Бесплатен превозот LY8308 Жените Латекс Половината Тренер Cincher Underbust Корсет Тело Shaper Shapewear

Бесплатен превозот LY8308 Жените Латекс Половината Тренер Cincher Underbust Корсет Тело Shaper Shapewear

8 %

DEN 574.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


Бесплатен превозот од кина пост ,обично трае околу 15-30 дена да пристигне повеќето земји,ако ви треба добра побрзо plz изберете побрзо превозот како fedex,dhl,ups-от,тнт.
Точка име
плус големина корсет
големина
S-6 XL
Она вклучувајќи
Condtion
Нова без ознака
Пакување
1pc 1 polybag
materilas
90% полиестер 10% spandex висок квалитет водат материјали
продажба
Трговија на големо со попуст цена ,мало,пад на превозот, исто така, на располагање.
Прилагодено лого
Најголемиот дел цел да обезбеди сопствени логото и лебл
плаќање
Сите метод на плаќање
големина на табелата :
Quanzhou walson биле професионални производител на плус големина секси корсет S-8 XL, ноќта на вештерките костим,рокабили фустан, гроздобер облека, бурлеска корсет фустан, костим партија, супер марио костим,аниме костим,вечер фустан, деверуша фустан,венчаница, свадба ракавици ,onesie,Возрасни pajama од Кина.
Фабриката се наоѓа во Fujian Quanzhou со 800workers.
Се прави многу костим за многу сад,велика британија,ау бренд костим компании.
Детали фото :
1.Ако
сте се помеѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете.
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Материјал: Полиестер
Тип: Jumpsuits
Должина: Full Length
Стил: Моден
Одговара Тип: Слаби
Ткаенина Тип: Сатенски
Шаблон Тип: Цврста
Декорација: Никој
Број На Модел На: 079
Тип На Објект: Jumpsuits & Rompers
Пол: Жените

Додатоци на производи

Моден Чипка Перспектива Rhinestones Jumpsuit Секси Трепка Сјајна Роденден Костим го Прослават носат Свеж
Моден Чипка Перспектива Rhinestones Jumpsuit Секси Трепка Сјајна Роденден Костим го Прослават носат

Топ Продажба На Производи Опис На ПроизводотВе молиме да понудат на своите димензии : висина, тежина, гр

DEN 8592.00
Жените Cascading Износени V деколте Империја Половината Chiffon Партија Вечер Коктел бал Долги Панталони Широк Нога Jumpsuit Свеж Со попуст
2018 Секси Отвори Crotch Bodycon Долг Ракав Jumpsuits Мода Мрежа Види-Преку Црна Romper Слаби Двојно Патент Комбинезони Femme Свеж Со попуст
2018 Секси Отвори Crotch Bodycon Долг Ракав Jumpsuits Мода Мрежа Види-Преку Црна Romper Слаби Двојно Патент Комбинезони Femme

Тип : Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 КОМПЈУТЕР *Jumpsuits производ Индекс на Овој материјал, ви дава пријатно

DEN 659.00 715.68
Sedrinuo Секојдневен Две Парче Jumpsuit за Жените 2018 Мода Маскирани Drawring Стрингови Rompers Женска Jumpsuit Свеж Со попуст
Sedrinuo Секојдневен Две Парче Jumpsuit за Жените 2018 Мода Маскирани Drawring Стрингови Rompers Женска Jumpsuit

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА единица : cm Големина Биста Wasit Колковите Должина S 9096 6066 100106 43+103 М 94100 6470 104110 44+105 L 98104 6

DEN 1223.00 1439.04
Секси леотар Rompers женски костим Светол камен Кристал jumpsuit фаза носат Пенливи перформанси ноќен клуб покаже пејач танц Свеж Со попуст
2017 секси Jumpsuits rhinestones Облека Женски носии перформанси DJ ДС покаже Леотар Пејач Танц ноќен клуб фаза бар слим ѕвезда Свеж Со попуст
Нордиските Начин Ѕвезда Печати Унисекс Playsuit Женска Дама Romper Едно Парче Jumpsuit Hoody Руно Свеж Со попуст
Нордиските Начин Ѕвезда Печати Унисекс Playsuit Женска Дама Romper Едно Парче Jumpsuit Hoody Руно

1 UPSот или ТНТ бесплатен превозот, Бесплатен превозот мода унисекс jumpsuit2.ткаенини : 80% памук,20% полиестер,б

DEN 2700.00 3552.00
Голема Големина 3XL 4xl Жените Jumpsuits Црна Кратки Ракави Летниот Комбинезон Chiffon Едно Парче Панталони Lapel Домот Долги Свеж Со попуст
Нордиските Начин Унисекс Playsuit Канадски Знаме Jumpsuit Hoody Руно Playsuit Сите Во Едно Парче Свеж Со попуст
Нордиските Начин Унисекс Playsuit Канадски Знаме Jumpsuit Hoody Руно Playsuit Сите Во Едно Парче

1 UPSот или ТНТ бесплатен превозот, Бесплатен превозот мода унисекс jumpsuit2.ткаенини : 80% памук,20% полиестер,б

DEN 2700.00 3552.00
Аеробик Облека Губење на Тежината Одговараат на Слабеење Панталони Сауна Услуга Сауна Костум Жените Сауна Панталони Sportwear Свеж Со попуст