Клима уред R410A R134A R22 Ладилни Висок Притисок Мерач PSI KPA Црвено H02

Клима уред R410A R134A R22 Ладилни Висок Притисок Мерач PSI KPA Црвено H02

DEN 230.88

Свеж

Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични & Метална Боја : Црвена Карактеристики : Ладилни притисок мерач Висок притисок колосек. Живописни бирате и јасно скала, лесно може да се прочитаат податоците. Одговараат : R22 R12 R134a R404 A Притисок единици : PSI KPA Големина : 1cm=0.394 инчен
Количина : 1 PC
Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакет injcludes :
1 x Висок притисок мерач

Бренд Име: OOTDTY
Dial Дијаметар: 2 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип: Аналогни
Макс Мерен Опсег: 200 PSI & Над
Број На Модел На: 47795
Материјал: Пластични & Метал

Додатоци на производи

Dial Сува Вакуум Притисок Мерач Метар Двојна Скала manometer Стабилни Перформанси 1-1/2inch Бирање Големина на Бакарни Легури Свеж Со попуст
5pcs BF350-3AA BF350 350 Прецизност Притисок Отпор Вирус Мерач 350 ohm Свеж Со попуст
5pcs BF350-3AA BF350 350 Прецизност Притисок Отпор Вирус Мерач 350 ohm

Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект во 30 дена, ние ќе ги провери со пост

DEN 384.00 408.00
Нови Пристигнување 2T M18 S Тип на сензор за притисок Конкретни Бинг Растенијата Свеж
Нови Пристигнување 2T M18 S Тип на сензор за притисок Конкретни Бинг Растенијата

1 Функција и Примена : (1) Sтип на структура на сензорот може да се повлече под притисок тест.(2) високо прец

DEN 2520.00
година Нови Здравствена Заштита Германија Чип Автоматско Зглоб Дигитални Крвен Притисок Монитор Tonometer Метар за Мерење Свеж Со попуст
Автоматско Дигитални LCD Зглоб Крвен Притисок Монитор Здравствена Заштита за Мерење на Отчукување на Срцето И Пулсот го Оценувате Свеж Со попуст
40mm 0-180 PSI 0-12 Бар Kg/cm2 1/8 BSPT Машки Конец Кол Компресор Воздушен Притисок Мерач Axial Свеж
40mm 0-180 PSI 0-12 Бар Kg/cm2 1/8 BSPT Машки Конец Кол Компресор Воздушен Притисок Мерач Axial

Име на производ Компресор Мерач Материјал Метални, Пластични Тип Бирате Вид Притисок Опсег 0 ~ 180 PSI, 0 ~ 12 Kg

DEN 237.60
Клима уред R410A R134A R22 Ладилни Висок Притисок Мерач PSI KPA Црвено G08 Капка брод Свеж Со попуст
Клима уред R410A R134A R22 Ладилни Висок Притисок Мерач PSI KPA Црвено G08 Капка брод

Материјал : Пластични & Метална Боја : Црвена Карактеристики : Ладилни притисок мерач Висок притисок кол

DEN 207.00 249.60
MPS20N0040D-D Сфигноманометар Притисок Сензор 0-40kPa НАТОПИ-6 За Arduino Raspb М13 dropship Свеж Со попуст
MPS20N0040D-D Сфигноманометар Притисок Сензор 0-40kPa НАТОПИ-6 За Arduino Raspb М13 dropship

Ова се НАТОПИ воздушен притисок сензор е погодна за биомедицински, метеорологијата и други области...

DEN 62.00 72.96
Професионален Дигитален Економски Manometer 15.000 psi Мерач &Диференцијални Притисок метар бар mmHg inHg kPa mbar Свеж
Професионален Дигитален Економски Manometer 15.000 psi Мерач &Диференцијални Притисок метар бар mmHg inHg kPa mbar

Овој висок квалитет на Професионални Дигитални Manometer дека мерките Мерач на Притисок мерка на притисок,

DEN 5179.20
CAP1188 8 копче / копчето интерфејси Копче Осетлив на Допир Сензор Модул 3-5V SPI ЖИТО I2C Captouch ПРЕДВОДЕНА За Arduino Со Свеж Со попуст
CAP1188 8 копче / копчето интерфејси Копче Осетлив на Допир Сензор Модул 3-5V SPI ЖИТО I2C Captouch ПРЕДВОДЕНА За Arduino Со

Опис : Осетлив на допир сензорСе бара лемење на насловот игличкиСовршен за Arduino проектотДоаѓа со целосн

DEN 291.00 306.72
30VA Магнетно-assisted Електро Поврзување Притисок Мерач Вакуум мерач Свеж Со попуст
30VA Магнетно-assisted Електро Поврзување Притисок Мерач Вакуум мерач

Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни по

DEN 1560.00 3119.52
Топла Продажба WK6889 Дигитални Тестирање Водот Ладење Притисок и Вакуум Мерач WK-6889 XEAST Висок Квалитет Свеж
Топла Продажба WK6889 Дигитални Тестирање Водот Ладење Притисок и Вакуум Мерач WK-6889 XEAST Висок Квалитет

WK6889 Дигитални Тестирање Водот Ладење Притисок и Вакуум МерачОпис : 2 Вентил дигитални водот , 3 парчиња

