печење&тесто алатки 7PCS Големиот руски Млазници Сет од не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Крем Sugarcraft млазници тесто совети за торта декорација

печење&тесто алатки 7PCS Големиот руски Млазници Сет од не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Крем Sugarcraft млазници тесто совети за

DEN 362.40

Свеж

Во магацинот


Опис :
ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ СОВЕТ (голема големина)
Големина на : 3.6*2.4*4.2 cm
100% нов и висок квалитет
Пакет Се Вклучени : 7* Млазницата Совети Инструкции : 1. Подготви слаткарска кеса и млазницата 2. Намалување на совет на слаткарска кеса 3. Вметнете ја млазницата во торба 4. Ставете го крем во торба 5. Прикачување на млазницата на база на, нежно подигнете ја млазницата гмечи крем. Се препорачува височина на цвет од 2-3 см. 6. По употребата, не заборавајте да се мијат совет

Тип: Печење & Тесто Алатки
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип: Млазницата
Број На Модел На: Млазницата C
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име: dcrt
Комплет Број: 6-8
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Торта Алатки Тип: Десерт Декоратерите
Големина: 3.6*2.4*4.2cm
Нето тежина: 95g
Млазницата Употреба: Торта декорирање алатки,изработка на колаче, печење тесто алатки

Додатоци на производи

Тестенини Машина алатки за Печење Тесто Леб Cookie Пита Пица Тесто Решетки Ролери Свеж Со попуст
Тестенини Машина алатки за Печење Тесто Леб Cookie Пита Пица Тесто Решетки Ролери

ОписМатеријал : Пластика*Сосема нов и висок квалитет*Да се создаде совршен решетки блузи за пити и курви

DEN 128.00 183.36
Срцето Ѕвезда Точка Модели свадба Торта декоративни stenci ltemplate Фондан Калапи Торта Cookie Cupcake Матрицата Печење P0059 Свеж Со попуст
6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта Свеж Со попуст
SHENHONG Bakeware Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење Не-Стап Qualit Свеж Со попуст
Храна-одделение пластични рака сериозна кнедли уред мувла Тесто Притиснете Dumpling Пита Равиоли Мувла кујната готвење алатки Свеж Со попуст
Свадба Љубов Срце Облик на Силиконски Калап Торта Декорација алатки за печење Фондан Мувла рачно изработени сапун мувла F0733 Свеж Со попуст
DIY 4PCS/SET Пластични се Зголеми Лист Колаче Машина Поставите Фондан Декорација Торта Мувла Зголеми Цвет Клипот Машина за Печење Свеж Со попуст
1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони Торта Мувла Bakeware D575 Свеж Со попуст
1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони Торта Мувла Bakeware D575

Бесплатен превозот 1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони То

DEN 164.00 172.80
Нерѓосувачки Челик Торта Scraper Фондан Мус Крем Шпатула Работ Неспокојот Сечилото Кујна Торта Тесто DIY Печење Украсување Алатки Свеж Со попуст
Цвет Ангел Силиконски Калап Бонбони Фондан Мувла Торта Декорација Алатка DIY рачно изработени Сапун Мувла Кујна Печење Алатки Свеж Со попуст
3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080 Свеж Со попуст
3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти

DEN 163.00 191.52
Силиконски Калап Поставите аглите Занаети Декорирање Торта Фондан силиконски калап за торта декорација Свеж Со попуст
Силиконски Калап Поставите аглите Занаети Декорирање Торта Фондан силиконски калап за торта декорација

добредојдовте Модел Наместете аглите Големина на готовиот производ 38х38, 28х28 mmКарактеристики : * 100% Сос

DEN 95.00 105.12