Оригиналниот TIbhar AURUS мозолчиња во тенис на маса гума табела тениски рекет рекети спорт брз напад јамка

Оригиналниот TIbhar AURUS мозолчиња во тенис на маса гума табела тениски рекет рекети спорт брз напад јамка

33 %

DEN 1614.00

DEN 2409.60

Свеж

Во магацинот


детали за производот
Оригиналниот TIbhar AURUS мозолчиња во тенис на маса гума табела тениски рекет рекети спорт брз напад јамка
мозолчиња во
Сунѓерот : 1.7 мм, 1.9 мм, 2.1 mm
Брзина 109, контрола 90, 110 спин
брз напад со јамка
Направена во Германија и во оригиналното пакување
TIBHAR нова генерација на неоргански лепило површината Aurus, собрани со Германија гумени капак задебелување на процесот и технологија за зголемување на триење и цврстина, да се реши сет од кревка, недостатоците на виртуелна игра!!!!!!!!!!! Користење на OPTRA (Оптимизиран на Траекторијата на балистички оптимизација), Aurus силна ротација за да се комбинира супериорни јамка крива, нека отскокнување намалување акција имаат посилен погон моќ. SPI (Брзина Ефект Внатре) технологија, направи Ефект по површината или вграден-во со лепак се справи со тенок малку affectations замав или триење очигледно ќе се почувствува моќта во силна ротација комбинација на Брзина. Aurus честички кристално јасно, во прилог на визуелниот смисла да додадете поени; исто Така направи истрајност и животот надвор од нејзините бренд со генерација од лепило и во Германија.

Контрола Средства: Хоризонтална Контрола
Број На Модел На: AURUS
дното: Чиста Дрво
Големина: 160*152mm
Baseboard Слој Број: 5
Гума: Мозолчиња Во
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)

Додатоци на производи

DHS Оригинални Umpire Алатки за Полнење Торба Поставен за Официјален Пинг-Понг Играта Пинг-Понг Accesorries Tenis Де Меса Свеж
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС Свеж Со попуст
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST ГумаСобрани ! само еден црвено

DEN 1488.00 1729.44
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото Свеж
Palio ИСЕЦКА-НЕ.1 Одбранбени Долго Shakehand FL тенис на маса pingpong сечилото

ДОЛАРИ, 15.42 Palio ИСЕЦКА БР.1 Одбранбени Тенис На Маса СечилотоОпремени се игра : се Исецка / ОдбранаБрзина

DEN 1391.52
Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ Супер Големи Pips Не ITTF )долго Мозолчиња Надвор Тенис на Маса Каучук (гума без Сунѓерот) Свеж Со попуст
Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ Супер Големи Pips Не ITTF )долго Мозолчиња Надвор Тенис на Маса Каучук (гума без Сунѓерот)

Свет MO ВАНГ III ( ВОЛ, Супер Голема Pips, Не ITTF )долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротOX, Гума само, Без сунѓ

DEN 622.00 748.80
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж
61second Лилјак Покрие 8021 Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак

DEN 342.72
DHS МОЌ Г-7 PG7 СТР.7 СТР 7 Долго Shakehand-FL со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 2015 Фабрика за Директна Продажба Свеж Со попуст
DHS МОЌ Г-7 PG7 СТР.7 СТР 7 Долго Shakehand-FL со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 2015 Фабрика за Директна Продажба

DHS МОЌ.Г7 Тенис на Маса Ножот Со НЕО TG2 и НЕО Hurricane3 Со Сунѓер за РекетСобрани ! Две rubbers веќе биле залепени в

DEN 2387.00 2875.20
DHS Моќ-15 G (PG15, со Оригинална Кутија) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса Свеж
DHS Моќ-15 G (PG15, со Оригинална Кутија) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса

DHS PG15 (МоќG 15) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса 5 Ply Абонос нудат супер моќ и д

DEN 1391.04
Palio службен C-2 тенис на маса сечилото високо еластична добро во брзина и контрола табела тениски рекет игра пинг-понг играта Свеж Со попуст
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Palio CK531 A Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерВо почетокот на 60тите, Кинески шокиран на тенис на маса св

DEN 792.48
Joola ИЗРАЗАТ X-Plode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот Пинг-Понг Гума Свеж
Joola ИЗРАЗАТ X-Plode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот Пинг-Понг Гума

Joola ИЗРАЗАТ XPlode Чувствителни (Спин & Контрола) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Со Сунѓерот ПингПонг Гума На

DEN 1812.00
Меч 2000F назад-оф pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер Свеж Со попуст
Меч 2000F назад-оф pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер

ДОЛАРИ, 15.42 Меч 2000 F назадоф PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерСпецијално Издание За Канада Националниот Т

DEN 408.00 474.72
2x Реактор Corbor Јамка + Напад Pips-во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
2x Реактор Corbor Јамка + Напад Pips-во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер

ДОЛАРИ 9.75 2x Реактор Corbor Јамка + Напад Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерБрзина : 10Контрола : 10Спин : 11Тип : Ј

DEN 427.00 507.84
Меч SCYLLA долго pips-out тенис на маса pingpong врвот лист гума без сунѓерот Свеж Со попуст
Меч SCYLLA долго pips-out тенис на маса pingpong врвот лист гума без сунѓерот

ДОЛАРИ, 15.42 Меч SCYLLA Долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротОпремени се игра : Ко

DEN 407.00 472.80
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки Свеж
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки

10x DHS D40+ 3Ѕвезда 3 Ѕвезда 3 Star Бела Тенис на Маса за Пинг Понг ТопкиЖИЦА, а потоа ФОКУСОТ, и ПРЕЦИЗНИЌЕЛИЈАС

DEN 591.36
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

Свет 888 Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерОпремени Се Игра : Брз НападБрзина : 12Спин : 8Контрола : 8Сун

DEN 462.00 537.60