Убаво DC 100V 10A Voltmeter Ammeter Црвени LED Панел Amp Двојна Дигитални Volt Метар Мерач

Убаво DC 100V 10A Voltmeter Ammeter Црвени LED Панел Amp Двојна Дигитални Volt Метар Мерач

16 %

DEN 131.00

DEN 155.52

Свеж

Во магацинот

Работен напон : 4.5-30 V DC Забелешка : максимален влезен напон не може да надмине 30 V, во спротивно постои опасност од горење Работат на струјата : ≤20m A се Прикаже : 0.28 "LED, Монохроматски (црвено ) Мерен опсег : DC 0-100 V 0-10 A Минимална резолуција (V) : 0.1 V Refresh стапка : ≥100m S / време Мерка на точноста : 1% (± 1 цифра) Минимум резолуција (A) : 0.01 На температурата на работа : -15 до 70° c Работен притисок : 80 до 106 k Pa големина на : 48×29×21 mm Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува :
1 x 100 V 10 A DC Дигитални Voltmeter Ammeter

DIY Материјали: Електрични
Дисплеј Тип: Дигитални Само
Точноста Класа: Како што е прикажано
Температурата На Работа: Како што е прикажано
Димензии: 48x29x21 mm
Број На Модел На: 30363
Мерен Опсег: 0-100V
Бренд Име: Shanwen

Додатоци на производи

10PCS Дигитални Батеријата тестер Капацитет Тајна РК CellMeter 7 За LiPo Живот Li-ion NiMH Nicd Свеж
10PCS Дигитални Батеријата тестер Капацитет Тајна РК CellMeter 7 За LiPo Живот Li-ion NiMH Nicd

Дигитални Батеријата тестер Капацитет Тајна РК Cell Meter 7 За Li Po Живот Liion Ni MH NicdОпис : 100% сосема нов и висок

DEN 3199.68
10pcs/set NTC 10k 3950 Температура Temp Сензор Сонда Термометар Водоотпорен Свеж Со попуст
10pcs/set NTC 10k 3950 Температура Temp Сензор Сонда Термометар Водоотпорен

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 66.00 86.40
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата дигитален LED Тестер voltmeter 39710 Свеж Со попуст
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата дигитален LED Тестер voltmeter 39710

До 2015, новиот полнење лист Ексклузивно започне моќен Оловокиселина, литиум генерички!Интуитивен батери

DEN 226.00 269.28
LCD Дигитален Менгеме Multimeter OHM Amp Volt Метар AC/DC Струја Тестер на Отпорност Свеж Со попуст
LCD Дигитален Менгеме Multimeter OHM Amp Volt Метар AC/DC Струја Тестер на Отпорност

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Основни Функци

DEN 657.00 746.40
НОВИ батеријата тестер,BT860/BT1 универзална капацитетот на батеријата тестер,Инструментација моќ батеријата тајна Свеж Со попуст
Бренд BT-168D Нова Универзална Дигитален Дисплеј 1.5 V 9V Батерија Капацитет Тестер Алатка Дигитален LED Батеријата Тајна Свеж Со попуст
Службен PEAKMETER PM6860 серија Штекер Тестер 110v/220V со GFCI RCD тест Автоматско електрична енергија дијагностички тестер Свеж Со попуст
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата LED Тестер w/ voltmeter L057 нова жешка Свеж Со попуст
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата LED Тестер w/ voltmeter L057 нова жешка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на работа тековни : Енергија резолуција : 10% Voltmeter на точноста : 1% Кор

DEN 216.00 270.24
Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger Свеж Со попуст
Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger

Опис : Дигитални Изолација Отпор Тестер Висок притисок на педалата на излез Максимална Дисплеј : 1999 отпо

DEN 814.00 1004.64
ЕДИНИЦА UT204 3 3/4 Цифра True RMS Авто Спектар Дигитални Менгеме Метар за 40~400A АС/DC Струја Мерење Свеж
ЕДИНИЦА UT204 3 3/4 Цифра True RMS Авто Спектар Дигитални Менгеме Метар за 40~400A АС/DC Струја Мерење

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција,ве молиме контактирајте со нас пред да зам

DEN 2183.52
Универзална Дигитални Multimeter Мулти Метар Тест Води Истрагата Жица Пенкало Кабел Топла Dls HOmeful Свеж Со попуст
Универзална Дигитални Multimeter Мулти Метар Тест Води Истрагата Жица Пенкало Кабел Топла Dls HOmeful

100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1pc Боја : ЦрноСива боја / Црвен + Сива Материјал : Силикон Специф

DEN 96.00 112.80
DC 30V Аналогни Панел Volt волтметар Voltmeter Мерач 85C1 0-30V Свеж Со попуст
DC 30V Аналогни Панел Volt волтметар Voltmeter Мерач 85C1 0-30V

Аналоген DC волтметар 0~30 V волтметар Карактеристики : Мерен Опсег : 030 V DC Точност : Класа 2.5 Боја : Бела Паке

DEN 109.00 114.72
DIY Црвена Сина Дигитален LED Мини Дисплеј Модул DC2.5V-32V DC0-100V Voltmeter Тестер на Напон Панел Метар Мерач за Мотор Автомобил Свеж Со попуст
DC 100V 20A Двојна Дигитални Voltmeter Ammeter Volt Amp Тестер Мерач Метар Црвена+Зелена LED Свеж Со попуст
DC 100V 20A Двојна Дигитални Voltmeter Ammeter Volt Amp Тестер Мерач Метар Црвена+Зелена LED

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Екстремни услови за работа : Min напон : + 3.5 V Max...

DEN 343.00 389.76
Автомобил Полнач Двоен Приклучок USB Адаптер 12V 24V запалка приклучок за Штекер LED Voltmeter Капка Брод Свеж Со попуст
Автомобил Полнач Двоен Приклучок USB Адаптер 12V 24V запалка приклучок за Штекер LED Voltmeter Капка Брод

Боја : Црна со Зелена LED Функција : Широко се користи со електрична опрема за моќ : возило, GPS, мобилен теле

DEN 343.00 413.28
ЕДИНИЦА UT658 USB Дигитални Тековната Напон Тестери У Диск Лекар Полначи Voltmeter Ameter Капацитет MAX 9V Складирање на Податоци Свеж Со попуст
сите сонце BT20 Топла Продажба Домаќинство Дигитални Батеријата Тестер 1.5 V 9V ААА АА C D Капацитетот на Батеријата Алатка Свеж Со попуст
ATORCH 12 во 1 USB тестер DC Дигитални voltmeter amperimetro voltagecurrent метар ammeter детектор моќ банка индикаторот за Свеж Со попуст
ATORCH 12 во 1 USB тестер DC Дигитални voltmeter amperimetro voltagecurrent метар ammeter детектор моќ банка индикаторот за

001 Пот Капацитет опсег : 0 ~ 999999 m AH Резолуција прецизност : 0.01 Моќ кумулативни опсег : 0 ~ 999999 ПОТ Резолуција

DEN 228.96
AC DC 12 - 220V Електрични Тест Пенкало Дигитални Електричниот Штекер Коло Напон Детектор на Напон Метар Тестер Тестер Пен Свеж Со попуст
AC 12-1000V Не-Контакт Тестер на Напон Детектор на Дигитално Пенкало LED Индикатор Beeper 50Hz 60Hz Електрични Кола Алатка Напон Свеж Со попуст
1 Buc Нови Четири Слотови Универзална АА/AAA Батерија Играчка Брзи И Паметни, Држачи за Полнење преку USB Седиште Без Батерија Свеж Со попуст
Дигитални Voltmeter Ammeter 0.56 во 3-Жица 0 - 100V Мини DC Voltmeter LED Дисплеј Панел Метар Тековната Следи Volt Тестер Свеж Со попуст
Дигитални Voltmeter Ammeter 0.56 во 3-Жица 0 - 100V Мини DC Voltmeter LED Дисплеј Панел Метар Тековната Следи Volt Тестер

Карактеристики : Со 3 жици, лесно врска; антивлијание школка, прашина слободни растително производство;

DEN 81.00 95.04
ЕДИНИЦА UT216 серија 600A True RMS Дигитални Менгеме Метри Авто Спектар Multimeters AC Напон Тековната Маша Тестери Свеж Со попуст
ЕДИНИЦА UT216 серија 600A True RMS Дигитални Менгеме Метри Авто Спектар Multimeters AC Напон Тековната Маша Тестери

ЕДИНИЦА UT216 серија 600 A True RMS Дигитални Менгеме Метри Авто Спектар Multimeters AC Напон Тековната Маша ТестериВе

DEN 1824.00 2279.52
MF47B Напон Тековната Тестер на Отпорност на Аналогни Екранот Multimeter DC/AC Свеж
MF47B Напон Тековната Тестер на Отпорност на Аналогни Екранот Multimeter DC/AC

MF47 B Напон Тековната Тестер на Отпорност на Аналогни Екранот Multimeter DC / ACСпецификација : Име на производ А

DEN 1488.00
NEWACALOX Мулти SMD Inductor Тест Клип Сонда Пинцети Отпорник Дигитални Multimeter LCR Capacitor Метар Жица Пенкало Кабел Игла Свеж Со попуст
NEWACALOX Мулти SMD Inductor Тест Клип Сонда Пинцети Отпорник Дигитални Multimeter LCR Capacitor Метар Жица Пенкало Кабел Игла

Мулти SMD Inductor Тест Клип Сонда Пинцети Отпорник Дигитални Multimeter LCR Capacitor Метар Жица Пенкало Кабел Игла Сов

DEN 226.00 376.80
DC 50A 75mV Тековната Шант низ отпорникот Панел За Дигитален Засилувач Метар Аналогни Метар Свеж Со попуст
DC 50A 75mV Тековната Шант низ отпорникот Панел За Дигитален Засилувач Метар Аналогни Метар

DC 50 A 75m V Тековната Шант низ отпорникот Панел За Дигитален Засилувач Метар Аналогни Метар Спецификација

DEN 107.00 205.92
4 во 1 AC Напон Метри 100A/80~260V Моќ Енергија Аналогни Voltmeter Ammeter Вати Струја Засилувачи Volt Метар LCD Панел Следење Свеж Со попуст
4 во 1 AC Напон Метри 100A/80~260V Моќ Енергија Аналогни Voltmeter Ammeter Вати Струја Засилувачи Volt Метар LCD Панел Следење

На копчето јасно функција Голем екран LCD екран полн екран функција (приказ на напон, струја, активна моќн

DEN 443.00 515.04