Полиестер Пред-Рана Машина за Шиење Bobbin Тема Филамент 135m *12PCS /Полнење со Деликатна Складирање Кутија , Големината НА ,75D/2, Црна

Полиестер Пред-Рана Машина за Шиење Bobbin Тема Филамент 135m *12PCS /Полнење со Деликатна Складирање Кутија , Големината НА

DEN 287.52

Свеж

Во магацинот

Пред-Рана за Шиење Везови Машина Bobbin Тема Полиестер Пред Полни Bobbin Тема 135m* 12 /Полнење со Деликатна Складирање Кутија ,75 D/2 ,Црна Почитувани купувачот , ќе добиете : 1.Предмет : Bobbin Нишка 2.Бренд : Simthread 3.Материјал; 100% Poloyester 4.Количина : 12 КОМПЈУТЕРИ 5.Должина : 135m Секој 6.Тежина : 2.2 g 7.Бои : Црна 8.Големина : Големина На 9.Тип : Пластични Страни 10.Употреба : Шиење , Везови итн. 11.Функција : Светлина , се одвива непречено ,Високо Сила , Ниски Shrinkable , Добри Перформанси. Нашите bobbin темата е погоден за повеќето машина како што е подолу : Babylock Претпријатие BNT10 & BNT10 L Везови Професионални EMP6, BMP6, BMP8 & BMP9 Ellageo (ESG2, ESG3) Ellure (ESL) Esante (ESE2) Espire (ESP) Јане (BL500 A) Quilter Изборот на Про (BLQP) Издржливост 6 Игла (BND9) Bernette Деко 350 & 650 (од Брат) Bernina Artista 165, 170, 180, 185 QEE, 200 E, 630 E, 640 E Аурора 430 QEE, 440 QEE Деко, 300, 500, 600, 930 Брат CS-8072 PC-2800, 3000, 6000, 6500, 7000, 7500, 8200, 8500 D ЈП-100, 150, 150 V, 170 D, 200, 300 S, 400 D ПР-600, 600 II, 620, 1000 КС-1000, 1250, 2200, 2300, 2500 ULT-2001, 2002 D, 2003 D Husqvarna Викинг Дизајнер јас, Ватенка Designer II Викинг Platinum 950 E Викинг Дизајнер SE Зголеми Викинг Скандинавија 400 (Роуз) Janome MB-4 Juki TL-98 Pfaff Креативните 2170, 2144, 2134, 2124 2140, 7570, Креативна Визија Викинг Дизајнер I, II, SE, Викинг се Издигна Бел 3300, 4400 Добредојдовте Да ја Посетите Simthread Онлајн Продавница. Simthread Co., Ltd, која е професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови нишка од 1990-тите. Имаме голем успех во Северна Америка, Австралија и Европа.Можете да ја посетите нашата веб-страница www.simthread.com за повеќе информации.
Бела Светат Во Темница Тема Филамент 2500 Метри 100% Најлон + 1000m Мини Прозрачна Тема Месечината Тема Бела ,Пониска Цена US$ 18.88 /многу
парчиња / многу
Топла Продажба Simthread 9 Spools Б Металик / Полиестер Шиење Везови Машина Bobbin Конец , 500m*9 Бои , Бесплатен Превозот САД$ 28.88 /многу
парчиња / многу
Жешка Нов Полиестер Машина за Шиење Конец за Шиење ,Quilting DIY ,200 Дворови*39 Мешани Бои , 40-ти години/2 гајтанот , Бесплатен Превозот САД$ 10.66 /многу
парчиња / многу
Топла Продажба на Разновидниот Rayon Viscose Машина Везови Тема Филамент Боење Бои Rayon Тема 800m *14 ,Бесплатен Превозот US$ 49.99 /многу
парчиња / многу
Нови Пристигнувањето Полиестер Машина за Шиење Везови Тема Филамент Прозрачна Тема Месечината Светлосна Нишка 500m*5 Бои , Еко-Пријателски US$ 19.99 /многу
пакети / многу
Пластични Празни Bobbin Случај Кутија За Брат Janome Пејач Машина за Шиење 25 PCS /Полнење Со Bobbin Гајтанот Складирање ,Светло Сини Бои US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
Топло - продажба Полиестер Машина Bobbin Тема Филамент Шиење Везови Машина Конец ,5000m*2, Бела Супер Сјај Висока Јачина US$ 12.99 /многу
парчиња / многу
MS Златен и Сребрен Сјај Тема Или Тема Филамент За Вез, Плетење , 3500m * 4, 100g Секој Гајтанот Бесплатен Превозот САД$ 32.88 /многу
парчиња / многу

