2 ПАРЧИЊА Заварување Машина Додатоци Големи Stubby Гас Леќа Тело За WP9 WP20 TIG Заварување Факел/Заварчик Пиштол

2 ПАРЧИЊА Заварување Машина Додатоци Големи Stubby Гас Леќа Тело За WP9 WP20 TIG Заварување Факел/Заварчик Пиштол

30 %

DEN 378.00

DEN 540.00

Свеж

Во магацинот


1.0 ММ0.04 ИнченУп Бр 45 V0204 S Големи Stubby Гас Леќа
1.6 ММ1/16 InchУп Бр 45 V116 S Големи Stubby Гас Леќа
2.4 MM3/32 Inch Уп Бр . 45 V64 S Големи Stubby Гас Леќа
3.2 ММ1/8 Inch Уп Бр .995795 S Големи Stubby Гас Леќа
Пакетот вклучува :
2 парчиња WP9 WP20 Факел Мала Гас Леќа
Користете опсег :
WP9 WP20 TIG Заварување Факелот
1 PCS 1.0 ММ0.04 ИнченУп Бр 45 V0204 S Големи Stubby Гас Леќа
1 PCS 1.6 ММ1/16 InchУп Бр 45 V116 S Големи Stubby Гас Леќа
1 PCS 2.4 MM3/32 Inch Уп Бр . 45 V64 S Големи Stubby Гас Леќа
1 PCS 3.2 ММ1/8 Inch Уп Бр .995795 S Големи Stubby Гас Леќа

Калибар: 1.0 MM, 1.6 MM, 2.4 MM, 3.2 ММ, МЕША
Број На Модел На: WP9 WP20
Примена: WP9 WP20 Tig Факелот
Бренд Име: LEANOLOG

Додатоци на производи

60g Сребро Лемење Паста Флукс Сребро Месинг Лемење Прашоци за заварување бакар алуминиум итн Свеж
60g Сребро Лемење Паста Флукс Сребро Месинг Лемење Прашоци за заварување бакар алуминиум итн

Карактеристики : Во опсег на 620850 степени, и со сребробазирани лемење , сребро лемење бакар и бакарни легу

DEN 494.40
1 Тркалаат 63/37 Колофон Core Заварување Жица Калај Олово Лемење Железо Жици Ролна 50g/100g 0.5 mm/0.6 mm/0.8 mm/1.0 mm/2.0 Свеж Со попуст
1 Тркалаат 63/37 Колофон Core Заварување Жица Калај Олово Лемење Железо Жици Ролна 50g/100g 0.5 mm/0.6 mm/0.8 mm/1.0 mm/2.0

BI0002687Спецификација : Бренд новиМатеријал : калајБоја : како на сликата покажува63 / 37 колофон core лемењеФЛУ

DEN 84.00 139.68
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел Свеж Со попуст
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел

Заварување Кабел Ракав Факел Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Сплит Cowhide Кожа TIG / МИГ / Плазма Кабел Ракави·

DEN 955.00 1836.48
WP-26FV WP 26FV TIG Воздух за Ладење Заварување Факел Флексибилност Главата со Гасни Вентил за Контрола на 200Amp Свеж Со попуст
WP-26FV WP 26FV TIG Воздух за Ладење Заварување Факел Флексибилност Главата со Гасни Вентил за Контрола на 200Amp

WP26 FV WP 26 FV TIG Воздух за Ладење Заварување Факел Флексибилност Главата со Гасни Вентил за Контрола на 200 Amp

DEN 460.00 484.32
5 Компјутери Доведе Слободни Замена Лемење Лемење Железо Совети 900M-T-Б За Hakko Saike 936 L22 Свеж
5 Компјутери Доведе Слободни Замена Лемење Лемење Железо Совети 900M-T-Б За Hakko Saike 936 L22

Тема : Заштита на Животната средина Мали димензии и мала тежина Лесен за употреба, лесно да се преземе и

DEN 185.76
NC-ОДНОСНО 559-ASM 100g Lead-Free Лемење Флукс Паста За SMT BGA Reballing Лемење, Заварување Поправка Нема Чисти Свеж
NC-ОДНОСНО 559-ASM 100g Lead-Free Лемење Флукс Паста За SMT BGA Reballing Лемење, Заварување Поправка Нема Чисти

Тоа може да се користи за rework, областа или pin приврзаност кон BGA, PGA и CSP пакети, и се соберат операции како

DEN 439.20
P60 Резервни Делови Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал Колекции 50PCS Свеж Со попуст
P60 Резервни Делови Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал Колекции 50PCS

P60 Резервни Делови Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал Колекции 50 PCS Пакување листа : Electrode 20 /

DEN 930.00 979.20
Црна Пластика Пролет Натоварени Им Помогнам На Копчето За Акција Мини Плазма Сечење Tig Заварување Факел Активирањето Свеж Со попуст
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10 Свеж
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10

Објектот спецификите Опис на ПроизводотКомпатибилен Плазма сечење ФАКЕЛ Electrode 10pcs пакетПроизводите се

