Системи за видео надзор 1080P IP Камера Full HD Отворено H. 264 2MP ONVIF 2.0 Мегапикселна Куршум Безбедносна Камера IP 1080P Леќа IR Cut

Системи за видео надзор 1080P IP Камера Full HD Отворено H. 264 2MP ONVIF 2.0 Мегапикселна Куршум Безбедносна Камера IP 1080P

19 %

DEN 1263.00

DEN 1559.52

Свеж

Во магацинот


H. 264 Главниот Профил
2.0 Мегапикселна 1920*1080 Резолуција
Dual H. 264 Поток, решение, рамка стапка, малку стапка прилагодлива
Поддршка RTSP Компатибилен со VLC Media Player
Onvif Согласност, поддршка Milestone, Axxon, NUUO
поддршка Onvif Верзија : 2.0
1/2.5" CMOS Сензор Прогресивно Скенирање
поддршка Ден/Ноќ, 20-30m IR Спектар
IP66 Водоотпорен Куќиште, внатрешна / надворешна Употреба
ABS Пластика, Материјал ( Водоотпорен/Водоотпорна )
Пакет се вклучени :
1 X HD H. 264 2.0 Мегапикселна IP Водоотпорен Камера
(Не вклучува Адаптер)
Забелешка : default 6mm леќа и белата боја на овој камера , Ако купувачот сакаат други големина
леќа или црна боја, ве молиме да не известите кога наддавање
Ве молиме да користите 12 V 1А или 12 V 2 A напојување, пакување не вклучува напојување.
ЛЕЌА
2.8 mm
3.6 mm
4mm
6mm
8мм
12mm
16mm
25mm
60mm
АГОЛ
89.9°
75.7°
69.9°
50.0°
38.5°
26.2°
19.8°
10.6°
-
РАСТОЈАНИЕ
0-4 МИЛИОНИ
0-5 M
0-6 M
5-10 M
10-20М
20-35 M
35-50 МЕТРИ
50-80 M
-
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Сите производи имаат 1 година гаранција. 3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. 2. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. 3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.

Алармот Акција: FTP Фотографија,Локалните Алармот,e-mail Фото
Технологија: Инфраред
Сензор: CMOS
Леќа (mm): 6mm
Бренд Име: AZISHN
Поддржани Оперативни Системи: Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Mac os,Windows 8,Windows XP
is_customized: Yes
Минимална Осветлување(Лукс): 0Lux
Поддржани Мобилни Системи: Андроид
Видео Формат На Компресија: H. 264
IR Растојание(м): 15-50M
Број На Модел На: HGIPSL00-2MP
Висока Дефиниција: 1080P(Full-HD)
Специјални Функции: Водоотпорен / Водоотпорна
боја: Бела
Напојување(V): 12v
Ѕидот Заградата: Таванот
Тип: ip камера
Конективност: IP/Жичана Мрежа
Димензии (L x W x D)(mm): 18.4*6CM
Потрошувачка На Енергија(W): 3W
Стил: Куршум Камера
Мрежен Интерфејс: RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Аудио Излез: NO
Камерата Школка: ABS Пластика, Материјал ( Водоотпорен/Водоотпорна )
Бродови Од: Кина
Агол На Гледање (Степен): 6mm
Поддржани Мобилни Системи: iPhone OS

Додатоци на производи

3Megapixel Фиксна 1/1.8 инчен 4.2 mm Ниска Дисторзија Ф1.8 Објектив За SONY IMX185 HD 1080P IP Камера AHD видео надзор Камера Свеж
3Megapixel Фиксна 1/1.8 инчен 4.2 mm Ниска Дисторзија Ф1.8 Објектив За SONY IMX185 HD 1080P IP Камера AHD видео надзор Камера

Покрај тоа, моторните и starlight модули се, исто така, поздравен од страна на нашите клиенти Посакуваме приј

DEN 878.40
100 IR растојание 15 IR Led диоди Illuminators IR Инфрацрвена Светлина ПРЕДВОДЕНА видео надзор Камера Ноќ-визија Пополни Светлина Свеж Со попуст
ZOSI 1/3 Боја CMOS 800TVL Куршум Мини Камера за видео надзор HD Отворено Црна 24 IR Led диоди Ден/Ноќ Безбедност домашно Видео Свеж Со попуст
H. Видите 16CH Надзор Систем 8 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
2MP HD 1080P PTZ Wifi IP Camera IR-Намалување на Ноќ Визија двонасочна Аудио видео надзор Надзор Smart Camera SD-Картичката Свеж Со попуст
2MP HD 1080P PTZ Wifi IP Camera IR-Намалување на Ноќ Визија двонасочна Аудио видео надзор Надзор Smart Camera SD-Картичката

image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .image img {ширина : 95.наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.содрж

