MTGATHER 4XGalvanized Железо Пролет Натоварени Toggle Случај Кутија Градите Багажникот Latch Фаќа Hasp Вратата Гром Тип Брзо се Стега Инструментално

MTGATHER 4XGalvanized Железо Пролет Натоварени Toggle Случај Кутија Градите Багажникот Latch Фаќа Hasp Вратата Гром Тип Брзо

7 %

DEN 299.00

DEN 321.60

Свеж

Во магацинот


Опис :
Објектот е збир на 4pcs едноставни и практични за да се префрлате latch фаќа,
кои се главно направени од издржлив анти-корозија поцинкуван железо материјал,
и може да се користи за да кутии, кутии, градите, итн. Со компактна големина и лесен за користење,
тоа е навистина одлична алатка за дом, канцеларија, продавница и така натаму.
Спецификации :
Боја : Сребро.
Материјал : Трајни Поцинкуван Железо.
Вкупна должина : околу 90mm
Одредување дупка со дијаметар : околу 5mm
Пакет Се Вклучени :
4 * Поцинкуван Железо Прилагодливи За Да Се Префрлате Latch Фаќа

Структура: F Менгеме
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Standard or Nonstandard: Стандард
Број На Модел На: no
Употреба: Други
Материјал: Метал, Пластика, Гума Перница

Додатоци на производи

50meters 0.8 mm нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон/пвц обложени, надворешниот дијаметар 1mm Свеж Со попуст
50meters 0.8 mm нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон/пвц обложени, надворешниот дијаметар 1mm

нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон / пвц обложени ГОЛЕМИНА : Stianless челични јажиња внатрешен дија

DEN 417.00 474.24
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304 Свеж Со попуст
50 МЕТРИ/Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол. 1.2 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304

50 МЕТРИ / Roll 1.2 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол 1.5 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.0 MM SS304

DEN 777.00 863.52
Автомобил водовод Црево Посебна Алатка Installer Смена Отстранување Клип Менгеме Plier G08 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил водовод Црево Посебна Алатка Installer Смена Отстранување Клип Менгеме Plier G08 Капка брод

Материјал : Алуминиум круг+Пластични Боја : Видете Слики Лесен за употреба и инсталирање Изграден за да

DEN 276.00 333.12
мини стегач за 20mm цевка Свеж
мини стегач за 20mm цевка

Вебстраница : www.ucstage.com мини стегач за 20mm цевка Вчитување тежина : 10 KG Одговара за 1821mm цевка Материјал : Ал

DEN 2207.52
4pcs/многу Гравирање машина менгеме, притисок уред,клешти, машини за носителот, алуминиум менгеме плоча за cnc машина Свеж Со попуст
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип Свеж Со попуст
М3 3мм кол двојно дупка shapeAluminum Ракав Челичното Јаже Прашка Swage Клип

8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping РакавГолемина : 3ммПакет : 50pcsНашите Услуги 1...

DEN 306.00 599.52
6PCS 2 инчен DIY Алатки Пластика, Најлон за да се Префрлате Стеги за Машини За Пролет Клип Фото Студио Grampo Менгеме Свеж
4m Рамка Убодни Рамка Менгеме Свеж
4m Рамка Убодни Рамка Менгеме

Спецификација : N4m(L)*25mm(W)Пакетот Вклучува : 1*Најлон рака клип4*Полигон агол клипОнлајн маркетинг платфор

DEN 336.00
5pcs Toggle Менгеме Клип 27kg Одржување Капацитет Црвен ПВЦ Обложена се Справи со Хоризонтална GH-201 Брз Рака Алатка Тела Менгеме Свеж Со попуст
10Pcs 18mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Свеж Со попуст
10Pcs 18mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Од

DEN 76.00 85.92
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови Свеж Со попуст
10Pcs 8мм Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener Нови

Материјал : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, го

DEN 37.00 49.44
60pcs крајот капи и 60pcs клипови Свеж
60pcs крајот капи и 60pcs клипови

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X6mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

