100 150 компјутери*6mm S/C Не-плетени unitized тркала најлон полирање диск

100 150 компјутери*6mm S/C Не-плетени unitized тркала најлон полирање диск

DEN 7392.00

Свеж

Во магацинот

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпанија, Германија, Франција, Обединетото Кралство, Романија, Холандија итн. Ви благодариме !

.
Производот Микс : Силициум карбид абразивен материјал, Не-плетени, Смола над смола
Големина : 150(OD)*6(TH)*20(ID) mm
Густина : 7 P
Ронки големина : 180#
Ако се избере " Бараат Густина Ронки ", ве молиме контактирајте со нас пред цел, ви благодариме !!!
Функција : Анти-блокирање и веднаш исчезнува топлина лесно, без smearing или discoloring работата парче Одлични само-острат Висока мелење ефикасност и durabl
Примена :
Се користат за полирање и пескарење хардвер, дрво, пластика, и коло итн. Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покрај тоа, имаме специјална понуда за промет на големо !!!
КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ЦЕЛ :
Ве молиме кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остави порака за детали кои се важни мислите. Ние сме ангажирани во оваа индустрија за повеќе од десет години, а нашиот производ линии се исклучително голема. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Ние ви препорачуваме Зачувам ( Alipay ) за безбедна трансакција., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong. Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи.
Ако изберете локација за подигнување, но вашата адреса за е казни со парична казна како оддалечените области од DHL, ние треба да испрати пакет од Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS или Кина Пост наместо тоа, без никаква дополнителна наплата или враќање на средствата. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
Во моментов , можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Ве молиме распрашува Aliexpress услуги на клиентите за повеќе детали за плаќање !
Купувачот е Забелешки :
Сите барања за нарачка, ве молиме имајте на ум дека кога го поставите цел, или оставете порака на цел страница !
Нашата цена НЕ вклучува никаква царина или данок. Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедно, така што можете да го користите КУПОНОТ, кој можете да го добиете во нашата продавница почетната СТРАНИЦА од пребарувачот
.

Ронки: Заеднички 7P P180, Бара Густината Ронки
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Бренд Име: ОВНИ BRALIN
Број На Модел На: NW15006
Тип: Не-плетени unitized тркала
Големина: 150*6mm

Додатоци на производи

10Pcs Дијамант Burs Мини Вежба Dreme Додатоци Вежба Четка Сет алат Дијамант Полирање Абразивни Мелење Главата 3мм месо тело Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5 инчи или 6 инчен Полирање Сандер Backer Плоча чекалницата дреме Кука Јамка Пескарење Диск Подлога Најдобар Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка

Ви благодариме ! Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покра

DEN 806.00 806.40
RUITOOL 3*30мм Пескарење Диск Размавта Мелење Тркала 80 Чакал и Песок Хартија Полирање Тркала За Dremel Додатоци Ротари Алатки Свеж Со попуст
5Pc Dremel Додатоци Абразивни Пескарење Ремени Ронки 60/80/120 Оксид Појас Сандер за Мелење Полирање Сандер Моќ Алатка 75x457mm Свеж Со попуст
Jrealmer 10pcs 2.35 mm месо тело Круг Топката Дијамант Burrs битови Dremel Брус Ротари Алатка Стоматолошки Гравирање Гравирање Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15 Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15

КарактеристикиДобра на метали, шуми, пластика, керамика, итн.80 Ронки Пескарење Бендови за Помине Уметно

DEN 35.00 37.44
36pcs Смола Сечење Диск Кружни Виде Ножот Мелење Тркала 24mm Абразивни Пескарење Диск за Dremel Ротари Алатки Свеж Со попуст
36pcs Смола Сечење Диск Кружни Виде Ножот Мелење Тркала 24mm Абразивни Пескарење Диск за Dremel Ротари Алатки

Функција : Идеална за намалување на сите видови на металниСечење диск изработени од тврд абразивниРота

DEN 62.00 72.96
10Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка L-парична казна Свеж Со попуст
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање Свеж Со попуст
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање

Големина : 5"(OD)*16(ID)mmПримена : се Користи за derusting метал, брусење и полирање на дрво.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТ

DEN 379.00 379.20
Автоматски Електрични Нож Острилка Кујна Мултифункционален Нож Острилка За Ножеви Ножици Screwdrivers . Свеж Со попуст
Автоматски Електрични Нож Острилка Кујна Мултифункционален Нож Острилка За Ножеви Ножици Screwdrivers .

Автоматски Електрични Нож Острилка Кујна Мултифункционален Нож Острилка За Ножеви Ножици Screwdrivers .A B за

DEN 1377.00 1967.52
GOXAWEE 2 парчиња 4 Мелење Тркала Бел Памук Чистење Тркала Метал Полирање Тркала Дискови Абразивни средства за Клупата Мелница Свеж Со попуст
Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала Свеж Со попуст
Combiubiu 7pcs 22/25/32/35/44/50mm Метал ХСС Кружни пили Челик Сечилото Машини за Сечење Дискови +1 Прачка За Dremel Ротари Свеж
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање Свеж
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање

Големина : 4"(OD)*16(ID)mmЖица со Дијаметар : 0.02", 0.5 mmПримена : Погоден за метал полирање / derusting / deburring, главно

DEN 427.20
15Pc Dremel Додатоци 75x457mm Абразивни Пескарење Појас Ронки 60 80 120 Оксид Појас Сандер за Мелење Полирање Сандер Алатка Свеж Со попуст