Dslr фото Камера за видео камера Микрофон Аудио Рекордер Безжична dslr фото Микрофон за Надворешна Снимањето на Интервјуто за Видео Снимање DV Преносни

Dslr фото Камера за видео камера Микрофон Аудио Рекордер Безжична dslr фото Микрофон за Надворешна Снимањето на Интервјуто за

DEN 8064.00

Свеж

Во магацинот


Dslr фото Камера за видео камера Микрофон Аудио Рекордер Безжична dslr фото Микрофон за Надворешна Снимањето на Интервјуто за Видео Снимање DV Преносни
Пакет Листата :
1 Предавателот
1 Приемник
1 Lavalier Микрофон
1 Аудио Линија 3.5 mm
1 Заградата Планината
1 слушалка
1 Упатство
Технички Спецификации :
Примачот : bodypack
Осцилација на владата : PLL синтетизира
Фреквенција стабилност : ±0.005%
Фреквенција стабилност : UHF740~771 MHz
Фреквенција altemation : 32 MHz
Работат режим : упатство за адаптација
Примање начин : еден подесување
Осетливост : Отстапување 25 KHz, кога сте поврзани 7d Bu V, S/N>78d B
Max Отстапување : ±48 KHz
S/N : >94d B(1 KHz-А)
Т. Х. Г : Должи на превозот причина батерии не се вклучени.

Стил: Рачен Микрофон
Поставете Тип: Предавателот Поставува
Пакет: Yes
Поларните Обрасци: Cardioid
Број На Модел На: DV300
Трансдуцерот: Electret Микрофон
комуникација: Безжичната
Употреба: Компјутер Микрофон
Бренд Име: BAIKAL
Употреба: Фаза на изведба, dslr фото Камера , Компјутер Пеење, Туристички Водич
Приклучете: 3.5
Предавателот Микрофон: Lavalier
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Динамички Микрофон Кертриџ N508 Добар Квалитет Микрофон Core Замена Микрофон кертриџ За Безжични Звучници со Микрофон Систем Свеж Со попуст
Емитување Студио Микрофон Микрофон Бум Режа Суспензија Рака Планината Стојат Шок - поддршка 360-степен прилагодливи Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот СМ 57 Рачни Динамичен Вокал Жичен Микрофон За SM57 СМ 57LC Музички Инструмент Тапан Гитара Аудио Миксер Караоке Свеж Со попуст
СМ 58LC Жичен Вокал Караоке Микрофон Професионални Динамички Микрофон За SM58LC Студио Пее DJ Аудио Миксер Microfone Microfono Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5pcs/МНОГУ Интервју Микрофон ветробранското стакло Пена Покрие Видео Камера Кондензаторот Пушка Микрофон Свеж Со попуст
Ulanzi AriMic 6m Dual-Раководител Lavalier Lapel Микрофон Кондензаторот Микрофон за iPhone, Android & Windows паметен Телефон Свеж Со попуст
Ulanzi AriMic 6m Dual-Раководител Lavalier Lapel Микрофон Кондензаторот Микрофон за iPhone, Android & Windows паметен Телефон

Lavalier Clipза Omnidirectional Кондензаторот Микрофонот е дизајниран за вокален или видео користете и обезбедува ј

DEN 815.00 1164.00
BT-58A Професионален Рачен Микрофон Cardioid Вокал Динамичен Жичен Микрофон За БЕТА 58A Студио КТВ Миксер Караоке Систем Mikrofon Свеж Со попуст
CAENBOO д-р 05 Снимање Пенкало Шофершајбната Микрофон Правец Доказ Покрие Кожен Крзно ветробранското стакло Muff Микрофон За Свеж Со попуст