DEN 7536.00
0-0.5 Mpa 0-72.5 PSI Вода Гас Сензор за Притисок Воздушниот Компресор Притисок Предавателот G1/4 DC 5V Свеж
0-0.5 Mpa 0-72.5 PSI Вода Гас Сензор за Притисок Воздушниот Компресор Притисок Предавателот G1/4 DC 5V

ЗАБЕЛЕШКИ : 1.Тоа не е компатибилен со автомобили според Корисничкото Искуство, тоа предизвика работа Те

DEN 667.20
2 50mm, месинг дното поврзете -1 бар -0.1 Mpa вакуум притисок колосек,вакуум -30 во Хг,-76cmHg manometer ,PT 1/4 нишка Свеж
2 50mm, месинг дното поврзете -1 бар -0.1 Mpa вакуум притисок колосек,вакуум -30 во Хг,-76cmHg manometer ,PT 1/4 нишка

Политика На ВраќањеВе молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа и не се знак за тоа, ако

DEN 144.00
GY-273 DC 3V-5V HMC5883L Тројна Оска Компас Magnetometer Сензор Модул Три Оска на Магнетното Поле Модул За Arduino Свеж Со попуст
GY-273 DC 3V-5V HMC5883L Тројна Оска Компас Magnetometer Сензор Модул Три Оска на Магнетното Поле Модул За Arduino

Точка име : HMC5883 L модул (триоска на магнетното поле модул) Модел : GY273 Чипови : HMC5883 L Комуникација : ЖИТО про

DEN 85.00 89.28
1/8 NPT Мини Притисок Мерач Воздушниот Компресор Хидрауличен Притисок Мерач Тестер 160PSI Лице Назад Планината 1.5 Dial Плоча Свеж Со попуст
Бесплатен превозот ,0-16bar, 10-30VDC, G1/4, 4-20mA излез, за 0.5%, Притисок Предавателот Притисок Трансдуцерот Сензор Свеж
Бесплатен превозот ,0-16bar, 10-30VDC, G1/4, 4-20mA излез, за 0.5%, Притисок Предавателот Притисок Трансдуцерот Сензор

Ако ви треба производи во големи количини,Ве молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќе

DEN 1439.52
4 20mA притисок сензор, 9-30V снабдување, 1MPa/10bar/150psi колосек, G1/4, 0.5% точност, 316L не ' рѓосувачки челик wetted делови, Свеж Со попуст
4 20mA притисок сензор, 9-30V снабдување, 1MPa/10bar/150psi колосек, G1/4, 0.5% точност, 316L не ' рѓосувачки челик wetted делови,

Карактеристики CE сообразност Силиконското масло исполнет Обратна поларитетот заштита од не ' Рѓосувач

DEN 1824.00 1920.00
17mm Сензор на Температура на Вода MAX120C Свеж Со попуст
Y40-З.Т. 1.5 40mm 30psi панел притисок колосек ,2kg/cm2 панел manometer ,PT1/8 назад нишка со пред прирабница Свеж
Y40-З.Т. 1.5 40mm 30psi панел притисок колосек ,2kg/cm2 панел manometer ,PT1/8 назад нишка со пред прирабница

ќе ја плати Откако ќе го промените превозот надомест ,ДДВ (Данок на Додадена Вредност) е купувачот одгов

DEN 148.80
2017 Нови Пристигнување Практични Базен Спа Филтерот за Вода Притисок Мерач Мини 0-60 PSI 0-4 Бар Страна Планината 1/4 Инчи Свеж Со попуст
0-500g/0-5Kg/0-20 кг DF9-40 Притисок Сензор на Корозија од тип-Тенок Филм Сила Сензор Водоотпорен M20 dropshipping Свеж Со попуст
0-500g/0-5Kg/0-20 кг DF9-40 Притисок Сензор на Корозија од тип-Тенок Филм Сила Сензор Водоотпорен M20 dropshipping

Ве молиме оставете порака за тоа која големина сакате , или ние ќе ги испрати 0500g за вас како стандардно.О

DEN 89.00 105.12
Нови DC 5-24V DN25 Вода Сала Сензор Switch Течни Flowmeter Контра 1-60L/min Свеж
Нови DC 5-24V DN25 Вода Сала Сензор Switch Течни Flowmeter Контра 1-60L/min

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Вовед : проток на Вода сензор, главно се состои од пластична тело, протокот н

DEN 297.60
GY-291 ADXL345 3-Axis Дигитални Гравитацијата Сензор за Забрзување Модул Навалите Сензор За Arduino AVR РАКА MCU Свеж Со попуст
GY-291 ADXL345 3-Axis Дигитални Гравитацијата Сензор за Забрзување Модул Навалите Сензор За Arduino AVR РАКА MCU

Сосема нов и висок квалитет Adxl345 дигитален триоската забрзување на гравитацијата навалите модул arduino ко

DEN 60.00 62.88
2 50mm, месинг вакуум-76cmHg дното поврзете притисок колосек ,вакуум-760mmHg -0.1 Mpa manometer ,NPT 1/4 нишка Свеж
2 50mm, месинг вакуум-76cmHg дното поврзете притисок колосек ,вакуум-760mmHg -0.1 Mpa manometer ,NPT 1/4 нишка

Јас ќего стори истото за вас Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса во Aliexpress е точно.Ние брод на од

DEN 144.00
Manometer Дигитални воздушен притисок Диференцијални Притисок Метар 0-100 hPa/0-45.15 во H2O дигитални негативни вакуум притисок Свеж Со попуст