VR - Прилагодлив Cam Опрема Легура на Мерењето Опрема ЗА ХОНДА SOHC D15/D16 Д-СЕРИЈА МОТОР CAM МАКАРА PULLYS БРЗИНИ 1PCS VR6542

VR - Прилагодлив Cam Опрема Легура на Мерењето Опрема ЗА ХОНДА SOHC D15/D16 Д-СЕРИЈА МОТОР CAM МАКАРА PULLYS БРЗИНИ 1PCS VR6542

DEN 718.56

Свеж

Во магацинот


start Isv Module Wrap10041
end Isv Module Wrap10041
VR ТРКИ - Прилагодливи Cam Опрема Легура на Мерењето Опрема ЗА ХОНДА SOHC D15/D16 Д-СЕРИЈА МОТОР CAM МАКАРА PULLYS
БРЗИНИ ЦРВЕНО / СИНО / ЦРНА 1 PCS VR6542
НАСЛОВ
1pcs CAM БРЗИНИ
ПРИМЕНА
за 88-91 Хонда Граѓанско/CRX D15/D16
за 92-95 Хонда Граѓанско со D15/D16 SOHC Мотор
за 96-00 Хонда Граѓанско со D16 SOHC Мотор
за 93-97 Хонда Del Sol D15/D16 SOHC Мотор
ГОЛЕМИНА Направени со 6061-T6 Палка Алуминиумски Материјал
ПАКЕТ :
1 x Cam Опрема
ДОАЃААТ СО ЦРНА ПАКЕТ.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува.

Бренд Име: LZNE
Година: Универзална
Име На Модел: D серија
Зафатнина: 1
Нема. на Цилиндри: 4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
Објектот Должина: 1inch
Објектот Ширина: 1inch
Објектот Висина: 1inch
Објектот Тежина: 1kg
Објектот Дијаметар: 1inch
Материјал Тип: алуминиум легура
Специјални Функции: 1
Тип На Објект: Чудак Механизам
боја: Црвена,Сина,Црна
Точка име : Кам Опрема
Функција: моторот
is_customized: yes
ПОВРШИНА: ANODIZE
Првиот Клучен Збор : Кам Опрема
ВТОРИОТ КЛУЧЕН ЗБОР: d16
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР: D15 D16 CAM ОПРЕМА
ОДГОВАРА ЗА: D
Дел Бр.: 6542

Додатоци на производи

SYM QUADRIDER GAMAX 600 МОТОРОТ, СОПИРАЧКИ, ЕДЕН НАЧИН СПОЈКИ ИМАЈЌИ 22630-REA-000 Свеж
SYM QUADRIDER GAMAX 600 МОТОРОТ, СОПИРАЧКИ, ЕДЕН НАЧИН СПОЈКИ ИМАЈЌИ 22630-REA-000

SYM QUADRIDER GAMAX 600 МОТОРОТ, СОПИРАЧКИ, ЕДЕН НАЧИН СПОЈКИ ИМАЈЌИ 22630REA000 22630REA001Ве молиме да ми кажете производ м

DEN 3120.00
WLRING ПРОДАВНИЦА - Алуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 -6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR-SL776-06-14 Свеж Со попуст
WLRING ПРОДАВНИЦА - Алуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 -6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR-SL776-06-14

WLR ПРОДАВНИЦААлуминиум banjo адаптер Гром AN6 НА 6 6 некој да 14.5 мм кочница фитинг Црна WLR SL7760614Произведени со

DEN 241.00 267.84
ЗА VOLVO ОЕМ 02-09 S60 VVT Variable Valve Timing-Електромагнетниот 36002145 36002685 8670421 Свеж Со попуст
ЗА VOLVO ОЕМ 02-09 S60 VVT Variable Valve Timing-Електромагнетниот 36002145 36002685 8670421

Одговара на следните модели : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија

DEN 554.00 815.52
WLRING ПРОДАВНИЦА - Универзална Black & Сребрена се чуствува доста збунета Универзална Алуминиум Масло Фати Резервоарот Може Свеж Со попуст
LZONE - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Алуминиум Еден Гориво Пумпа Заградата/Гориво Филтер Заградата 60 MM ЗА 044 ЗАГРАДАТА За Хонда Граѓански Свеж Со попуст
Пакет на 6pcs-1.5 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 43-49mm Свеж
Пакет на 6pcs-1.5 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 43-49mm

Пакет на 6pcs1.5" Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 4349mmТип : Т СтегачБендот материја

DEN 752.64
6AN AN6 НА 6 Женски Вртливата да Машки 3/8 NPT Директно Алуминиум Адаптер за Монтирање AD16006 Свеж
6AN AN6 НА 6 Женски Вртливата да Машки 3/8 NPT Директно Алуминиум Адаптер за Монтирање AD16006

