210D Воена Оксфорд Водоотпорен Материјал Мебел Тапацир Трајни Маса крпа Кеси Крошна Шатори Отворено Сребро Обложени Ткаенина

210D Воена Оксфорд Водоотпорен Материјал Мебел Тапацир Трајни Маса крпа Кеси Крошна Шатори Отворено Сребро Обложени Ткаенина

DEN 815.52

Свеж

Во магацинот


Име : Обична Сјајна Oxfford Ткаенина
Ширина : 150cm
Густина : 210 D
Тежина : Околу 120 gsm
Отпорност на вода : 1500mm Погоре
Дебелина : 0.12 mm
Количина : 2 Двор
Боја : Исто како слика , можете да ни остави messge кога цел
Ткаенината е Оксфорд ткаенина
Погоден за матурска/топка фустани, деверуша фустани, завеси, постелнина, перници и општи декорација за свадби и настани, торби, чадори, шатори, постелнина, завеса, маса крпа, маса крпа, декоративна ткаенина
Алијас : чадор и шатор крпа .
СТП обложени Ткаенина со СТП транспарентен слој на задниот, предниот и задниот се иста боја , вие не може да се види спротивниот soled, назад со две СТП слој, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен! Ако треба да се купи подобар ефект на засенчување изолација,ќе е подобро да се купи сребрена обложени ткаенина
Одговараат за правење чадор шатор. Крошна. Барака. Туш завеса. Завеси. Престилка ткаенината. Drawstring торба. Кеса кеса и други широко се користи!
Сребро Обложени Ткаенина ,на задната страна е обложена со Стп и Сребро, сребро површина како огледало, може да се мијат, не може да се фаќа за исклучување на сребро, Тоа е најдобар на летото sunshade ткаенина. вода притисок повеќе од 2000 MM, супер водоотпорен! Сребро обложени на ефектот на сенчење, и не може да се постигне 100% засенчување
Одговараат за правење чадор шатор. Крошна. Барака. Туш завеса. Завеси. Престилка ткаенината. Drawstring торба. Кеса кеса и други широко се користи!
ПВЦ Обложени Ткаенина со ПВЦ фолија проѕирна на задната страна, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен!
Одговараат за изработка на ќеси, шатор, awning, carport, урина подлога, престилка, sleeve, троседот маска, водоотпорен, влага доказ подлога, отворено пикник мат итн.!
Нашиот магацин , имаме многу количина на залиха , можете да изберете било која боја.ако вашата цел е голема ,pls контактирајте ме за да проверите најдобра цена.
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Шема: Обложени
Плетени Тип: Tricot
Велур Ткаенина Тип: 122
Ширина: 150cm
Nonwoven Техника: Термо-Спои
Стил: Ripstop
Техника: Плетени
Тип На Производ: Други Ткаенини
Тип: Платно Ткаенина
Функција: Водоотпорен
Материјал: Полиестер / Најлон

Додатоци на производи

YANRUO Сјајот Стаклени Монистра Шиење Кристал Овална 2 Дупки DIY за Облека Beadwork 2052TH Свеж Со попуст
YANRUO Сјајот Стаклени Монистра Шиење Кристал Овална 2 Дупки DIY за Облека Beadwork 2052TH

Кристално стакло AB да се Шие на Камења со 2 Дупки, Шиење на ОблекаМатеријал СтаклоShpae ОвалнаДупка 2 Дупки�

DEN 443.00 540.00
ХЛ 20pcs Нови Organza Лента Цвеќиња Свадба Декорација Облека Hiar DIY Appliques Шиење Додатоци Вкупно 8 Бои TJ001 Свеж Со попуст
ХЛ 20pcs Нови Organza Лента Цвеќиња Свадба Декорација Облека Hiar DIY Appliques Шиење Додатоци Вкупно 8 Бои TJ001

Опис : Состојба : 100% сосема новБоја : вкупно 8 боиГолемина : 25мм27mm приблКОЛИЧИНА : 20pcs (ако изберете мешавин

DEN 52.00 95.52
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека Свеж Со попуст
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека

Функција : Чипка Намали Applique .Големина : 32 X11cm .Количина : 10 Pieces.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други

DEN 518.00 545.76
1541083 , 38MM цртан филм Печатени grosgrain лента,7 стил микс , DIY рачно изработени накит материјали,Свадбен подарок пакување Свеж Со попуст
Cong Shao 200PCS 15mm AB Круг Цвеќиња за Шиење Акрилик Кристал Flatback Кристал Камења За Облека Занает да се Шие На 2 Дупка Свеж
DoreenBeads Terylene Ткаени Печатени Облека Ознаки Labels DIY Рачно Изработени,45.0 mm(1 6/8) x 10.0 mm( 3/8), 100 Компјутери Свеж Со попуст
DoreenBeads Terylene Ткаени Печатени Облека Ознаки Labels DIY Рачно Изработени,45.0 mm(1 6/8) x 10.0 mm( 3/8), 100 Компјутери

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Пр

DEN 83.00 117.60
НОВА трговија на големо 7/8 22mm 10yards/поставува Полиестер Геометрија Ткаени Жакард Лента чипка/Бран лента KT2015060203 Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник

100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Scrapbooking занаетиВисок квалитет во ЕУ и САД стандард з�

DEN 198.00 225.12
Памук платно ткаенина памук шарени ткаенини завеса ткаенина ткаенина Tablecloth Свеж Со попуст
Памук платно ткаенина памук шарени ткаенини завеса ткаенина ткаенина Tablecloth

Памук платно ткаенина памук шарени ткаенини завеса ткаенина ткаенина TableclothМатеријал : Платно Ткаенина

DEN 319.00 335.52
1pc Злато Извезени Етничка Стил Јака Venise Sequin Флорални Везени Applique Чипка Деколте Јака Облека, Додатоци Свеж Со попуст
1pc Злато Извезени Етничка Стил Јака Venise Sequin Флорални Везени Applique Чипка Деколте Јака Облека, Додатоци

Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгуб�

DEN 66.72
Дејвид додатоци чипка лента Трим Облека DIY Шиење рачно изработени Додаток 5yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок Свеж Со попуст
Свила Сатен Лента 15mm 22 Метри Свадба Партија Свечен Настан Декорација Занаети Подароци Виткањето за Шиење Облека Ткаенини Свеж Со попуст
Машина за шиење lockstitch машина shenp Footer пластични нога една страна патент нога t36n (ДЕСНО) Свеж
Машина за шиење lockstitch машина shenp Footer пластични нога една страна патент нога t36n (ДЕСНО)

T36 N presser нога ( Пластични еднострано presser нога )Користете машина : lockstitchИНДУСТРИЈА за ШИЕЊЕ PRESSER НОГА Ние м

DEN 9.60