Mytys Глеѓ Коктел Прстен Дама Накит Додатоци НИ 4sizes цвет прстен Бесплатен ПОДАРОК Кутија R681

Mytys Глеѓ Коктел Прстен Дама Накит Додатоци НИ 4sizes цвет прстен Бесплатен ПОДАРОК Кутија R681

40 %

DEN 316.00

DEN 526.08

Свеж

Во магацинот


18 K GP Бела Коктел Прстен Дама Накит Додатоци НИ 4sizes цвет прстен Бесплатен ПОДАРОК Кутија R681
Дизајн : Порцелански бела солидна ливчиња,исклучителна злато топла страна, живописни мали цветни пупки, тенките тесниот Прстен subtend масти на цвеќиња. Накит одделение супериорна количина 1 парче НАС големина 6# внатрешна кол 0.65" 7# внатрешна кол 0.7" 8# внатрешна кол 0.75" widestpoint 9# внатрешна кол 0.8" на narrowest точка на прстен 1.2" 0.05" Камен боја главната боја бел Алабастер Камен материјал - цвет материјал смола Метал материјал 18k розово злато исполнет Легура на Соодветна возраст сите возрасти Повод партија,Годишнина,секојдневно пакување Opp вреќа+подарок кутија
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Прстени Тип: Свадба Бендови
Бренд Име: MYTYS
Материјал: Смола
Стил: Симпатична/Романтичен
Поставување Тип: Никој
Пол: Жените
Број На Модел На: R681
Повод: Партија
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Растенијата
Компатибилност: прстен
Функција: прстен
Метали Тип: Злато Позлатен

Додатоци на производи

JEXXI Голема Промоција Прилично Подарок 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја CZ Ангажман Прстен Накит Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
Нова Мода Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Голема Ливчиња Дизајн Претерани Rring Мода Накит трговија на Свеж Со попуст
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен Свеж Со попуст
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
Топла Продажба 24Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
5pcs Златна боја Природни geode камен Виножито Боја прстени,Боја на Боја на Сонцето Цвет Кварцен Камен Прстени,Накит Прст Прстен Свеж Со попуст
Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен Свеж Со попуст
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст