Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220V 12W 18W 24W 36W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен за Инсталација

Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220V 12W 18W 24W 36W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен

30 %

DEN 192.00

DEN 273.60

Свеж

Во магацинот


Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220 V 12 W 18 W 24 W 36 W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен за Инсталација Описи : Моќност : 12 W 18 W 24 W 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : SMD2835 Влезен Напон : AC170-250 V Боја Redering Индекс : >85 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 160 Агол Апликации : Дома осветлување за foyer,спална соба,ресторан,спална соба,хотелот и така натаму. Пакување содржи : 1 * Таванот Светилка ПРЕДВОДЕНИ од Модулот

Wattage: 12W, 18W, 24W, 36W
Тип На Објект: таванот светла
Стил: Модерна
Употреба: Дневно осветлување
Гаранција: -
Напон: 220V
сертификација: CE,RoHS,CCC
Број на извори на светлина: > 20
Примена: Foyer
Тело Материјал: Алуминиум
Број На Модел На: LED Таванот светлина Модул Извор
Техника: обложено
Извор На Енергија: AC
Осветлување Област: 10-15square метри
База Тип: Оптоварување
Тип На Прекинувач: Никој
Е dimmable: No
Извор На Светлина: заштеда на енергија
Материјал: Алуминиум
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Карактеристики: LED Светло го Замени Таванот Светилка
Бренд Име: Hunta
Заврши: Никој
Е Светилки Вклучени: No

Додатоци на производи

LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
DHL Бесплатен превозот 20pcs/многу Ултра тенок дизајн 25W AC85-265V LED таванот вдлабнати мрежа вградна светилка / тенок плоштадот Свеж Со попуст
NANS LED Кристал Лустерот Светлина за Aisle Тремот Ходникот Скалите Кристал Прстен јадење светлина, LED Сијалица Гаранција Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

започнетекрајотИме на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED

DEN 108.00 120.00
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
гроздобер Таванот Светла за живеење спалната соба foyer модерна таванот светилка индустриски црно бела lamparas де techo тела Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Dimmable 9W/12W КОЧАН LED Таванот Светлина Површината Монтирани Кујна Бања Светилка КОЧАН LED Одредување Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27 Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27

GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E

DEN 1067.00 1641.60
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : W950*500*H1200mm Brightenss Dimmable 46 W Топло или Ладно бела 60 WW1300*760*H1200mm Brightenss Di

DEN 7128.00 9504.00
Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување Свеж Со попуст
Ресторан LED светилки едноставен модерен Нордиските уметност правоаголна креативни лента за статистика Лустерот слободни Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе

DEN 131.00 177.12