 38mm x 15mm Свеж Со попуст
LEORY Трајни 4pcs Црна Големи Случај Говорникот Кабинети Гума Нога Амортизерите Подлога База 38mm x 15mm

4pcs 38mm x 15mm Големи Случај / Звучници Кабинети Гумени Нозе Амортизерите Подлога База ЦрнаСостојба : 100% Сос

DEN 126.00 155.52
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ Свеж
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ

Earmax SE silvering линии : зајакнување на шприцоване процес, мултиканал топлина се смалуваат цевки за полнење, в

DEN 815.52
1pair Висок Квалитет Замена Уво Влошки Нови Слушалки Перници Пена Опфаќа Поддршка за Philips SHD 8600 Mayitr Свеж Со попуст
1pair Висок Квалитет Замена Уво Влошки Нови Слушалки Перници Пена Опфаќа Поддршка за Philips SHD 8600 Mayitr

EA0001651Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетСовршено Се ВклопуваатТрајни и мека, Висока еластич

DEN 201.00 287.52
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6 Свеж Со попуст
Аудио Adapeter Bluetooth Музички Приемник 2in1 Bluetooth Аудио Приемникот transmitterfor Звучен Систем Рецептор Bluetooth B6

Б6 2 во 1 Bluetooth Предавател & Безжичен Приемник со A2 DP Bluetooth Аудио Адаптер Пренослив Аудио Плеер Помошен 3,5 м

DEN 163.00 254.40
Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел CSR8635 Водоотпорен Надградба на Спортски Линија за SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка Свеж
Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел CSR8635 Водоотпорен Надградба на Спортски Линија за SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка

Вратот Виси MMCX Bluetooth Кабел за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 W10 W40 Слушалка Слушалки CSR8635 Чип Надградба на Жица со Микроф

DEN 1967.04