DEN 1578.24
Нови Калај Олово Калај Жица Топи Колофон Core Лемење Лемење На Жица Се Тркалаат Свеж Со попуст
Нови Калај Олово Калај Жица Топи Колофон Core Лемење Лемење На Жица Се Тркалаат

Нови Калај Олово Калај Жица Топи Колофон Core Лемење Лемење На Жица Се ТркалаатОпис : 100% Сосема нов и висок

DEN 82.00 95.04
Надвор контрола Голема видите област 4 лак сензор Соларни Авто затемнување TIG МИГ ММА мелење заварување шлем/лицето маска/заварчик Свеж Со попуст
Голем Приказ Eara 4 Лак Сензор DIN5-DIN13 Соларни Авто Затемнување TIG МИГ ММА Мелење Заварување Маска/Шлем/Заварчик Капа Filter/Леќа Свеж Со попуст
0.8/1/1.2 мм 50g 100g Лемење Железо Лемење Лемење на Жица 50g Лемење 63/37 Калај Олово Флукс за Заварчик Железо Жица Ролна Свеж Со попуст
T12 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 T12-BC2/T12-B2/T12-С1/T12-BL бесплатен превозот Свеж
T12 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 T12-BC2/T12-B2/T12-С1/T12-BL бесплатен превозот

18.70 / комбо 10.90 / комбо комбоЛемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Ж

DEN 619.20
1 Тркалаат 60/40 Лемење на Жица 0.5 mm 100g Калај Олово Топи Колофон Core Лемење на Жица Флукс 2% Ролна Тркалаат 55x28mm Свеж Со попуст
1 Тркалаат 60/40 Лемење на Жица 0.5 mm 100g Калај Олово Топи Колофон Core Лемење на Жица Флукс 2% Ролна Тркалаат 55x28mm

BI0002688Спецификација : Бренд новиМатеријал : Sn PbЖица со дијаметар : 0.5 mmГолемина : прибл 55x28mmТежина : 100gФЛУКС

DEN 172.00 312.00
Заварчик Додатоци WP18/WP18V/WP18F Вода за Ладење TIG Заварување Факел TIG Заварување Факел Тело TIG Заварување Факел Глава Свеж Со попуст
Заварување Додатоци Соларни Авто Затемнување Заварување Filter/Објективот на TIG ММА МИГ МАГ Заварчик Капа Заварување Машина/Опрема Свеж Со попуст
Лемење Железо Совет За USB Напојува 5V 8W Електрични Лемење Железо Замена 20/24W Свеж Со попуст
Лемење Железо Совет За USB Напојува 5V 8W Електрични Лемење Железо Замена 20/24W

Карактеристики : Совет може да се чистат лесно Греење во помалку од 15 секунди заладување во помалку од 30

DEN 93.00 106.08
T12 Серија Лемење Rework Станица Железо Совети за HAKKO T12 се Справи со LED Вибрации Switch Температура Контролер FX951 FX-952 Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА/Многу Хонг Конг МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-40 35g Свеж
2 ПАРЧИЊА/Многу Хонг Конг МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-40 35g

36g Лемење Паста Легури : Sn63 / Pb37 Microns : 2545um Нето : 36g (510 ° C) Хонг Конг увезени Нова техничка поддршка, единств

DEN 349.92
5pcs/многу 900M-Т-1C Црвено чист бакар Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic DIY 2C 3C 4C К Б Свеж Со попуст
5pcs/многу 900M-Т-1C Црвено чист бакар Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic DIY 2C 3C 4C К Б

комбоние исто така имаме подолу големина бакар совет900 MТ0.8 D900 MТ1.2 D900 MТ1.6 D900 MТ2.4 D900 MТ3.2 D900 MТЈАС900 MТК900 MТSK90

DEN 163.00 187.20
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0% Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0%

modname=ckeditorСосема нов и висок квалитет.63 / 37 колофон core лемење.ФЛУКС 2.0%.Жица со дијаметар : 0.6 mm.Точка на топе

DEN 33.00 33.12
1pcs Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци , печење во прав, Цврсти флукс 10g Бесплатен превозот Свеж Со попуст
TVM802A Epuipment и Машини SMD Сместување Машина Изберете и Место Визија Свеж
TVM802A Epuipment и Машини SMD Сместување Машина Изберете и Место Визија

SMT Изберете и Место Машина TVM802 AВидео : https : / / www.youtube.com / channel / UCHg2 VCSol Cu Fe YLKx XAp9 PAТехнички Paramater : Спецификац

DEN 153600.00
10 Компјутери Лемење Лемење железо совет 900M-Т-SI Доведе Слободни За Hakko Saike 936 852d+ 909D R09 Капка брод Свеж Со попуст
10 Компјутери Лемење Лемење железо совет 900M-Т-SI Доведе Слободни За Hakko Saike 936 852d+ 909D R09 Капка брод

Опис : добра заменливи совет за вашата стандардна лемење Железо моделот на Лемење Совет Лемење е 900 MТSI и

DEN 177.00 213.12
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка Свеж
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

DEN 249.12