8 режим 33FT LED String 10M 100LED 5V USB Сребро Бакарна Жица Самовила String Светла Затворен Отворено божиќ свадба оркестарот

8 режим 33FT LED String 10M 100LED 5V USB Сребро Бакарна Жица Самовила String Светла Затворен Отворено божиќ свадба оркестарот

20 %

DEN 758.00

DEN 948.00

Свеж

Во магацинот


8 режим 33 FT LED String 10 M 100 LED 5 M 50 LED 5 V USB Сребро Бакарна Жица Самовила String Светла Затворен Отворено божиќ свадба оркестарот Спецификации : Бакарна Жица Должина : 10m LED број : 100 LEDs Начини : стабилен на / flash / strobe/ избледи и така на 8 Режим Напојување Voltager : 5 V Боја : Бела / Топло Бела / Мулти-боја orking Температура : -20-60 степен centigrades Жица материјал : бакар жица(сребрена облога) Водоотпорен да IP68 Осветлување за секоја прилика : Ова е одлична декорација која може да се користи во секое време од годината!.Овие string светла светла и тие го осветлуваат темен агол и да се создаде романтична расположение. Совршен за Божиќ, Нова Година, birthday (роденден), партии,ресторан и продавници, патио, градина,скалила, ходници, дворови, спална соба, свадба, забава и одмор. така на

Емитуваат Боја: Сино, RGB, бела, Топло Бела
Wattage: 10M 100LED
Тип На Објект: Монистра
Бренд Име: OSIDEN
Водоотпорен: IP68
Извор На Енергија: DC
Број На Модел На: 12v string светлина
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Напон: 110-240V
Обликот: Елка
боја: RGB Бело Топло бела
Материјал: Бакар
Должина: 10m
Број на led диоди: 100LED
сертификација: CE,RoHS,CCC
led string: божиќ светла отворено Празник осветлување
Водоотпорен: IP68 Може да биде нуркање
Контролор На Владата: 8 Режим
Ниво на безбедност: Висок
Обидете се на сцена: Дневна Соба Свадба Соба Градина На Плоштадот На Велосипед Автомобил Фестивал

Додатоци на производи

2 парчиња Енергија led сончевата светлина отворено 2 LED Соларна Енергија Сензор за Движење ѕид светилка ноќ светлина градина Свеж Со попуст
5M 30 LED Цвет Соларни String Светлина Светилка за Отворен и Затворен Градина Партија Свадба Декорација Флексибилни Светилка Свеж Со попуст
Генерација ПРЕДВОДЕНА Отворено Светло 6 LED Ограда Олук Соларна Енергија Светла ПИР Човечкото Тело Сензор за Движење Индуцирана Свеж Со попуст
Преносни Соларна Енергија LED Крушка Светилка со Соларен Панел 1.2 W/6V 110 Lumens Отворено Кампување Шатор Риболов Итни Светилка Свеж Со попуст
QLTEG Нови Соларни Светилки Отворено Led Тревник Светилки Декоративни Факели Пејзаж Двор Пламен Светилки градина осветлување Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписТочка Име : 100% целосна моќ led pcb за floodlightМоќност : 30 WПрозрачна Флукс : 30003300lmLED Чип : SMD5730 (0.5 W по чип)Чип le

DEN 125.00 140.64
DHL бесплатен превозот предводена од Поплави Светлина 10W 20W 30W 50W 12V 24V DC Водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието Свеж Со попуст
LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Свеж Со попуст
LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента

LED Свила Лента String Самовила Светла 4 M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Карактери

DEN 205.00 273.60
Сончевата Светлина Лебди за Базен, Езерца Водоотпорен АБС Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина Свет Ноќ Светлина Свеж Со попуст
Dcoo 2 Парчиња Соларна LED String Светла 22m 72ft 200 Led диоди 8 Режими Отворено Осветлување String Светла Градини Водоотпорен Свеж Со попуст
Dcoo 2 Парчиња Соларна LED String Светла 22m 72ft 200 Led диоди 8 Режими Отворено Осветлување String Светла Градини Водоотпорен

Dcoo Бренд Специјализиран во ПРЕДВОДЕНА String Светла : Ние обезбедуваме пријателски, лесназастигне до подд

DEN 1132.00 1641.12
100LED Соларен Погон Сензор за Движење Светлина со Соларен Панел , Отворено осветлување LED Безбедност рефлектори за градина/garage/пат Свеж Со попуст
Новиот Соларен Погон Светлина 2 Светилки 12 LED Водоотпорен Пејзаж на Вниманието на Градина / Базен / Езерцето / Тревник Свеж Со попуст
50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписМоќност : 50 WLED Чип : SMD2835Чип led диоди : 100pcsПрозрачна Флукс : 50005500lmГолемина : 123x74mmОсветлување големина :

DEN 165.00 184.80
Целосна wattage 100W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна Свеж
Целосна wattage 100W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна

Целосна wattage 100 W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна flo

DEN 2376.00
Божиќ string ѕид светлина батеријата operated10M 100LEDs мини led декоративни сребрена жица самовила string светлина светилка Свеж Со попуст
10W/20W/30W/50W 12V Водоотпорен IP65 Црвено/Сино/Зелено/ RGB/Бела/Топло Бела/надворешна предводена од поплави светлина Свеж Со попуст
10W/20W/30W/50W 12V Водоотпорен IP65 Црвено/Сино/Зелено/ RGB/Бела/Топло Бела/надворешна предводена од поплави светлина

Карактеристики : 1 Ниска потрошувачка, висока осветленост2 Многу ниска топлина генерирање, покрај заште

DEN 557.00 696.48
LED Самовила Светлина 1.2 m 10 LED String Светлина Мал Бел Бакарна Жица Напојува од Батерија за Гарланд Божиќ Свадба Декорација Свеж Со попуст
12W Уличните Светилки 12V 24V AC85-265V12W предводена од уличното осветлување IP65 отворено осветлување светилки тела бесплатен Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V

Карактеристики : Сертификати на CE, и Ro Hs, безбеден, сигурен и еколошки.Hitech Epistar LED чип, светлината е висок и

DEN 389.00 432.00
AC90~260V/DC6V батерија затворен осветлување E27 led соларна светилка со далечински управувач/12leds отворено кампување светлина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 Пакет-ROXY Отворен и Затворен Водоотпорен Auto 3 Моќ Режими на Соларен Погон LED Фрли Светлина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 Пакет-ROXY Отворен и Затворен Водоотпорен Auto 3 Моќ Режими на Соларен Погон LED Фрли Светлина

Нашите сончевата светлина се посветли, бидејќи тие се стави надвор повеќе ЛУКС од редовните сончевата с

DEN 2880.00 4113.60