Луксузен Бренд WEIDE Мажите Мода Спортски Часовници Мажите Кварц Аналогни LED Часовник Машки Воени Зглоб Види Relogio Masculino

Луксузен Бренд WEIDE Мажите Мода Спортски Часовници Мажите Кварц Аналогни LED Часовник Машки Воени Зглоб Види Relogio Masculino

50 %

DEN 806.00

DEN 1612.32

Свеж

Во магацинот


Опис 100% Нов и висок квалитет
Алармот outpout со 4 мин, Snooze
Ден, Датум и Време Дисплеј
Chrime на секој час
Хронограф со и 1/100 круг операција
Dual Core
Аналогни и Digial екранот
ЕЛ (Сино) функција
Час свири функција
30m Водоотпорен Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Случај Дијаметар : 47.8 mm
Случај Дебелина : 16.5 mm
Бендот Материјал : Силикон
Бендот Должина (вклучуваат Случај) : 240mm
Бендот Ширина : 22mm Она што се Вклучени 100% сосема нов WEIDE
1 x Аналоген и Дигитален Дисплеј со Аларм и ЕЛ Сина Функција Види
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци 30 дена гаранција од испратено датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Функција: Алармот,Отпорен на Вода,Repeater,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Светлечки,Повеќе Време Зона,Авто Датум,LED дисплеј,Нуркач
Број На Модел На: WH1104SW
Dial Дијаметар: 47.8 mm
Случај Дебелина: 16.5 mm
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Затворач Тип: Тока
Бренд Име: WEIDE
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Движење: Кварц
Стил: Спорт
Бендот Материјал Тип: Силикони
Пол: Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Бендот Ширина: 22mm
Бендот Должина: 24cm
Dial Екранот: Аналогно-Дигитални
Стил: часовници мажи,Кварц-Види,спортски види

Додатоци на производи

Спорт Види Мажите Подароци Часовник Машки LED Дигитални Кварц Зглоб Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Digital-види Relogio Свеж Со попуст
Домот Аналогни mens часовници врвот бренд на луксузни Спортски СТП Кожа за на Рака Кварц Mens Зглоб Види relogio masculino Тајмер Свеж Со попуст
Луксузен Бренд Автоматски Механички Да Се Види За Машки Скелет Букви Dial Воена Спортски Часовници Црна Нерѓосувачки Челик Рака Свеж Со попуст
2017 TIGERSHARK Оригинален Бренд Мажи Спортски Види Мажите Хронограф Кварц Зглоб Часовници Мода Машки Црна Бенд Календар Часовник Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА V-H29 Mens Зебра Дрво Кварц рачен часовник Лавра Печати Dial Прозрачна Рака Бамбус Дрвени Види Црна Кожа uhren мажи Свеж Со попуст
LIGE 2018 Види Мажите Мода Спорт Кварц Часовник Mens Часовници Бренд на Луксузни Целосна Челик Бизнис Водоотпорен Види Relogio Свеж Со попуст
SKMEI Секојдневен Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите Кварц Види Водоотпорен Спорт Воена Часовници Мажите Кожа Relogio Свеж Со попуст
NAVIFORCE Врвот Луксузен Бренд Мажите Кварц Види Армија Воено Спорт Бизнис Часовници Недела Аналогни Екранот Машки Часовник Свеж Со попуст
BENYAR Нови Врвот Луксузен Бренд Уникатен Дизајн Кожа за на Рака Мода Водоотпорен Кварц се Види на Часовникот Машки Спорт Зглоб Свеж Со попуст
Луксузен бренд спортски часовници мажите кварц wst watch Fashion прозрачна Relogio Masculino водоотпорен 100 CASIMA 8884 Свеж Со попуст
Луксузен бренд спортски часовници мажите кварц wst watch Fashion прозрачна Relogio Masculino водоотпорен 100 CASIMA 8884

Моделот ST8884 Случај дијаметар 39.5 mm Случај Должината 49.5 mm Случај Ширина 43.4 mm Тежина 83g Водоотпорен 100 Насло

DEN 2875.00 5750.40
OUYAWEI Машки Часовник Гроздобер Бронза Случај Кафеава Кожа Бенд Erkek Kol Satti Скелет Автоматски Механички Mens Зглоб Види Свеж Со попуст
Нова Мода Транспарентен Часовници Мажите Луксузен Бренд Триаголник Шупливи Кварц Види Платно Рака Унисекс Рачен Часовник Relogio Свеж Со попуст
Relogio Masculino CASIMA Бренд на Луксузни Види Мажи 100 Водоотпорен Прозрачна Автоматски Механички Зглоб Часовници Saat Montre Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА P28 Дрвени машки Часовници Мода Бизнис Види со Датум Екранот во Дрвени Подарок Кутија Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА P28 Дрвени машки Часовници Мода Бизнис Види со Датум Екранот во Дрвени Подарок Кутија

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може даима некои природни г

DEN 1435.00 2207.52
Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Водоотпорен 30M Вистинска Кожа Спорт Воена Часовници Кварц Мажите Часовник Relogio Свеж Со попуст