5pair Нови Жените Памучни Чорапи Симпатична Цртан филм Дизајн Чорапи Дише Пот-слободен Чорапи за Жените и Девојка Маче/Puppies/Був Чорапи

5pair Нови Жените Памучни Чорапи Симпатична Цртан филм Дизајн Чорапи Дише Пот-слободен Чорапи за Жените и Девојка Маче/Puppies/Був

20 %

DEN 460.00

DEN 574.56

Свеж

Во магацинот

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога
да не примите вашата точка на време.тоа е многу важно за нас, ви благодарам многу!
Среќен Шопинг Онлајн
. Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод.
4 : Кога ќе цел предмети, ве молиме оставете го целосното име на примачот, детални адреса , вклучуваат улица број и куќен број.Обично во јужна Америка
превозот време ќе биде неколку дена подолго од погоре. ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Материјал : 85%Памук + 15%Spandex Големина : 33 - 39 ( нога должина : 20-25 cm ) Пакет : индивидуални пакет по пар 5pairs/многу (ќе испрати 5 различни бои ) Точка : WS029 Предмет : WS030 Предмет : WS031 Предмет : WS032 Предмет : WS033
Лесно Шопинг
pls употреба на шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект,кликнете
"View Мојата Продавница" или "View My Врвот Продажба на Производи"
на горниот десен агол на страницата, тогаш
Додади во Кошничка - Продолжете со Купување - Прикажување на Шопинг Кошничка
- Ги Проверите Сите Ставки - Купи Сега
Плаќање
1. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот
1. Ве молиме да ни даде
позитивни повратни информации. Ако сте задоволни со производи, среќни со договорот.
Ве Молиме Љубезно Забелешка!!!
1 : Можеби понекогаш транспорт брзина бавно, ако е датум на испорака ќе заврши и пакет уште не е пристигнат , ве молиме да ни даде порака , ние може да се прошири за заштита на денот. Цел нормално ќе биде предаден во рок од 72 часа по уплатата.
Врати/Размена
1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,како што е губење на време
во царина или други евентуалното одлагање.
3 : Бидете сигурни дека вашето тело мерење навистина натпревари на нашата детали големина, на пример : половината , колковите. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви ги даде право советот. Уплатата треба да се изврши во рок од 7days на поставување на својата цел. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,
инаку,ние ќе брод вашата точка база на вашиот Зачувам адреса,па направи
сигурни дека тоа е точно.
Повратни информации
1.
2 : Ако пакетот не пристигне во рок од 60 дена (Бразил е во рок од 90 дена),а вие не сакате да чекате повеќе, ние и ветуваме ние ќе им даде целосна наплата. Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 дена,и
ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето
и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. Начин На Плаќање : Зачувам; Paypal; Т/T;Western Union.Ако не добиете предмети во рамките на
30days. Ова е многу важно. Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна
откако ќе прими пакет, И контакт со неисправни предмети количина
и јасна слика.

Тип На Објект: Sock
Пол: Жените
Дебелина: Стандард
Sock Тип: Повик
Материјал: Spandex,Памук
Број На Модел На: WS029-5pair
Објектот Должина: 20 cm
Шаблон Тип: Цртан филм
боја: мешана боја
Материјал: 85%Памук + 15%Spandex
Пакет: индивидуални пакет по пар
Боја Стил: Контраст Боја

Додатоци на производи

Капка Брод Мода Уметност Памук Екипажот Печатени Чорапи Сликарство Шема Жени Мажи Harajuku Дизајн Сокс Calcetine Van Gogh Новина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 60pcs=30 пара/многу Женска бамбус влакна најлон Чорапи свила за 10g/пар екстра дебелина голема големина за Свеж Со попуст
3Pair Жените Чипка Чорапи Бренд за Квалитет Sock Влечки Женски Плитки Устата Чорапи Лето Тенка Глуждот Брод Чорапи Влечки Calcetines Свеж Со попуст
Жешка Точка Моден Дизајн Жени Мажи Памук Животинско Чорапи Симпатична Лошо Куче Husky 3D Испечатени Глуждот Чорапи За Подарок Свеж Со попуст
(3pcs/многу)ЖЕШКА, секси долна облека Тенок 15 Denier Хулахопки Т-crotch Pantyhose Црна Голи Свеж Со попуст
(3pcs/многу)ЖЕШКА, секси долна облека Тенок 15 Denier Хулахопки Т-crotch Pantyhose Црна Голи

start1729272110410556end1729272110410556Бесплатен превозот!Испорака : Слободен Испорака на сите округот од Кина Пост Возд

DEN 258.00 469.44
Жените големи димензии хулахопки 80D 100kgs MM Најлон бренд pantyhose двојно crotch додаде дама солидна hoisery облека legging Свеж Со попуст
Жените големи димензии хулахопки 80D 100kgs MM Најлон бренд pantyhose двојно crotch додаде дама солидна hoisery облека legging

Внимание : Сите наши облека следи Азија големина која е можеби малку помали Ве молиме погледнете го исчи

DEN 607.00 1290.72
Моден 11 Стилови Топла Продажба Секси Жени 2017 Чипка Core Жица Жакард Тенка Црна Свила Чорапи и Дебели хулахопки Свеж Со попуст