Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала Диск

Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала

29 %

DEN 407.00

DEN 572.64

Свеж

Во магацинот


Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала Диск
Име на производ : супер флексибилни гума backer подлога
Големина : 4" (95mm), внатрешен дупка 11mm
Пакет : 1 Парче
Конекција : 5/8-11 или M14
Опис : Супер флексибилни гума backer подлога се наменети за поврзување полирање алатка и полирање влошки. тоа е тенка и супер флексибилни, повеќе погодна за полирање на рабовите. 4" . врската е 5/8-11. ние ги користиме врвен квалитет Кука и Јамка Само лепило. тоа ќе не кора off.
*Овој дијаграм дава големини за повикување само, без оглед на тоа каков е вистинската големина
Xiamen ZL Дијамант Technology Co., Ltd. е професионална дијамант алатка производителот. Нашите главни производи вклучуваат дијамант тревите, мелење тркала, полирање влошки, основни вежби, дијамант жица видов, итн. Нашите производи се користи за сечење, брусење полирање и дупчење на камен, керамика, очила и бетон.
Нашите производи се продаваат во Европа, Северна и Јужна Америка, Југо-Источна Азија, Блискиот Исток и др. Од своето основање, нашата компанија се фокусира на иновации на производите.
Од далеку, имаме 12 на пронајдок, патент, 15 на корисен модел патент, 17 на изглед патент, и 2 на ДСП патенти.
Компанијата ќе се држиме до претпријатието духот на " Квалитет, Ефикасност, Иновација и Интегритет ". Со нашите длабоки технички ресурси, било да се строги ISO систем за управување со квалитет, и квалификувани работници, ние ќе се обезбеди најдобра услуга и да создаде дополнителна вредност за нашите клиенти. Ние cordially добредојдовте на клиентите и дома и во странство да ни се придружат и да соработуваат со нас, што подобар живот и иднина заедно.

Ронки: 5 8 11, М14
Бренд Име: Z-ЛАВ
Број На Модел На: ZL-A0013-4
Тип: Абразивни Подлога
DIY Материјали: Облицовка
is_customized: Yes
Големина: 4 inch

Додатоци на производи

Combiubiu 7pcs 22/25/32/35/44/50mm Метал ХСС Кружни пили Челик Сечилото Машини за Сечење Дискови +1 Прачка За Dremel Ротари Свеж
OOTDTY Јаглероден Челик 5 КОМПЈУТЕРИ Мини Остри 22mm Алатки Со Прачка Ротари Дијамант Сечење Дискови Дискови За Сечење Свеж Со попуст
40PCS/Set Електрична Мелница Делови на Хардвер Алатки Мелење DIY Полиран Сечење Полирање Гравирање Електрични Ротациони Алатка Свеж Со попуст
3 парчиња 3 5 7 Факултативна Собираат Волна Почувствува Полирање Тркала Полирање Восок Топка за Метал Пластика, Стакло, Дрво Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
75-200mm Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење на Тркалото на Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 4mm Внатрешна Дупка Свеж Со попуст
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство, Свеж
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство,

Ние ја проверите на рамност степен да се види дали тоа е до стандард.Купувачот ќе биде одговорен за такс

DEN 1416.00
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет Mandrel за Волна по

DEN 168.00 223.20
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање Свеж
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање

Големина : 4"(OD)*16(ID)mmЖица со Дијаметар : 0.02", 0.5 mmПримена : Погоден за метал полирање / derusting / deburring, главно

DEN 427.20
2.35 mm 3.0 mm месо тело Цилиндар/Конус/T-тип Волна Мелење Тркала Главата за Мувла Полирање Електрични Мини Мелница Ротари алат Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 230.00 230.40
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство Свеж Со попуст
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Quanlity Супер Тешко,Отпорност на Триење,Не капка згура Може да сораб

DEN 250.00 312.00