600D-G 50pcs 5RS Касети Игла Усни Веѓа Игла Трајна Шминка Машински Игли за Тетоважа Игли

600D-G 50pcs 5RS Касети Игла Усни Веѓа Игла Трајна Шминка Машински Игли за Тетоважа Игли

25 %

DEN 1224.00

DEN 1631.52

Свеж

Во магацинот

Гас, транспарентна пластика школка.За еднократна употреба и е подготвен за користење На ставки се со врвен квалитет игли, на состанокот на професионални tattooists' стандарди. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ви благодариме за разбирањето!Ние работиме многу напорно за да ги надмине вашите очекувања. Произведен да CE, ISO & EN спецификации. Ние го прават нашите кои живеат со обезбедување на квалитетен производ по конкурентна цена,и сето тоа додека нудејќи им на НАЈДОБАР клиент искуство во . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно пред организирање на плаќање, и на Телефон Бр. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Ние само се означени стоките како "подарок/примерок" за лична употреба, со мала вредност, само обидете се да им помогне да се направи на должност за слободни. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа е наша должност е да гарантира квалитет.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Тип: Тетоважа Игла
Број На Модел На: 600D-G 5RS игли
Бренд Име: Ybeauty
Тежина: 200g
КОЛИЧИНА: 50pcs/многу
Големина: 5RS
Име 1: трајна шминка игли
Име 2: Усните игли
Име 3: Веѓа игли
Совети Diamater: 7mm
Име 4: трајна шминка кертриџ игли
Името 5: трајна шминка машински игли

Додатоци на производи

OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037 Свеж
OPHIR 3M AIRBRUSH ЦРЕВО 1/8-1/4 за Воздух Четка Компресор Додаток _AC037

Опис : 100% Сосема НовЕден 10' / 3м Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева (G1 / 4" G1 / 8")Забелешка : боја на реалните

DEN 460.80
40Pcs 3RL Црна Силикон Зафат Тетоважа Игла & Цевка Совети 19mm 3/4 за Еднократна употреба Тетоважа Цевки Совети Костец Со Игли Свеж Со попуст
Новата Тетоважа Колекции Пиштол Одлична Dragonfly Ротари Тетоважа Машина Професионални Shader И Лагер Избрани Tatoo Моторни Свеж Со попуст
Вода Трансфер пеперутка Налепници Лажни привремена тетоважа Жени, Девојки женски убаво Тело Уметност секси Шминка во Живо на Свеж Со попуст
EZ Нов Кертриџ Тетоважа Машина Traxex И Astral Ротари Тетоважа Машина Германија / Јапонија Мотор За Кертриџ Tattao Машина Зафат Свеж Со попуст
Wyuen Нов Дизајн Hena Цвеќиња Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност, Свежи Лажни Tatoo Свеж Со попуст
2017 Нови Писма Тетоважа Налепници Водоотпорен Harajuku Стил Љубов Симпатична Привремена Боја Лажни Тетоважа за Жена и Маж Телото Свеж Со попуст
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025 Свеж
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025

Спецификација : Должина : 3mФункција : 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes1 / 8" монтирање н

DEN 435.84
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет

50pcs висок квалитет 12pin трајна шминка mesotherapy derma пенкало игли / microneedles за продажба бесплатен превозотderma пе

DEN 1920.00 2399.52
Бесплатен Превозот 50pcs/многу Големи Димензии Тетоважа Мастило Првенство За Тетоважа Машина Меки Силиконски Мастило Чаши За Свеж Со попуст
20pcs Microblading Прирачник за Еднократна употреба Пенкало Со Игла Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пенкало PCD Свеж Со попуст
Професионални Постојан Ротари Тетоважа Машина Тетоважа Веѓа Пенкало за Лагер Shader Тетоважа Пиштол Тетоважа Материјали Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

Бран 14 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 562.00 864.00
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавницаМатеријал : ПластикаБоја : ЦрвенаВнатрешен Дијамет

DEN 311.00 345.60
Тетоважа Напојување Професионални Дигитални LCD Дисплеј Мини Тетоважа машина за Напојување за Ротари Тетоважа Машина Пиштол Свеж Со попуст
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ Свеж
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

Спецификации : 1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

DEN 216.00