Бесплатен превозот Ѕид Монтирани Plug 24vdc адаптер 24 volt 0.5 amp switch Тип 12w 24v 500ma 0.5 AC DC Моќност Adadapter Снабдување

Бесплатен превозот Ѕид Монтирани Plug 24vdc адаптер 24 volt 0.5 amp switch Тип 12w 24v 500ma 0.5 AC DC Моќност Adadapter Снабдување

5 %

DEN 592.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот

Бесплатен превозот Ѕид Монтирани Plug 24vdc адаптер 24 volt 0.5 amp switch Тип 12w 24v 500ma 0.5 AC DC Моќност Adadapter Снабдување
Карактеристики : 1. Тоа може да биде замена 24 V 500m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму. 2. Сосема нов и висок квалитет. 3. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување. 4. На ac кабел не е вклучена.
Спецификација : 1. Влез : 100—240 V 50—60 Hz 2.Излез : 24 V 500m A 3. Порт големина : 5.5x2.1mm 4.Кабел должина : околу 90cm
Пакет : 1 x Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние ќе го испрати по случаен избор.

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Приклучок Тип: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Употреба: Префрлување
Излез Тип На: DC
Бренд Име: Deongaree
врска: Приклучок Во
Излезниот Напон: 24v
AC Приклучок: НИ ЕУ АУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
dc џек: 5.5x2.1mm

Додатоци на производи

висок квалитет duplicator DITEC GOL4 433mhz roling код за Далечински Управувач Предавателот гаражни врати Портата Свеж
висок квалитет duplicator DITEC GOL4 433mhz roling код за Далечински Управувач Предавателот гаражни врати Портата

Бидете сигурни дека тие имаат директен контакт2)Кликнете и држете 1 копчето на вашиот оригиналниот дале

DEN 667.20
НОВИ Вистински оригинални за Letv / музика како C1S музичка кутија СТ C1S 16-копче BRC0581607/01B далечинска контрола Свеж Со попуст
НОВИ Вистински оригинални за Letv / музика како C1S музичка кутија СТ C1S 16-копче BRC0581607/01B далечинска контрола

НОВИ Вистински оригинални за Letv / музика како C1 S музичка кутија СТ C1 S 16копче BRC0581607 / 01 B далечинска контр

DEN 656.00 911.52
dawupine 180W Моќ конвертор ac напон 220v(100~250v) текст dc 12V 15A излез адаптер за во автомобил за напојување запалка приклучок Свеж Со попуст
тест многу добар производ EME450GBB22GV E-Серија E-450, 1.65 GHz, dual-core reball BGA чипсет Свеж
тест многу добар производ EME450GBB22GV E-Серија E-450, 1.65 GHz, dual-core reball BGA чипсет

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

DEN 384.00
Нова Универзална Одговара За Philips РМ-120C ТВ Замена за Далечинска Контрола Користи За RM120C Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нова Универзална Одговара За Philips РМ-120C ТВ Замена за Далечинска Контрола Користи За RM120C Бесплатен Превозот

Нова Универзална Одговара За PHILIPS РМ120 C ТВ Замена за Далечинска Контрола Користи За RM120 C Бесплатен Прево

DEN 307.00 383.52
далечински управувач погоден за york клима уред A/C контролер климатизација KTYK001 Свеж
далечински управувач погоден за york клима уред A/C контролер климатизација KTYK001

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 123.36
Трговија на големо 50 дискови А+ Picasso 6x 25GB Празно Печатени Blu Ray BD-R Дискови Свеж
Трговија на големо 50 дискови А+ Picasso 6x 25GB Празно Печатени Blu Ray BD-R Дискови

СпецификацииОдделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : BDRБрзина : 1x да 6x мулти б

DEN 1348.80
Далечински Управувач Погоден за Sony РМ-GD005 KDL-32EX402 РМ-ED022 РМ-ED036 ТВ Телевизија Замена за Далечинска Контрола Свеж Со попуст
Далечински Управувач Погоден за Sony РМ-GD005 KDL-32EX402 РМ-ED022 РМ-ED036 ТВ Телевизија Замена за Далечинска Контрола