Бренд Име: Simthread
Техника: Mercerized
Материјал: 100% Полиестер
Употреба: Плетење,Шиење,Капчиња,Крстот Бод,Везови,Рачно Плетење,Ткаење
Функција: Водоотпорен,Еластична,Ниско Ниво На Намалување,Висока Температура Отпорни,Хемиски Отпорни,Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема: Обоена
Предиво Тип: Филамент
Тежина (g/топка): 2.2 g
Предиво Count: 75D/2
Број На Модел На: Големина На
боја: Црна
is_customized: Yes
Количина: 12 компјутери

Додатоци на производи

5Pcs Черепот Печ Налепници Железо На Панк Рок Печ Biker Евтини Везени Закрпи За Облека Значки Свеж
5Pcs Черепот Печ Налепници Железо На Панк Рок Печ Biker Евтини Везени Закрпи За Облека Значки

Како да се железо печ на вашата облека?Употребата на везови печ : 1) може да се шие на облека ви се допаѓа, �

DEN 235.20
Cong Shao 200PCS 15mm AB Круг Цвеќиња за Шиење Акрилик Кристал Flatback Кристал Камења За Облека Занает да се Шие На 2 Дупка Свеж
1pc Злато Извезени Етничка Стил Јака Venise Sequin Флорални Везени Applique Чипка Деколте Јака Облека, Додатоци Свеж Со попуст
1pc Злато Извезени Етничка Стил Јака Venise Sequin Флорални Везени Applique Чипка Деколте Јака Облека, Додатоци

Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгуб�

DEN 66.72
вез знаме на Република чешка 3 широк /додатоци за занаети/закрпи/јакна Свеж Со попуст
вез знаме на Република чешка 3 широк /додатоци за занаети/закрпи/јакна

Чешка везови знаме печ 42bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на заднат�

DEN 353.00 384.00
Цртан филм Шапка Закрпи висок квалитет на модата закрпи топла топи лепило applique везови закрпи ленти DIY облека додаток Свеж Со попуст
2000sets 4.5 ММ*8мм*4.5 mm Големина отстапување бакар црн никел удар во дупка облека, додатоци метал отворот Свеж Со попуст
2000sets 4.5 ММ*8мм*4.5 mm Големина отстапување бакар црн никел удар во дупка облека, додатоци метал отворот

Внатрешниот дупка големинаНадворешниот големинаЦевка висинаГолемина на девијацијаСликаДијаметар(mm)Г

DEN 1049.00 1104.00
14mm Злато Бисер Цвет Синџир Скратува за Шиење Костими Applique Торта Декорација LZ159 НОВИ Свеж Со попуст
14mm Злато Бисер Цвет Синџир Скратува за Шиење Костими Applique Торта Декорација LZ159 НОВИ

14mm Злато Бисер Синџир Скратува Мрежа Костим Applique Шиење Занает Свадба Декорација ТортаМатеријал : човек

DEN 143.52
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник Свеж Со попуст
100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Бележник

100 Мешана Боја Трепките Wiggly Wobbly Googly Очи 20mm foy DIY Кукла Scrapbooking занаетиВисок квалитет во ЕУ и САД стандард з�

DEN 198.00 225.12
[IuBuFiGo] 1-1/2(38mm) Сатен Grosgrain Печатени Прилагодено Лого Лента, Како Сакате 300yard /многу Свеж Со попуст
[IuBuFiGo] 1-1/2(38mm) Сатен Grosgrain Печатени Прилагодено Лого Лента, Како Сакате 300yard /многу

38mm (11 / 2") прилагодено Сатен лента $113 за 300 дворсамо 300 двор,може да имаат сопствено ЛОГО / СТИЛКориснички Л

DEN 5858.00 6508.80
6pcs/многу Kawaii уметничко лизгање девојка дизајн преносот на топлината кристал Мотив кристал амбуланта корегирање кристал Свеж Со попуст
Smiry 3Yards Ширина 7cm Eyelash Црна Мека Флорални Чипка Намали Декорација Занаети Шиење Чипка Намали За Фустан Прави Декорација Свеж Со попуст
Дејвид додатоци чипка лента Трим Облека DIY Шиење рачно изработени Додаток 5yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок Свеж Со попуст
машина за шиење игла DVX43 UY128GAS 90/14 НАПРАВЕНИ ВО КИНА Свеж
машина за шиење игла DVX43 UY128GAS 90/14 НАПРАВЕНИ ВО КИНА

Цената е за 1package / 10 PCS игли.летечкиот тигар бренд.други Големина : 9 # 10# 12# ,ве Молиме да ни кажете што сакат

DEN 19.20
Изграден Ford Појас Тока Свеж Со попуст
Изграден Ford Појас Тока

Изграден Ford Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

DEN 960.00 1055.52