Напојување Тест Доведе Кабел За Полнење 2 Алигатор Клипови 2 Банана Приклучоци 4 Кука Клипови H02

Напојување Тест Доведе Кабел За Полнење 2 Алигатор Клипови 2 Банана Приклучоци 4 Кука Клипови H02

DEN 126.24

Свеж

Во магацинот


Опис : Материјал : Пластични +Алуминиумски Боја : Видете слики Погодна за секој видиме поправка неопходност за да се видиме поправка исто Така се користи за поправка на композитни летала и interphone Производ структура : 2 x Алигатор клип, 2 x Банана приклучок, 4 x Кука клип 1 x Phone врска порта
Опис на производот : Алигатор клип излез кабел може да обезбеди електрична енергија за мобилен телефон со клипинг телефон напојување нога 4 парчиња кука клипови во различни бои се погодни за мобилен телефон кој напојување нога може да кука
Answer : ___________________________ Note : Кога го користите, ќе треба да се прилагоди напојување е излезен напон според мобилен телефон батеријата напон пред влезот во главниот одбор,
кој ќе го заштити од горење за висок напон Видиме напон треба да биде врз основа на неговата батеријата напон или кориснички прирачник вкупна должина : 62cm/24.412" (Прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 1 Pc x Тест доведе комплет

Бренд Име: OOTDTY
Број На Модел На: 39781
Материјал: Пластични +Алуминиумски
боја: Како што е прикажано
Должина: 62cm/24.412 (Approx.)
врска: Како што е прикажано

Додатоци на производи

Pin терминал Crimping Алатка Високо-Јаглероден Челик Crimping Plier 0.5-1/1.5-2.5/4-6mm Плоштадот Crimpe За Dupont Свеж Со попуст
Pin терминал Crimping Алатка Високо-Јаглероден Челик Crimping Plier 0.5-1/1.5-2.5/4-6mm Плоштадот Crimpe За Dupont

Pin терминал Crimping Алатка ВисокоЈаглероден Челик Crimping Plier 0.51 / 1.52.5 / 46mm Плоштадот Crimpe За DupontАко сакате повеќ

DEN 311.52
5pcs/многу Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел 100CM 1M Црвена + Црна Свеж Со попуст
5pcs/многу Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел 100CM 1M Црвена + Црна

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете д�

DEN 184.00 204.48
Бесплатен превозот 100pcs терминал DJ621-G2.3x0.6A за авто конектор DJ621-G2.3*за 0,6 На Свеж
Бесплатен превозот 100pcs терминал DJ621-G2.3x0.6A за авто конектор DJ621-G2.3*за 0,6 На

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла�

DEN 336.00
10pcs CH-2 CH-3 Пролет Жица Брз Полнач 2p 3p Г-7 Електрични Crimp Терминали Блок Splice Кабел Менгеме Лесно се Вклопуваат Led Свеж Со попуст
10pcs CH-2 CH-3 Пролет Жица Брз Полнач 2p 3p Г-7 Електрични Crimp Терминали Блок Splice Кабел Менгеме Лесно се Вклопуваат Led

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант�

DEN 35.00 41.28
100pcs/многу 6.3 mm Crimp Терминал Машки Splice Лопата Конектор Бакар Splice Со Случајот Свеж
100pcs/многу 6.3 mm Crimp Терминал Машки Splice Лопата Конектор Бакар Splice Со Случајот

Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.

DEN 177.12
BHT2 Сина Топлина се Смалуваат Задник Конектори и Splices За 1.5-2.5mm2 , 16-14 AWG Жици бесплатен превозот Свеж
BHT2 Сина Топлина се Смалуваат Задник Конектори и Splices За 1.5-2.5mm2 , 16-14 AWG Жици бесплатен превозот

2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 720.00
CNIM Топла 2X Терминал говорникот обврзувачки Пост говорникот терминали позлатени банана џек Свеж
CNIM Топла 2X Терминал говорникот обврзувачки Пост говорникот терминали позлатени банана џек

Материјал : позлатени солидна тешко бакар Врска : лемен Големина : 14.5 мм на дијаметар (максимум), висина 32

DEN 78.24
Изградба на универзална wire конектор за AWG 28-12 терминал блок Жици конектор 3-жица Свеж
Изградба на универзална wire конектор за AWG 28-12 терминал блок Жици конектор 3-жица

