[IuBuFiGo] 1-1/2(38mm) Сатен Grosgrain Печатени Прилагодено Лого Лента, Како Сакате 300yard /многу

[IuBuFiGo] 1-1/2(38mm) Сатен Grosgrain Печатени Прилагодено Лого Лента, Како Сакате 300yard /многу

10 %

DEN 5858.00

DEN 6508.80

Свеж

Во магацинот


38mm (1-1/2") прилагодено Сатен лента $113 за 300 двор
само 300 двор,може да имаат сопствено ЛОГО/СТИЛ
Кориснички Лента за Производство на Време : 7 дена
Ширина : 1-1/2 " (38 mm) Стил : Сатен печати Количина : 300 двор по стил Пакување : 100 двор секој тркалаат Сертификација : Oeko-Tex Стојат 100 Материјал : 100% Полиестер
Проверете други прилагоди на големината и цената
$48 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $48 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $56for 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $56 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $98 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $98 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $102 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $102 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $113 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост $113 за 300 двор со бесплатен превозот од Кина пост
Ако треба други димензии,слободно прашајте за котација
како да се плати customzied лента :
1.купи тука директно и заврши плаќање
2.испрати фотографија до нас
3.започнете производство(потреба од 7 дена)
4.превозот надвор
Можете да изберете прилагодено боја од следниве боја шема
tart1

боја: сатенски печатени, grosgrain печатени
Тип На Производ: Панделки
Бренд Име: IubuFiGo
Техника: Печатени
Материјал: 100% Полиестер
Ткаенина Тип: Сатенски
Ширина: 1-1/2
Стил: Единствен Лик
Број На Модел На: XZD-customzied-38s
Шема: Полна Боја
Ширина: 1-1/2(38mm)
Стил: Боја на отпечатена
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes
боја: како боја шема

Додатоци на производи

YANRUO Сјајот Стаклени Монистра Шиење Кристал Овална 2 Дупки DIY за Облека Beadwork 2052TH Свеж Со попуст
YANRUO Сјајот Стаклени Монистра Шиење Кристал Овална 2 Дупки DIY за Облека Beadwork 2052TH

Кристално стакло AB да се Шие на Камења со 2 Дупки, Шиење на ОблекаМатеријал СтаклоShpae ОвалнаДупка 2 Дупки

DEN 443.00 540.00
DoreenBeads Terylene Ткаени Печатени Облека Ознаки Labels DIY Рачно Изработени,45.0 mm(1 6/8) x 10.0 mm( 3/8), 100 Компјутери Свеж Со попуст
DoreenBeads Terylene Ткаени Печатени Облека Ознаки Labels DIY Рачно Изработени,45.0 mm(1 6/8) x 10.0 mm( 3/8), 100 Компјутери

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Пр

DEN 83.00 117.60
свила мастило цвет стил Koshibo ткаенини За летен фустан лист завеси кукли стара шик Постелнина Текстилни Quilting маса крпа Свеж Со попуст
200pcs 13mm Мешани Цвет Дрво Копчиња Бебе Занаети Шиење Додатоци Botones Круг Дрвени Копчето Scrapbooking Свеж
200pcs 13mm Мешани Цвет Дрво Копчиња Бебе Занаети Шиење Додатоци Botones Круг Дрвени Копчето Scrapbooking

200pcs Мешани Дрво Цвет 2 Дупки Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 13mm(0.5 ") конверзија : 1 инч = 25.4 mm или

DEN 143.52
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека Свеж Со попуст
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека

Функција : Чипка Намали Applique .Големина : 32 X11cm .Количина : 10 Pieces.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други

DEN 518.00 545.76
Бренд висок квалитет 6mm/10мм/15mm/20mm/25мм/40mm зелен Сјај лента за свадба занает лак подарок декорација за Завиткување Riband Свеж Со попуст
1set 3~6mm Сребро Мобилен КОМПЈУТЕР Уметност Акрилик Diy Decal Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Автомобил Налепница Кеси Свеж Со попуст
10PCs микс Железо На Закрпи За Облека Multicolor Пеперутка Везови Печ Appliques Значка Налепници За Облека 34x30mm CP1585 Свеж
10PCs микс Железо На Закрпи За Облека Multicolor Пеперутка Везови Печ Appliques Значка Налепници За Облека 34x30mm CP1585

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б

DEN 81.12
(15yds/многу & ширина 1CM ) Бесплатен Превозот Висок Квалитет DIY Вода Растворлив во Венеција Везови Памук, Чипка Намали Бела Свеж Со попуст
ZERZEEMOOY ТОПЛО!!! НОВА трговија на големо 7/8 22mm Широк Црвено паметни куче Ткаени Жакард Лента куче синџир додатоци 10yards/многу Свеж Со попуст