DEN 2880.00
Прилагодливи Ротирачки Бања Туш Главата Страна На Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Заградата Сребро. Свеж
3kg злато кастинг Графит Crucible 2 парчиња ,графит crucible за jewllery топење ,Злато Топење Crucible Свеж
3kg злато кастинг Графит Crucible 2 парчиња ,графит crucible за jewllery топење ,Злато Топење Crucible

HiTech Јаглерод Co., ОграниченГрафит CrucibleМатеријал : Чиста ГрафитПепел 0.1%Волуменска Густина 1.80 g / cm3Електри

DEN 2395.20
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping Свеж Со попуст
1000PCS М2 2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМ2 големина На=2,5 mmле

DEN 333.00 378.24
2 ПАРЧИЊА KF16 Алуминиум Вакуум Менгеме Пумпа Страната Монтирање Делови w О-прстен и Заградата XWJ Свеж
2 ПАРЧИЊА KF16 Алуминиум Вакуум Менгеме Пумпа Страната Монтирање Делови w О-прстен и Заградата XWJ

Производ : KF16 Алуминиум Вакуум Менгеме Пумпа Страната Монтирање Делови Со Опрстен и Заградата Главен Ма

DEN 547.20
MTGATHER Toggle Менгеме 227KG Одржување Капацитет Брзо Ослободување Вертикален Тип 12132 Toggle Менгеме Поцинкуван Железо Свеж Со попуст
MTGATHER Toggle Менгеме 227KG Одржување Капацитет Брзо Ослободување Вертикален Тип 12132 Toggle Менгеме Поцинкуван Железо

СпецификацииМодел : 12132Боја : СребренаГолемина : 95.2x46x154mmМатеријал : поцинкуван железоСтегање сила : 227 KGБ

DEN 443.00 520.80
40mm Вретено мотор тела алуминиум Стегање Заградата 40mm алуминиум износ заградата За CNC Машини вретено мотор! Свеж
Дијаметар 10мм 14mm 18mm должина 300мм Алуминиум 6061 Тркалезни Бар Алуминиум Силен Ритам Прачка за Индустрија или DIY Свеж Со попуст
500PCS М1.2 1.2 mm 8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракави стеги Клип Swage Стапица Барел Свеж Со попуст
500PCS М1.2 1.2 mm 8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракави стеги Клип Swage Стапица Барел

500 PCS М1.2 1.2 mm 8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракави стеги Клип Swage Стапица Баре

DEN 206.00 234.24
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи Свеж Со попуст
1000PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

1000 PCS М1.5 1.5 mm Алуминиум Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип ФитинзиМ1.5 големина На=1.7 ммле

DEN 380.00 431.52
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener Свеж
SHGO ЖЕШКО-15 Компјутери од Нерѓосувачки Челик, 6mm да 12mm Цевка Цевка Стеги Клипови Fastener

Црвот се вози црево стегач, со 8мм ширина и 0.3 mm дебелина прилагодливи нерѓосувачки челик бенд.Продолжен

DEN 91.68
4pcs/многу 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм црна Карбонски влакна цевка менгеме /CNC алуминиумска цевка менгеме, Свеж Со попуст
4pcs/многу 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм црна Карбонски влакна цевка менгеме /CNC алуминиумска цевка менгеме,

4pcs / многу 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм Карбонски влакна цевка менгеме / CNC алуминиумска цевка менгеме

DEN 273.00 320.64
14-24 Инчен ТВ Монитор со Рамен Екран LCD LED ТВ Ѕид Заградата Рамни Панел Носителот Додатоци на Штандот --M25 Свеж Со попуст
14-24 Инчен ТВ Монитор со Рамен Екран LCD LED ТВ Ѕид Заградата Рамни Панел Носителот Додатоци на Штандот --M25

1424 Инчен ТВ Монитор со Рамен Екран LCD LED ТВ Ѕид Заградата Рамни Панел Носителот Додатоци на Штандот M25 Опи

DEN 106.00 135.36
Бесплатен превозот Цевка Менгеме Висок Квалитет на 25 КОМПЈУТЕРИ од не ' Рѓосувачки Челик 304 Еден Уво Црево Стеги Асортиман Свеж Со попуст