DEN 1532.00 2188.80
Ниска Цена На Продажба!1/4Cmos 1200tvl FH8510+139 HD Камера IR-намалување на Отворено водоотпорен IP66 Ноќ Визија 30m безбедност Свеж Со попуст
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио Свеж
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио

5.0 ПРАТЕНИК ѕвездасветлина реално време modle двојно одбор 10 / 100 интерфејс, RJ45 двонасочна аудио интерфејс

DEN 4464.00
DC Моќност 1 Женски 2 Машки plug Splitter Адаптер 5.5 x 2.1 мм За видео надзор Камера Кабел,LED Лента,мин:1pcs Свеж
DC Моќност 1 Женски 2 Машки plug Splitter Адаптер 5.5 x 2.1 мм За видео надзор Камера Кабел,LED Лента,мин:1pcs

Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 1 женски 2 машки DC напојување splitter кабел Лесен инсталирани на Едн

DEN 44.64
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера Свеж Со попуст
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера

Црна,Црвена,Златна Боја се avalaible,Оставете пораки за бојата што сакате,или ние ќе ги испрати во случаен на

DEN 318.00 352.80
MOOL 12V DC 10A 18 CH Канал ЗАГРАДЕНИ НАПОЈУВАЊЕ ЕДИНИЦА За видео надзор Надзор Камера Свеж
MOOL 12V DC 10A 18 CH Канал ЗАГРАДЕНИ НАПОЈУВАЊЕ ЕДИНИЦА За видео надзор Надзор Камера

100% Сосема Нов.Материјал : ЖелезоБоја : Сива Боја БелаГолемина : 31 x 20 x 5cm / 12.1 x 7.9 x 2inch (L x W x H)Канал : 18Напон : DC

DEN 2032.32
Практична Затворен Отворено Соларна Енергија Атарот Лажна Имитација Дома видео надзор за Безбедност Камера со LED Индикатор Свеж Со попуст
Камера за видео надзор 6-12V DC Исклучително Чувствителни Микрофон Глас Пикап Антенски Аудио Сигнал Колекција За Мини FPV Камера Свеж Со попуст
850nm 30LED 8мм Инфраред IR Led Одбор За Камера 45 Степен Сијалица.КИП-36f8-45 Свеж
850nm 30LED 8мм Инфраред IR Led Одбор За Камера 45 Степен Сијалица.КИП-36f8-45

Пакетот вклучува : 1pcs 36 LED 8мм Инфраред Led Одбор.Answer : ___________________________ Note : 1 2 P 2.0 mm( Одбор моќ приклучок), 2 P 1.25

DEN 134.40
Yanivision Plug & Play 8CH NVR Безжичен Систем за видео надзор 720P HD H. 264 IP66 Мини Home Security Видео WIFI IP Camera Надзор, Свеж
Yanivision Plug & Play 8CH NVR Безжичен Систем за видео надзор 720P HD H. 264 IP66 Мини Home Security Видео WIFI IP Camera Надзор,

За тарифи и оддалечените областиТарифи : Ние сме бесплатен превозот за повеќето земји, но не покривање н

DEN 21984.00
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD Свеж Со попуст
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

DEN 499.00 587.52
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци Свеж
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.Ѕид Заградата3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Модел PFB

DEN 343.68
2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVR Поддршка 256GB ТФ-Картичка и 1TB HDD Свеж
2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVR Поддршка 256GB ТФ-Картичка и 1TB HDD

2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVRПоддршка 256 GB ТФКартичка и 1 TB HDD ве Молиме оставете по

DEN 4080.00
DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината Свеж Со попуст
DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината

Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно , просечното време на испорака е за 30 дена, но понек

DEN 1094.00 1151.52
Висок Квалитет на Отворено Лажни камера Атарот Дома видео надзор за Безбедност Мини IP Камера систем LED Трепка Затворен Сребро. Свеж Со попуст
1m/2м/3.5 m/5m 6LED 8мм Леќа USB Endoscope Камера Андроид Водоотпорен Endoscope Borescope Инспекција Цевка Видео Камера Мини Свеж Со попуст