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

DEN 196.00 233.28
Нови Генерички го Замени AA5900594A Употреба За Samsung AA59-00581A AA59-00582A AA59-00594A ТВ 3D Паметен Играч за Далечинска Свеж Со попуст
Нови Генерички го Замени AA5900594A Употреба За Samsung AA59-00581A AA59-00582A AA59-00594A ТВ 3D Паметен Играч за Далечинска

Функцијата е вашата оригинална иста.ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да

DEN 288.00 479.52
За Конзул Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач DG11D3-01 (4 парчиња/многу) Свеж Со попуст
За Конзул Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач DG11D3-01 (4 парчиња/многу)

Нови Пристигнување !!Овој далечински управувач DG11 D301 е замена и компатибилен заКонзул и други брендови'

DEN 840.00 1679.04
Студио Микрофон Стојат Шок Планината За Компјутер Кондензаторот Микрофон Носителот Метал Shockmount Клип Суспензија Spider Заградата Свеж Со попуст
далечински управувач за проектор acer X112 X1161 X1261 X1163 X1263 P1163 X120 Свеж
далечински управувач за проектор acer X112 X1161 X1261 X1163 X1263 P1163 X120

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 287.52
Нови Оригинал, За HISENSE ER-22641HS Далечински Контролер ТВ Далечински Управувач Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нови Оригинал, За HISENSE ER-22641HS Далечински Контролер ТВ Далечински Управувач Бесплатен Превозот

Нови Оригинал, За HISENSE ER22641 HS Далечински Контролер ТВ Далечински Управувач Бесплатен ПревозотБрој на мо

DEN 302.00 431.52
далечински управувач погоден за Sony Bravia smart TV lcd led рм-ed030 рм-ed018 Свеж
далечински управувач погоден за Sony Bravia smart TV lcd led рм-ed030 рм-ed018

.ова е универзален далечински управувач (не треба set)користите само sony lcd hd led smart tv .Тоа е поголемиот дел о

DEN 287.52
Голема Моќ DC 9V RF 433Mhz Безжичниот Далечински Управувач Предавателот Модул за Полнење за Arduino РАКА Започне Растојание Свеж Со попуст
A/C контролер клима уред за климатизација у далечински управувач погоден за hitachi LH6 Свеж
A/C контролер клима уред за климатизација у далечински управувач погоден за hitachi LH6

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 191.52
dawupine 150W Моќ конвертор ac напон 220v(110~240v) текст dc 12V 13A излез адаптер за во автомобил за напојување запалка приклучок Свеж Со попуст
РМ-ED047 далечински управувач погоден за SONY ТВ РМ-ED050 РМ-ED052 РМ-ED053 РМ-ED060 РМ-ED046 РМ-ED044 Свеж Со попуст
РМ-ED047 далечински управувач погоден за SONY ТВ РМ-ED050 РМ-ED052 РМ-ED053 РМ-ED060 РМ-ED046 РМ-ED044

РМED047 далечинска контролапогоден за SONY ТВ РМED050 РМED052 РМED053 РМED060 РМED046 РМED044НЕМА АМБИЕНТ,ДИРЕКТНА УПОТРЕ

DEN 191.00 191.04
Високи перформанси Замена за Далечинска Контрола LED TV на Далечинскиот Управувач за Samsung AA59-00786A 3D Smart TV 3D Паметен Свеж Со попуст
климатизација клима уред далечински управувач за hitachi рм-8021y СИТЕ МОДЕЛ МОЖЕ да се КОРИСТИ Свеж
климатизација клима уред далечински управувач за hitachi рм-8021y СИТЕ МОДЕЛ МОЖЕ да се КОРИСТИ

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

DEN 191.52
Нов M54-СТР 216PMAKA13FG lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет Свеж
Нов M54-СТР 216PMAKA13FG lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

DEN 518.40
VORED Висок квалитет DC 7.5 V 200mA Полначот Прекинувач за Напојување Адаптер ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug 5.5 x 2.1 мм за Свеж Со попуст
VORED Висок квалитет DC 7.5 V 200mA Полначот Прекинувач за Напојување Адаптер ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug 5.5 x 2.1 мм за

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Пониска температурата на работа ,

DEN 323.00 323.04