2017 Нов Дом Декорација Кварц Метал 3D Огледало Ѕиден Часовник Мода Личност DIY Кружни Дневна Соба Ѕид се Види Бесплатен Превозот

2017 Нов Дом Декорација Кварц Метал 3D Огледало Ѕиден Часовник Мода Личност DIY Кружни Дневна Соба Ѕид се Види Бесплатен Превозот

51 %

DEN 393.00

DEN 801.60

Свеж

Во магацинот

Карактеристики На Производот : 1. Налепници направи на ЕВА Пена Материја и Огледало материјал,кој не е токсичен и не бледнее ,може да трае околу 3-5 години. 2.Налепници може да биде пренослив ,со лепак на грб, лесно да го залепите на ѕидот или на било кој друг чиста и мазна површина; како што се врата ,да ја заборават и така натаму; 3.Огледалото со лепак, пред да ја залепите на налепница на ѕидот, ќе треба да го залепите на огледалото на налепница површината прво; 4. Diy дизајн, часовникот изгледот големина мери со раце, може да биде само да биде помала или поголема големина ова е 3 D DIY ѕиден часовник,многу убаво еден,висок квалитет на еден. Налепница материјал : ЕВА Пена (Етилен винил ацетат)

боја: Бела, Црна, Црвена, Розова, Сребро, Злато, Небото Сино, Чоколадо, Deep Blue
Тип: Ѕидни Часовници
Стил: Модерна
Функција: Антички Стил
Motivity Тип: Кварц
Дисплеј Тип: Игла
Должина: 1100mm
Број На Модел На: 12s007
Шема: Апстракт
Форма: Единствен Лик
Обликот: Кружни
Бренд Име: Masi Rui
Комбинација: Мулти-парче сет
Применливи Сместување: дневна соба
Дијаметар: 110cm
Материјал: Метал
Тежина: 450g
Ѕиден Часовник Тип: 9 mm Лист
Ширина: 110cm
Тело Материјал: Акрил+ЕВА
боја: Огледало Сребро Црното Злато Ѕид Уметност Часовници Decal
is_customized: 3d wall clock large size
Материјал: Метал+Акрил + Ева
Час рака: 31.5 cm /12.4
Минута рака: 39cm / 15.3
Батеријата: 1.5 V AA батерија(1 парче)

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 3D Дома Декорација Оркестарот!Огледало Ѕиден Часовник .Ѕидот Налепници Позадина.DIY Часовник,Уникатен подарок Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Бамбус&Дрвени Триаголен Акустична Контрола на LED Дигитален Часовник за Аларм Термометар Horloge Прозрачна Свеж Со попуст
ZOTOONE DIY 3D Винил Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор Мода Молчи Часовникот На Ѕидот се Види За Дневна Соба Декоративни Свеж Со попуст
2017 Masi Rui бренд голем ѕиден часовник дома декор Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види часовници модерен дизајн бесплатен Свеж Со попуст
3D Дома Декор Акрилик Ѕиден Часовник Мачка и Риба Дизајн Голема Види Кварц Мачка Часовник Дневна Соба Декоративни часовници Свеж Со попуст
2017 специјална понуда 3d реално дома декор ѕид налепници diy огледало акрилик кварц часовник убава модерен дизајн Свеж Со попуст
Вистински Црно бела маса дигитален часовник на квалитетот на животната средина ABS сензор термометар LED позадинско осветлување Свеж Со попуст
tnc0472 Budweiser Пиво Бар 3D LED Табела Биро часовници Свеж
tnc0472 Budweiser Пиво Бар 3D LED Табела Биро часовници

LED 3 D PRO Табела ЧасовникРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата

DEN 695.52
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium Свеж
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium

Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologiumОвој тип на часовник нап

DEN 571.20
Античкиот Ѕид Декорација Види За Дома Декор Гаранција 3 Години Замрзнати Ретро Големи Декоративни Ѕиден Часовник Со Римски Број Свеж Со попуст
Дрвени Sandglass Песок Hourglass 45/60 Минута 20.5*10*10 Одбројувачки Тајмер Часовник Роденден На Божиќ Подарок Дома Декорација Свеж Со попуст
Убава Кругови Круга Уметност Mordern Дизајн DIY Отстранлив 3D Кристално Огледало Ѕиден Часовник Ѕид Налепница Дневна Соба и Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Ampulheta Магнетни Песок Hourglass Декоративни Предмети За Домаќинството,Карактеристики На Креативните Уметности Свеж Со попуст
Срцата Уметност Mordern Луксузен Дизајн DIY Отстранлив 3D Кристално Огледало Ѕиден Часовник Ѕид Налепница Дневна Соба и Спална Свеж Со попуст
2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна Свеж Со попуст
2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 1248.00 1919.52
Мулти-функција Ретро Модата гроздобер Дигитален LED Бамбус&Дрвени Контрола на Звук Аларм дете ноќни аларм despertador Свеж Со попуст
Жешка нов часовници Кварц мода часовници 3d реално голем ѕиден часовник побрзаа огледало налепница diy модерен стил на дизајн Свеж Со попуст