Топла продажба виолетови цвеќиња tulle во чиста завеси за дневна соба и спалната соба, кујна сенка прозорецот третман завеса ролетни panel

Топла продажба виолетови цвеќиња tulle во чиста завеси за дневна соба и спалната соба, кујна сенка прозорецот третман завеса

50 %

DEN 240.00

DEN 479.04

Свеж

Во магацинот


11
1.Ако тоа е вашиот прв пат да се продавница на aliexpress, ова е вашата шопинг процес :
2.Пред да нарачате, ќе треба comfirm овие подолу :
1.Вашиот windows висина и ширина.
2.Топ изградба на вашите завеси.
3.Некои работи можеби треба да се обрне внимание на :
1.Висина на завеси може да биде 2.75 метри најмногу.
2.Ширина на завеси треба да биде двапати завеси пол или песна
3.За целиот прозорец, две панел ќе биде соодветен и поубаво.
4.Цената на овој сајт е за еден панел .
5.Цената не вклучува куките/зрнца/laces.
6.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
7.Ве молиме овозможи 1-5cm отстапување се должи на hemming.
1.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата.
Откако ќе ја прими, ќе shoud спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши.
Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. Машина за перење е на располагање, но ние ви препорачуваме хемиско чистење. Ве молиме перење одделени од други ткаенини. Не кајгана и средни за железо 160 степени. 2.Како ние да ја испорача стоката? Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. • Цел на повеќе од $150.00,брод од страна на EMS или DHL. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност. 3.Не ја прими стоката, или некои проблеми? Контактирајте со нас за делумно /целосно враќање на средствата по потврди проблем едни со други. 4.Повратни информации. • Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. • Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 5.Контактирајте Со Нас. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа. Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Порака Трговец : cn1510467133

Големина: W100cm x H270cm, W150cm x H250cm, W200cm x H250cm, W250cm x H270cm, W300cm x H250cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W500cm x H250cm, W100cm x H200cm, W100cm x H130cm, Custom made
Обработка: 1 Табот Врвот, 2 Grommet, 3 Род Џеб, 4 Лента за Куки, 5 Повлече Pleated Лента
Бренд Име: Topfinel
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Тип: Општи Pleat
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Техника: Ткаени
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Инсталација Тип: Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Материјал: Voile Завеса
Шема: Burnout
Стил: Пастирски
Локација: прозорецот
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Формат: јаже
Шаблон Тип: Флорални
Број На Модел На: CL003
is_customized: Yes
Тип На Објект: Прозорец Скрининг
Состојка: organza
Тип На Производ: Ладење и Освежување

Додатоци на производи

Цветни печатење Луксузни 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба Дома Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30 Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е само за Едно Парче на завесата( не е достапно ) Tulle и Завеса Крпа

DEN 241.00 354.24
Топ Финел Цртан филм Автомобил Завеси за Детска Спална соба Прекрасни Момчиња и Девојки Соба Завеси Drapes Подготвени Направени Свеж Со попуст
Целосно затемнување завеси Солидна боја завеси за Дневна Соба Квалитет Бесплатен Превозот во Спалната соба, Кујна Завеса Вратата Свеж Со попуст
Европската жакард завеси кујна вратата балкон завеси ткаенини за прозорец сенка панел модерна завеса дневна соба Свеж Со попуст
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Домот Европа Шарени Геометриски Завеса За Врата Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Завеса Drape Панел Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби

Answer : ___________________________ Note : 1.Цената е за 1 парче на завесата 2 Не се Вклучени : НЕМА Prong куки / Tieback / Tassle / Перни

DEN 307.00 557.76
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2...

DEN 1116.00 1508.64
Модерната Шарени Печатени Сива Прозорец Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси Ткаенина Tulle Cortinas Drapes За Спалната Свеж Со попуст
Европски Стил Луксузни Цвет Везени Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Cortina Tulle Чиста Предиво Ткаенина За Свеж Со попуст
Јапонија Noren Tapestry Птици и Цвеќиња Отпечатоци Памук, Лен Вратата Завеса Ѕид Виси Оркестарот Кујна Завеса Соба Divider 85x150cm Свеж Со попуст
2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација Свеж Со попуст
2017 Нови Thicking Полиестер ФОЛИЈА SIVER Затемнување Завеса Drape За Спалната соба Прозорец Слепи Сопствени Направени Свеж Со попуст
2017 Нови Thicking Полиестер ФОЛИЈА SIVER Затемнување Завеса Drape За Спалната соба Прозорец Слепи Сопствени Направени

Материјал : 100% ПолиестерВажно : 1.Цената е за 1 парче / панел завеса Или Tulle, ако треба еден пар како слика,в

DEN 1132.00 1617.60
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса Свеж Со попуст
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса

Име на производ : завесаМатеријал : ПВЦ (sequins)Големина : sequins големина 50mm+20mmПакување : 1 сет вклучуваат : 5 ле

DEN 265.00 379.20
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец Завеси / Tulle / ValanceМатеријал : 100% ПолиестерЗа нега на настава : Машина за ми

DEN 855.00 1296.00
Топ Финел Модата Заврши Прозорец Скрининг Tulle Модерна Чиста Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Ткаенина за Завеса во Парк Свеж Со попуст
Organza везови шема Цвеќиња балон завеса tulle ролетни , завеси за кујна, спална соба дневна соба прозорец декоративни Свеж Со попуст
Прозорецот Третман Voile Римски Завеса Кафе Завеса Пастирски Остава Декорација Дома Дневна Соба Дома Текстил 3 Бои 5 Големини Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба

Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа н

DEN 207.00 264.96
Бонбони Боја Симпатична Срцето Линија Tassel String Вратата Завесата На Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Свежи Едноставен Свеж Со попуст
Европа нарачана луксузни везови Затемнување завеси за Дневна Соба класичен изработка на високо квалитетни завеси за Спална соба Свеж Со попуст
Пиратскиот Брод Водител на Затемнување Завеси за Деца Дете Соба Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Затемнување Завеси Јапонски Свеж Со попуст
tulle чиста завеса за спалната соба дневна соба одделување на прозорецот завеса за кујна солидна боја завеси на прозорците Свеж Со попуст
Моден Цветни Печати Tulle Voile Врата, Прозорец Завеси Drape Панел Чиста Шамија Valances Модерна Едноставен Стил Свеж Со попуст
Моден Цветни Печати Tulle Voile Врата, Прозорец Завеси Drape Панел Чиста Шамија Valances Модерна Едноставен Стил

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако ви се допаѓа овој објект,ве мол

DEN 134.00 174.72
1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Tulle завеси5%Тежина :

DEN 643.00 960.00