6 AN6 НА 6 Женски Вртливата да Машки 3 / 8" NPT Директно Алуминиум Адаптер за МонтирањеПроизведени со користењ

DEN 264.00
T4 Турбо Колектор Влезот Заварување Страната 11mm дебели Лесна Челик ЕП-CGQ23H Свеж
T4 Турбо Колектор Влезот Заварување Страната 11mm дебели Лесна Челик ЕП-CGQ23H

EPMAN T4 Турбо Колектор Влезот Заварување Страната 11mm дебели Лесна Челик ЕПCGQ23 HАпликации : * Универзална Од

DEN 269.28
6AN AN6 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ ФИТИНГ-АПАРАТ TK-JCAN6 Свеж
6AN AN6 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ ФИТИНГ-АПАРАТ TK-JCAN6

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Стожерот 6 AN AN6 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУ

DEN 478.56
Пакување од 2 парчиња-2 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 54-62mm Свеж
Пакување од 2 парчиња-2 Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 54-62mm

Пакување од 2 парчиња2" Т ГРОМ СТЕГИ Турбо Цевка Цевка Спојка Нерѓосувачки Челик 5462mmТип : Т СтегачБендот

DEN 219.84
Висок Квалитет на Дизел Мотор Заптивка Ремонт Комплет за Поправка Поправка Поставите 2417010022 800717 ОЕМ 2 417 010 022 Свеж
YAOPEI MD184894 НОВИ ОЕМ Времето Појас Вратило Затегнувачки За Мицубиши V6 Свеж Со попуст
YAOPEI MD184894 НОВИ ОЕМ Времето Појас Вратило Затегнувачки За Мицубиши V6

Детали За ПроизводотMD184894 НОВИ ОЕМ Времето Појас Вратило Затегнувачки За Мицубиши V6

DEN 984.00 1199.52
LZONE ТРКИ - Алуминиум менгеме на назад Вилица Заштитни Влошки за Фитинзи - Со Магнетна Назад JR-SLV0304-01 Свеж Со попуст
LZONE ТРКИ - Алуминиум менгеме на назад Вилица Заштитни Влошки за Фитинзи - Со Магнетна Назад JR-SLV0304-01

LZONE ТРКИАлуминиум менгеме на назад Вилица Заштитни Влошки за Фитинзи Со Магнетна Назад JRSLV030401 Дел Број

DEN 336.00 354.24
10PCS/МНОГУ AN6 -M14*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN6-01M1415 Свеж
10PCS/МНОГУ AN6 -M14*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN6-01M1415

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 10 PCS / МНОГУ AN6 M14*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг

DEN 432.48
10PCS/МНОГУ AN8 - М16.*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN8-01M1615 Свеж
10PCS/МНОГУ AN8 - М16.*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитинг Адаптер AN8-01M1615

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN 10 PCS / МНОГУ AN8 М16.*1.5 Директно Машки Масло Кулер мазут Црево Фитин

DEN 528.48
AN10 НА 10AN да 3/8 NPT 90 степени МАШКИ АЛУМИНИУМСКО ФИТИНГ АДАПТЕР AD12011 сина Свеж
AN10 НА 10AN да 3/8 NPT 90 степени МАШКИ АЛУМИНИУМСКО ФИТИНГ АДАПТЕР AD12011 сина

AN10 НА 10 AN да 3 / 8" NPT 90 степени МАШКИ АЛУМИНИУМСКО ФИТИНГ АДАПТЕР AD12011 синаПроизведени со користење алумин

DEN 383.52
НОВИ Инјектор за Гориво (4) ЗА ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Mk3 CADDY 9K9A 6H 6K1 6K2 1.0 1.4 L L L4 0280155731 030906031E 1991-2010 Свеж
НОВИ Инјектор за Гориво (4) ЗА ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Mk3 CADDY 9K9A 6H 6K1 6K2 1.0 1.4 L L L4 0280155731 030906031E 1991-2010

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

DEN 960.00
5Pcs Оригиналните ОЕМ ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Делови Покрие Заклучување Ослободување Лост Рачка на Моторот се Повлече Кука Вистински Свеж Со попуст
Слободен Испорака на Гориво Железнички Висок Притисок Сензор За Ssangyong Kyron 2.0 Xdi За Jaguar X-TYPE 2.0 2.2 TDCI 55PP03-02 Свеж Со попуст
Слободен Испорака на Гориво Железнички Висок Притисок Сензор За Ssangyong Kyron 2.0 Xdi За Jaguar X-TYPE 2.0 2.2 TDCI 55PP03-02

Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.0 TDCi 1998ccm 130 HP 96 KW (Дизел) 20

DEN 637.00 1274.88
10pcs /set 45 Степен Високи Перформанси AN10 Црево Крајот Фитинг Алуминиум Масло кулер црево фитинг AN10-45A Свеж
10pcs /set 45 Степен Високи Перформанси AN10 Црево Крајот Фитинг Алуминиум Масло кулер црево фитинг AN10-45A

Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY 10pcs / set 45 Степен Високи Перформанси AN10 Црево Крајот Фитинг Алум

DEN 1536.48