2015 година Нови 10ММ Персоналните DIY Име Миленичиња Куче Cro Кожа Тока Јаки со Кристал Bling Писма&Шарм за Chihuahua Teacup

2015 година Нови 10ММ Персоналните DIY Име Миленичиња Куче Cro Кожа Тока Јаки со Кристал Bling Писма&Шарм за Chihuahua Teacup

DEN 156.00

Свеж

Во магацинот


2015 година Нови 10ММ Персоналните DIY Име Миленичиња Куче Cro Кожа Тока Јаки со Кристал Bling Писма&Шарм за Chihuahua Teacup
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
4 Боја за вас се избере : црвена,црна,сина,розова
Материјал : Кожа Cro
Оваа Bandana е прекрасен Моден додаток за вашето домашно милениче.
БЕСПЛАТНИ Кристал Име (До 5 Букви Или можете да изберете 6 Писмо без шарм) : буквите од А-Ш
БЕСПЛАТНИ Еден Шарм : f долниот/срце/круна/ѕвезда
(ве молиме погледнете го цвет слика)
Големина : XS Големина XS : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодлива Должина : 30cm Пакет Речеме : 1pc куче јака Сите на нашите производи се од големо .

Големина: XS
Тип: Кучиња
Функција: Персонализирани
Тип: Јаки
Јака Тип: Основни Јаки
Сезоната: Сите Сезони
Бренд Име: мис куќи
Материјал: кожа
Шема: Крокодил Шема
is_customized: Yes
Употреба: куче јака
Применливи Раса Куче: Универзална
Спецификација: XS
Јака Тип: Bling Куче Јаки

Додатоци на производи

Миленичиња Куче Ознака Љубов Срце Облик Име Картичка Анти Изгубени Куче ID Адреса на Име на Етикетата не ' Рѓосувачки Челик Свеж Со попуст
(1 дел)(I има датум со пет) Bling Прав СТП кожа материјал XS S M L Решетки шема Миленичиња куче јаки куче ѓердани Свеж Со попуст
(1 дел)(I има датум со пет) Bling Прав СТП кожа материјал XS S M L Решетки шема Миленичиња куче јаки куче ѓердани

(1 дел)(I има датум со пет) Bling Предизвика Прав од кожа материјал XS S M L Решетки шема Миленичиња куче јаки ку�

DEN 119.00 124.80
Плетенка Вистинска Кожа Куче Поводник K9 Одење Обука Води за германски Овчар 1.2 см ширина Свеж Со попуст
Плетенка Вистинска Кожа Куче Поводник K9 Одење Обука Води за германски Овчар 1.2 см ширина

Плетенка Вистинска Кожа Куче Поводник K9 Одење Обука Води за германски Овчар 1.2 см ширинаМатеријал : Кожа

DEN 528.00 599.52
Врвен Квалитет на Обичен Cowhide Вистинска Кожа Миленичиња Куче Јаки Тешки Длабоко Браун Големина XS S M L XL XXL Свеж Со попуст
Врвен Квалитет на Обичен Cowhide Вистинска Кожа Миленичиња Куче Јаки Тешки Длабоко Браун Големина XS S M L XL XXL

Тип : Обична Вистинска Кожа куче јака Материјал : Вистинска кожа,дебели,трајни Тешки тока и Г прстен Боја

DEN 302.00 335.52
[GIIWIN] Божиќ подароци куче Поводник јака милениче поводник се подигнат куче за Мали Кучиња Додатоци Солидна Боја Црна, Кафена Свеж Со попуст
година Прекрасно Милениче Производи Нов Дизајн Двоен Појас Вистински Кравја Кожа Големи Куче Темперамент за Pitbull Обука Свеж Со попуст
Висок Квалитет 120cm Долго Мода Тексас & Најлон Јаже Куче Поводник Црна/Црвена/Blue Jean Кученце Куче Јака+Подигнат+Поводник Свеж Со попуст
Миленичиња Куче Подигнат Leashes Кутре Јака за Мало Куче Подигнат Медиум Куче Производи Прилагодливи Сите Големини Милениче Свеж Со попуст
Вистинската Љубов Рефлексивни Куче Поводник Отворено Обука Куче Поводник Мека Воздух Мрежа Поместена Бренд Куче Одење Води 1.5/2/2.5 Свеж Со попуст
MUTTCO промет на мало со лекови свеж стил јака ЗЕЛЕНИ ПЛАНИНСКИ печати куче јака 5 големини Свеж Со попуст
MUTTCO промет на мало со лекови свеж стил јака ЗЕЛЕНИ ПЛАНИНСКИ печати куче јака 5 големини

MUTTCO промет на мало со лекови свеж стил јака ЗЕЛЕНИ ПЛАНИНСКИ печати куче јака 5 големини Опис Прилагодли

DEN 346.00 427.20
Домашно милениче Производи Нов Дизајн Вистински Крава мека Кожа Мода Bling Кристал Куче Темперамент за Мали Кучиња Chihuahua Свеж Со попуст
Куче Јака Фабрика Цена! Прилагодливи Цвет Води Вратот Рака Пет Мали Куче, Мачка СТП Кожа Јака Тока XS S M L Свеж Со попуст
Куче Јака Фабрика Цена! Прилагодливи Цвет Води Вратот Рака Пет Мали Куче, Мачка СТП Кожа Јака Тока XS S M L

100% Сосема Нов и висок квалитетПрилагодливи куче јака носи погодност.Направи вашето куче повеќе атракти

DEN 49.00 70.56
Висок Квалитет на Глобалната Бебе Бренд Змија Кожа Кучиња Миленици Силна Води и Поводник Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Глобалната Бебе Бренд Змија Кожа Кучиња Миленици Силна Води и Поводник

Тип : Пет ПоводникИме : Змија Кожа / Едноставен Стил на Кучиња Миленици Води и Поводник Големина на : S1.5*12

DEN 124.00 124.32
1Set Жан Вест Тип на Куче Подигнат Кутре Пет Градите Рака Harnesses за Мали Кучиња Јака & Поводник Јаже Појас Теди Резерви 3 Свеж Со попуст
Домашно милениче Материјали LED домашно Милениче Мачка Куче LED Поводник Ноќ Безбедност Сјај Поводник Трепка Осветлување До Свеж Со попуст
2018 Нови Миленичиња Куче Поводник Автоматско Стигнале Јака Куче Доведе 3M 4M 20 КГ поводник за Мали Големи Куче Подигнат Dele Свеж Со попуст
TAILUP Миленичиња Куче Поводник Со Ѕвона Кожа Рачка Анти-залак Метал Куче Влечење Јаже 1.2 m Води За Кученце и Средни Кучиња Свеж Со попуст