3d печатач јаглерод 10мм карбонски влакна род должина од 450 мм за јаглерод круг род aeromodelling stiffener авион робот 1pcs

3d печатач јаглерод 10мм карбонски влакна род должина од 450 мм за јаглерод круг род aeromodelling stiffener авион робот 1pcs

DEN 144.00

Свеж

Во магацинот


Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! може да се намали секоја должина !
Тип : Карбонски влакна род
Дијаметар : 10мм
Должина : 400mm , 410mm , 450mm , 460mm , 500mm , 510mm
Материјал : Јаглерод влакна
Пакет содржина : 1pcs 10мм род
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID

Големина: 400mm, 410mm, 450mm, 460mm, 500mm, 510mm
Тип На Објект: кертриџ грејач
Број На Модел На: 10мм
Бренд Име: линк cnc

Додатоци на производи

BIQU TFT35 V1.1 Smart Контролер Екранот 3.5 инчен Екран на Допир, Компатибилен Со МКС Генералот V1.4 Одбор за Контрола На 3d Свеж Со попуст
BIQU TFT35 V1.1 Smart Контролер Екранот 3.5 инчен Екран на Допир, Компатибилен Со МКС Генералот V1.4 Одбор за Контрола На 3d

1, 3.5 инчен колор екран на допир.2, ќе се Обезбеди континуирана надградба на софтвер, лесно да се надополни

DEN 1611.00 1770.24
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор Свеж
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

DEN 2256.00
Funssor Ultimaker 3D печатач Екструдер фан покрие алуминиум легура Фан заградата CNC Направени Свеж Со попуст
Funssor Ultimaker 3D печатач Екструдер фан покрие алуминиум легура Фан заградата CNC Направени

Работни Покаже : Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска Ако имате

DEN 1088.00 1144.80
5pcs 3D печатач DIY Reprap Kossel делта Rostock постава тензија пролет амортизацијата пролет Свеж Со попуст
5pcs 3D печатач DIY Reprap Kossel делта Rostock постава тензија пролет амортизацијата пролет

Вкупна Должина : е 36,5 mm Пролетниот дел : 25 мм Прстенот со дијаметар : 5 mm Материјал : јаглероден челик, поцр

DEN 76.00 81.12
Deek-Робот 1M 3D Печатач PTFE Цевка За 1.75 mm Филамент RepRap Rostock 3D Печатач Цевки Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Deek-Робот 1M 3D Печатач PTFE Цевка За 1.75 mm Филамент RepRap Rostock 3D Печатач Цевки Z07 Капка брод

Висока или ниска температура отпор.Животната средина и нема дрога загадување.Уникатен подмачкување и п

DEN 64.00 77.76
SWMAKER Borosilicate Стакло Кревет 170x170mm за Lulzbot мини 3D печатач делови Свеж Со попуст
SWMAKER Borosilicate Стакло Кревет 170x170mm за Lulzbot мини 3D печатач делови

Оваа borosilicate стакло кревет се користи на Lulz Bot Мини како главни структурни тело на загреана кревет собран

DEN 854.00 959.52
10pcs/многу GT2 Idler Времето Макара 16 Заби 20Tooth Дел Тркала Понесе 3мм Алуминиум 5mm Заб Опрема Ширина 6mm 10мм 3D Принтери Свеж Со попуст
10pcs/многу GT2 Idler Времето Макара 16 Заби 20Tooth Дел Тркала Понесе 3мм Алуминиум 5mm Заб Опрема Ширина 6mm 10мм 3D Принтери

Обрнете внимание на : имаме 8 типови на pulleys;1 16tooth ширина 6mm понесе 3мм2 16tooth ширина 6mm понесе 3мм без заби3 20to

DEN 427.00 527.52
hotend cr10 0.4 mm Млазницата комплет за creality cr-10 серија 3D печатач собрани греење блок температура грејач сензор на температура Свеж Со попуст
10set Бела Bowden Цевка Менгеме Сина Цевка Коњ Клип Фиксна 6mm За Ultimaker 3D Печатари, Делови за Чевли Спојка Collet Дел Додаток Свеж Со попуст
3d печатач делови OOZNEST ВОЛ CNC Плочи алуминиумска плоча 1set Свеж
3d печатач делови OOZNEST ВОЛ CNC Плочи алуминиумска плоча 1set

Тип : Алуминиумска плоча Материјал : алуминиумПакување содржина : 2 парчиња Y плочи1pcs Xплочапред1pcs Xплоча

DEN 3024.00
МКС TFT-WIFI V1.0 APP 3D печатење безжичен рутер ESP8266 WIFI модул далечински управувач за МКС TFT екран на допир со висока Свеж
4 парчиња 4010 Кулер Axial Фанови 24V 0.10 НА 40x40x10mm Ладење Фанови Рампи Reprap Pursa Mendel 3D печатач Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
4 парчиња 4010 Кулер Axial Фанови 24V 0.10 НА 40x40x10mm Ладење Фанови Рампи Reprap Pursa Mendel 3D печатач Бесплатен Превозот

Кулер Axial Фан 24 V 40x40x10mmМал вентилатор, за монтажа на екструдер за пример.Димензии : 40x40x10mmНапон : 24 VAmperage : 0.1

DEN 380.00 422.40
10pcs 4010 Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Тивок DC 40m Кулер Radiato За Anet Свеж Со попуст
10pcs 4010 Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Тивок DC 40m Кулер Radiato За Anet

10pcs 4010 Вентилаторот за Ладење 12 V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Дел Тивок DC 40m Кулер Radiato 3 D Принтери

DEN 374.00 424.80
3D Печатач дел Оптички Endstop со 1M Фотоелектрически Светлина Контрола Оптички Граница Вклучите за 3D Печатач Одбор Свеж Со попуст
3sets Висока Температура глава за печатење - Титаниум алуминиумски V6 млазници+бакар топлина блок F/ Makerbot / Prusa / Титан Свеж Со попуст