Компактен Полнач со КАФЕЗ CLAMPR КОМПАКТЕН фитинг да се поврзете со 3 одземени парична казна верижен прово�

DEN 432.00
30PCS(15set) Жица Кабел Конектори Терминали Crimp Магарешки Заклучување Брз Splice Електрични Автомобили Аудио 22-10AWG 0.5 Свеж Со попуст
30PCS(15set) Жица Кабел Конектори Терминали Crimp Магарешки Заклучување Брз Splice Електрични Автомобили Аудио 22-10AWG 0.5

s Број на Модел : MT1 Тип : Wire конектор is_customized : Да Објект специфики : Количина : 30pcs(15 Pairs) Боја : Црвено+Сина+ Ж

DEN 133.00 153.60
100PCS тип двојна цевка изолирани ладно притиснете терминал Игла крајот Multicolor факултативна default црвено TE7508 Свеж
10Pcs 10mm2 Жица Електрични Бакар Поврзување на Терминалот Кабел Повлечи GT-10 Свеж Со попуст
10Pcs 10mm2 Жица Електрични Бакар Поврзување на Терминалот Кабел Повлечи GT-10

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ТОЧКА БР : GT10Жица : 10mm2Должина : 60mmПакет : 10 PcsПроизвод Цртање : Технички ПараметарЕдиница : mm

DEN 205.00 216.00
Бесплатен Превозот TE4012 2 x12 AWG Сива Близнак и Двоен Влез Жица & Bootlace Ferrules За 2 X 4.0mm2, 12.0 mm Игла Должина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот TE4012 2 x12 AWG Сива Близнак и Двоен Влез Жица & Bootlace Ferrules За 2 X 4.0mm2, 12.0 mm Игла Должина

започнетекрајотДобредојдовте на Indusman терминалCrimp Терминали за електрични кабли Ние снабдување со полн

DEN 907.00 1008.00
10pcs Завртка Сонда Одредување Тест Алигатор Клипови Крокодил Стеги Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Алигатор Клипови Стеги Свеж Со попуст
8ММ О-тип терминал Конектори,автомобил земјата терминал,8mm Сечилото терминал за Автомобил, мотор и слично.1.5-2.5mm2 Свеж Со попуст
10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plug-in Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо NO: UMSTBVK 2.5/ 16-G-5.08 Свеж
10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plug-in Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо NO: UMSTBVK 2.5/ 16-G-5.08

10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plugin Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо на Феникс Контактира

DEN 1943.04
100pcs Затворени Крајот Crimp Капи Електрична Жица Кабел Терминали Конектори Постави AWG 12-10 16-14 22-16 Свеж Со попуст
100pcs Затворени Крајот Crimp Капи Електрична Жица Кабел Терминали Конектори Постави AWG 12-10 16-14 22-16

BI0001087Опис : Се користи за различни видови на автомобил на аудио и безбедност инсталации.Ја спречува жица

DEN 57.00 95.04
10Pcs Месинг Изолирани Црвено и Црно Мини Алигатор Клип Со 2mm Банана Џек Socket Свеж
10Pcs Месинг Изолирани Црвено и Црно Мини Алигатор Клип Со 2mm Банана Џек Socket

ФункцијаВилицата Отвори : 7.5 mm(Макс.)Должина : 41.5 mmМатеријал : PA Најлон + Месинг Никел ПозлатенОценка : 3060 VD

DEN 335.52
100PCS тип двојна цевка изолирани ладно притиснете терминал Игла крајот Multicolor факултативна default црвено TE1508 Свеж
50pcs 22-16AWG Изолирани Pin Терминали Електрични Splice Crimp Конектор за Авто Жици Свеж
50pcs 22-16AWG Изолирани Pin Терминали Електрични Splice Crimp Конектор за Авто Жици

превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.Контактирајте со НАС1 Спецификација Совет тип : жица pin тер

DEN 81.60
1PCS 1504/15A завртка тип терминали фиксно ожичување одбор четири врска терминали Свеж Со попуст
1PCS 1504/15A завртка тип терминали фиксно ожичување одбор четири врска терминали

1 PCS 15 завртка тип терминали фиксно ожичување одбор четири врска терминали Бесплатен ПревозотОператор :

DEN 56.00 58.56