KUS Морски Автомобил Камион Tachometer Брод Мотор Дигитални Hourmeter 12/24V 0-4000 ВРТЕЖИ во минута

KUS Морски Автомобил Камион Tachometer Брод Мотор Дигитални Hourmeter 12/24V 0-4000 ВРТЕЖИ во минута

20 %

DEN 2684.00

DEN 3355.20

Свеж

Во магацинот


1813 * Користи stepper мотор на возачите за да се прикаже брзината на возилото.
* Висока прецизност, одлична сигурност и универзална компатибилност
* Рамки Материјал : SUS316,Двоен слој анти-fogging стакло
* Инсталација Димензија : 85mm(3 3/8")
* Инсталација : код мерач да baseboard директно со рака
* Приклучок : интегрираат 12 V/24 V patchcord
* Позадина светло, Црвено или Жолто
* Укажува Range0~3000 или 0~4000
* Работен Напон : 12/24 V
* Јачина : 0.5-250
* Заштита одделение : IP67 за предна страна;IP65 за задната страна

Бренд Име: KUS
Производителот Дел Број: FMHB-WS-4KL
Објектот Должина: 15
Објектот Ширина: 9
Објектот Висина: 9
Објектот Тежина: 0.5
Материјал Тип: Нерѓосувачки челик & пластика
Специјални Функции: IP65 Водоотпорен, Stepper Мотор
Осветленост Дел Број: FMHB-WS-4KL
Земја/Регион на Производство: Кина
Поставување на Возило: ПРЕД
Брзина на односот на: 0.5-250
Опсег: 0-4000rpm
рамки: Нерѓосувачки Челик
Mtg Дупка: 3-3/8
Лице: Бела
Работни Volt: 12/24V

Додатоци на производи

професионална производителот на резервоар за гориво СЕНЗОР OEM: 83320-80195 за toyota е корола 94 95 авто дел Свеж Со попуст
професионална производителот на резервоар за гориво СЕНЗОР OEM: 83320-80195 за toyota е корола 94 95 авто дел

Опис На Производот : Функција : Резервоарот за Гориво испраќачот инсталиран на гориво пумпа собрание се

DEN 952.00 1983.84
52mm црна школка бела светлина автомобил, мотоцикл температура на Водата мерач 40-120C Бесплатен превозот Свеж
52mm црна школка бела светлина автомобил, мотоцикл температура на Водата мерач 40-120C Бесплатен превозот

5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил :

DEN 393.60
Универзална 52mm Автомобил Затемнети Турбо Турбина Зголеми Мерач Турбо метар Сино осветлување Бесплатен превозот Свеж Со попуст
2 52mm Автомобил Турбо Зголеми Мерач + Нафта Притиснете / Притисок Psi + Вода Temp / Температура Метар Сина Црвена LED 12V Авто Свеж Со попуст
9 КОМПЈУТЕРИ Бензински Гас Мотор Цилиндри Компресор Мерач Метар Тест Притисок, Компресија Тестер Истекување Дијагностички Свеж Со попуст
ЕЕ поддршка 2 52mm Црна Школка Автомобил Моторни Дигитални Црвени LED Масло Притиснете Притисок Мерач Метар Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Автомобил AC 500V 100A Дигитални Voltmeter Ammeter LED Amp Volt Метар +КТ (Шант) Универзална Енергија Енергија Тестер со Тековната Свеж Со попуст
2 52mm Столб Левата Рака се Вози Автомобил Мерач Под Планината Носителот Двојна 2 Дупки / Две дупка auto автомобили метар Носителот Свеж Со попуст
LED Црвено Светло Автомобил волтметар Мини DC 2.5-30V Дигитален Панел Автомобил Напон Measur Мерач 3-Прикажете Voltmeter автомобил Свеж Со попуст
KUS Брод Tachometer Со LCD Дигитален Hourmeter Морски Outboard Дизел Мотор Мотор Генератор Tacho Метар Мерач 12V/24V 8000 ВРТЕЖИ Свеж Со попуст
KUS Брод Tachometer Со LCD Дигитален Hourmeter Морски Outboard Дизел Мотор Мотор Генератор Tacho Метар Мерач 12V/24V 8000 ВРТЕЖИ

*Користи stepper мотор на возачите за да се прикаже брзината на возилото.*Висока прецизност, одлична сигурн

DEN 2684.00 3355.20
14cm Прилагодливи Tachometer Мерач Auto Автомобили Motor Инструменти 1000-11000 ВРТЕЖИ во минута Shift Светло Сина LED Светло Свеж
CNSPEED 10 во 1 Нов Стил Авто Спортски Дигитални Метар OLED Дигитални Tachometer Целосна Сензор за Полнење на Електрични Автомобили Свеж Со попуст
Сино Зелена 4 Дигитален LED Tachometer ВРТЕЖИ во минута Брзина Метар+Близина Switch Сензор 12V Промоција Свеж Со попуст
Сино Зелена 4 Дигитален LED Tachometer ВРТЕЖИ во минута Брзина Метар+Близина Switch Сензор 12V Промоција

СпецификацииРаботни power supply:DC824v 40 m AМерка опсег : 59999 RPM.Дисплеј : Сина LED / Зелена LED / Сина и Зелена LEDЗнак :

DEN 349.00 367.20
ЕЕ поддршка Топла Автомобил Универзална 2 52mm Масло Temp Мерач Метар Dial + Pod Носителот LED Светло Масло Температура Индикатор Свеж Со попуст
Висока Чувствителност 2 52mm 8-16V Сина Светлина волтметар Мерач Voltmeter за Авто Автомобил Свеж Со попуст
Висока Чувствителност 2 52mm 8-16V Сина Светлина волтметар Мерач Voltmeter за Авто Автомобил

Висока Чувствителност 2" 52mm 816 V Сина Светлина волтметар Мерач Voltmeter за Авто АвтомобилСпецификации : Кара

DEN 377.00 524.16
CNSPEED 60MM Црно Лице Масло temp мерач 50-150C Бела/Жолто светло Врв Функција температурата на Маслото мерач Автомобил метар Свеж Со попуст
Висок квалитет на корејски мерач за гориво во резервоарот плови OE:94460-38200 делови за автомобили додатоци hyundai sonata Свеж Со попуст
2inch 52MM црна школка Возилото Бројач на вртежи Tachometer Покажувачот Мерач Метар ВРТЕЖИ во минута Жолто+парчиња Бесплатен Свеж Со попуст