Флексибилни Вратило Спојка 5x8x25mm 5x5x25mm Спојка За CNC Stepper Моторни 3D Печатач Делови Алуминиум Легура Спојки Дел

Флексибилни Вратило Спојка 5x8x25mm 5x5x25mm Спојка За CNC Stepper Моторни 3D Печатач Делови Алуминиум Легура Спојки Дел

-1 %

DEN 44.64

Свеж

Во магацинот
Големина: 4x5, 5x5, 5x6, 5x6.35, 5x8, 4x6, 6x6.35, 5x10, 6x8, 6x10, 8x8, 6x6, 10x10
Тип На Објект: Флексибилни Вратило Спојка
Бренд Име: BIQU
Број На Модел На: Флексибилни Вратило Спојка
Име на производ: флексибилни цевки
Материјал: Алуминиум Легура
Должина: 25mm

Додатоци на производи

3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување Свеж Со попуст
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување

Механички Endstop комплет за Rep Rap 3 D Принтери или CNC машини, тоа е поддржано од страна на Rep Rap електроника, РА

DEN 16.80
214*214 213*200 300*200 300*300*3мм Калено стакло heatbed Borosilicate Стаклена Плоча За RepRap CR10 3d печатач делови жаришта Свеж Со попуст
214*214 213*200 300*200 300*300*3мм Калено стакло heatbed Borosilicate Стаклена Плоча За RepRap CR10 3d печатач делови жаришта

Име на производ; висок квалитет на 3 D печатач зајакнато стакло плочаПроизвод материјал; висок квалитет

DEN 959.52
4 парчиња 4010 Кулер Axial Фанови 24V 0.10 НА 40x40x10mm Ладење Фанови Рампи Reprap Pursa Mendel 3D печатач Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
4 парчиња 4010 Кулер Axial Фанови 24V 0.10 НА 40x40x10mm Ладење Фанови Рампи Reprap Pursa Mendel 3D печатач Бесплатен Превозот

Кулер Axial Фан 24 V 40x40x10mmМал вентилатор, за монтажа на екструдер за пример.Димензии : 40x40x10mmНапон : 24 VAmperage : 0.1

DEN 380.00 422.40
10set Бела Bowden Цевка Менгеме Сина Цевка Коњ Клип Фиксна 6mm За Ultimaker 3D Печатари, Делови за Чевли Спојка Collet Дел Додаток Свеж Со попуст
10pcs/многу GT2 Idler Времето Макара 16 Заби 20Tooth Дел Тркала Понесе 3мм Алуминиум 5mm Заб Опрема Ширина 6mm 10мм 3D Принтери Свеж Со попуст
3d печатач делови OOZNEST ВОЛ CNC Плочи алуминиумска плоча 1set Свеж
3d печатач делови OOZNEST ВОЛ CNC Плочи алуминиумска плоча 1set

Тип : Алуминиумска плоча Материјал : алуминиумПакување содржина : 2 парчиња Y плочи1pcs Xплочапред1pcs Xплоча

DEN 3024.00
BIQU TFT35 V1.1 Smart Контролер Екранот 3.5 инчен Екран на Допир, Компатибилен Со МКС Генералот V1.4 Одбор за Контрола На 3d Свеж Со попуст
BIQU TFT35 V1.1 Smart Контролер Екранот 3.5 инчен Екран на Допир, Компатибилен Со МКС Генералот V1.4 Одбор за Контрола На 3d

1, 3.5 инчен колор екран на допир.2, ќе се Обезбеди континуирана надградба на софтвер, лесно да се надополни

DEN 1611.00 1770.24
Греење Кревет Блок Изолација Памук Дебелина 3мм За Heatbed 200*200/214*214/220*220/200*300мм За Reprap Ultimaker Makerbot Свеж Со попуст
Греење Кревет Блок Изолација Памук Дебелина 3мм За Heatbed 200*200/214*214/220*220/200*300мм За Reprap Ultimaker Makerbot

Име На Производ : Греење Кревет Блок Изолација ПамукДебелина : 3ммГолемина : 140*140 / 200*200 / 214*214 / 220*220 / 200*250 / 20

DEN 83.00 86.88
5pcs/многу MK7 MK8 Опрема Екструдер Фидер Возачот Макара 40 Заби 50 38 заб 3D Печатач Делови Тркала Понесе 5mm Нерѓосувачки Свеж Со попуст
10pcs 4010 Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Тивок DC 40m Кулер Radiato За Anet Свеж Со попуст
10pcs 4010 Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Тивок DC 40m Кулер Radiato За Anet

10pcs 4010 Вентилаторот за Ладење 12 V 2 Pin со Dupont Жица Brushless 40*40*10 Кул Фанови Дел Тивок DC 40m Кулер Radiato 3 D Принтери

DEN 374.00 424.80
12V40W 12V30W Патрон Грејачи 1M За Екструдер 3D Принтери Делови 12V 24V 40W Топлинска Цевка Керамички Истиснување Топлина Дел Свеж Со попуст
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор Свеж
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

DEN 2256.00
МКС TFT-WIFI V1.0 APP 3D печатење безжичен рутер ESP8266 WIFI модул далечински управувач за МКС TFT екран на допир со висока Свеж
1PCS 200MM X * 210MM Сина Сликари Лента/3D Печатач Топлина Лента Отпорна на Висока Температура Polyimide селотејп ,MakerBot Свеж
Funssor Ultimaker 3D печатач Екструдер фан покрие алуминиум легура Фан заградата CNC Направени Свеж Со попуст
Funssor Ultimaker 3D печатач Екструдер фан покрие алуминиум легура Фан заградата CNC Направени

Работни Покаже : Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска Ако имате

DEN 1088.00 1144.80
10pcs 3D Печатач Цврст Полимер LM10UU Имајќи - 10мм вратило RJMP-01-10 R Цврсти Пластични Имајќи 10 mm ID Свеж Со попуст
10pcs 3D Печатач Цврст Полимер LM10UU Имајќи - 10мм вратило RJMP-01-10 R Цврсти Пластични Имајќи 10 mm ID

10pcs 3 D Печатач Цврст Полимер LM10 UU Имајќи 10мм вратило RJMP0110 R Цврсти Пластични Имајќи 10 mm IDВисок Квалитет с

DEN 623.00 750.24
6061 алуминиумска плоча алуминиум лист 214mmx214mm дебелина 3мм 3x214x214 алуминиум легура diy 1pcs Свеж Со попуст
6061 алуминиумска плоча алуминиум лист 214mmx214mm дебелина 3мм 3x214x214 алуминиум легура diy 1pcs

Тип : Алуминиумска плочаДебелина x ширина x должина : 3mmx214mmx214mm , 3mmx220mmx220mmx , 3mmx230mmx230mm , 4mmx230mmx230mm , 6mmx70mmx430mm , 10mmx

DEN 120.96
Funssor V6 M6 замена млазницата поставите 1.75/3.0 mm клуч месинг млазницата 0.2/0.25/0.3/0.4/0.5/0.6/ 0.8 /1mm Свеж Со попуст
Funssor V6 M6 замена млазницата поставите 1.75/3.0 mm клуч месинг млазницата 0.2/0.25/0.3/0.4/0.5/0.6/ 0.8 /1mm

Пакет содржи : 1.75 mm : 0.2, 0.25, 0.3, 0.4, 0.5,, 0.6, 0.8 и 1mm3.0 mm : 0.2, 0.25, 0.3, 0.4, 0.5,, 0.6, 0.8 и 1mm7mm single ended отворени клучНие сме во

DEN 729.00 767.52